A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Moje láska z Egypta

09.12.2011 10:17:23 | kebira
kebira
Jelikož admin stopl založenou diskuzi o láskách z Egy,zakládám novou.
Včera jsem dočetla knížku "Láska v Luxoru" od Gill Harveyové,vřele ji doporučuji všem čerstvě zaláskovaným i těm,které v tom tápou a netuší co vztah s arabem obnáší.V knížce je poodhalené arabské rodinné pouto ,pohled evropanky na život a dění v muslimské zemi.To co je pro nás samozřejmostí,tam neexistuje.
" .....miluju tě",jeho slova mezi námi vystavěla most...(úryvek z knížky :o)
Tady můžete diskutovat o svých nových láskách
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
09.11.2017 05:09 91.236.69.***
Re: Miluji ženatého Egypťana  

Tak toto bolo pekne napisane...velka cest vynimkam ako je tvoj manzel..ty s nim zijes,preto ho poznas najlepsie..ale dokonale si to vystihla s tou arabskou mentalitou....su to........sebecke,chamtive a bezohladne...nezalezi im absilutne na nicom len na peniazoch...podas im prst a schmatnu ti celu ruku....a presne ako vravis...pre kazdeho zenateho araba je europanka len dojna *****...nic viac...

Neregistrovaný uživatel
08.11.2017 21:47 178.143.42.***

Som vydatá cca 10+ rokov za araba. Môj manžel je dobrý láskavý muž, ktorý ma miluje, má na Slovensku výborne platenú prácu. Je pracovitý aj doma, pomáha mi, podporuje ma v mojej kariére.... Keby sa ma niekto spýtal, či by som to do toho išla znova? "NIE! NIKDY!". A viete prečo? Kôli jeho rodine. To vydieranie, čo som zažila, keď pýtali peniaze a chceli stále viac a manžel mal pocity viny, že nedá. Pritom je to bohatá rodina, vlastniaca apartmány, taxíky, obchody. Intrigy zo strany súrodencov, do ktorých zapojili aj iných arabov žijúcich v Európe, len aby nás zlomili.... Ustáli sme to, ale už dávno tam nechodím, lebo mám strach, že by ma v lepšom prípade nechali zbiť ako nehodnú Európanku, ktorá poplietla ich synovi hlavu. A ustáli sme to aj preto, že sa milujeme a snažíme sa vážiť si jeden druhého. A po pravde.? Aj z môjho strachu čo by nastalo, keď by som sa s manželom chcela kôli jeho rodine rozviesť. Musela som byť denne veľmi silná a stanovovať hranice: "Tak toto teda nie, toto mi robiť nebudeš, len preto, že Ty máš pocit viny, napr.preto že otcovi si nedal na najnovší model auta, po ktorom túži...." Pri predstave, že nejaká žena má záujem o ženatého araba a verí, že sa s terajšou ženou rozvedie a oni dvaja budú žiť šťastne až kým nezomrú, tak ak chce zažiť peklo, sopku aj s vriacou lávou na sebe, nech do toho ide.

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
04.11.2017 07:07 91.236.69.***

Takto isto ti budeme fandit aj ked si TVOJ priatel,alebo manzel najde inu ... :-)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
02.11.2017 16:50 93.153.100.***

A proc by ne,zamilovat se clovek muze...a ,kdyz nejsou ona bude to jina,znam podobny pripad a on odesel...a jsou spokojeni.takze pokud se milujete...jen do toho...kdyby byl doma spokojen nehleda jinde...

• Anonym (1)
ANNAZUZA 11.01.2016 18:26

Velmi úsměvné. Já jsem se zamilovala. Já nechci být ta druhá. Já jsem se rozhodla.Je jedno, jestli je to Egypťan, ale je to ženatý muž s dětmi. A ty se holčičko chvíli poslouchej a zamysli se sama nad sebou, Já, já, já. A co jeho žena a děti? No, to bylo jen tak všeobecně, o tobě, ale ted o něm. On může mít 4ženy, tak proč by se rozváděl. On miluje svoje děti, tak proč by se rozváděl. On miluje svoji matku a celou širokou rodinu, tak proč by si dělal ze života peklo. On tě miluje a chce se rozvézt - to je celosvětově oblíbené klišé mužů po celém světě anaivní dívenky jim to věří. Proboha, děvče, prober se a rozhlédni se okolo sebe.

• Anonym (4)
Neregistrovaný uživatel
11.01.2016 02:41 78.80.152.***
Re: Rozchod s Egyptanem  

Taky nemám kluka z pláže....ani jednou jsem ho ničím nedotovala! Jsme věkově stejně (24). Taky je stále i po 4 letech láskyplný, ohleduplný. Jde o vzájemný respekt.

• Anonym (4)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
06.01.2016 18:48 91.236.69.***
Re: zivot v egyptě :-)  

Ani sa mi nechce verit co som si tu teraz precitala..moje skusenosti zo zivota v egypte su taketo....bohaty egyptan s dobrej rodiny sa ozeni s bohatou egyptankou s dobrej rodiny...najlepsie s nejakou sesternicou,aby rodinny majetok ostal pohromade....takze ak ten tvoj este zenaty nie je tak urcite bude...bez ohladu na to ci si,alebo nie si v jeho zivote....to,ze sa jeho rodina sprava k tebe milo je v poriadku..oni su pphostinni....ale kedze uz mas dieta s inym muzom, tak ta vazne neberu...nechaju svojho syna robit si co sa mu paci a pritom vedia,ze ho to raz prejde...ak je za tymto tvojim pribehom velka laska a nie bussines...tak gratulujem....vydat sa za egyptana a mat s nim dieta zavana velkym...ale ozaj velkym problemom...viem o com hovorim...takze, nech ti to vyjde ako si zelas...

• Anonym (8)
Neregistrovaný uživatel
27.11.2015 21:34 89.29.25.***
zivot v egyptě :-)  

AHOJ VŠICHNI :-) :-)
Taky jak si to všechno tady procitam zacinam mit obavy..
Taky jsem poznala egyptana..poznali jsme se na dovolene kde ji travil i on s prateli..Známe se roka pul a naše setkani je cca co druhy mesic..nase setkani travime v hotelech nebo v letnim byte jeho rodiny,ale ted v srpnu jsme byli u jeho rodiny i s mym synem 5dni kde se vsichni k mam chovali moc hezky..byla jsem i s jeho rodinou na jejich svatbě ..samozřejmě ze prvni setkani jsme si taky vyridili orfi papir s razitkem a muj pritel to musel dlouho doma vysvetlovat...jeho maminka je lekarka a otec je manazer v rop.společnosti a pritel je inzenyr...jsem moc stastna ze ho mam:-):-)on me pozadal o ruku..jeho rodice nam koupili byt ,ktery se ted upravuje a pochopila jsem ze nam pomuzou i finančně...slibil mi ze me nebude nikdy nutit ke konvertovani a jinych jejich zvyklostem pokud nebudu chtit..hodne jsme o vsem mluvili..ale prece jen je to silena zmena :-)...prosim kdokoliv kdo ma moje zkusenosti nebo zije v Egypte at napise..verim ze je to dobry clovek,ale...chtela by jsem vedet vsechno jakeaji zvyky...co muz musi udělat před svatbou a zena taky... :-\moooc dekuji

• Anonym (14)
Neregistrovaný uživatel
08.11.2015 15:31 83.208.55.***

Jsem se začetla po delší době.... proč se chce rozvádět? On přeci do Evropy nechce a slečna nebo paní bude prostě manželka číslo 2. Rodinka se rozroste o jednu chytrou, se kterou si pak rodinka vytře podlahu, obrazně tedy, vytírat podlahu bude její práce a spousta dalších libůstek.

• Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu