A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Orfi sňatek - Egypt

05.10.2011 02:48:40 | susana.m
susana.m
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, zda má některá z vás zkušenost s "orfi? snatkem v Egyptě? Kde a jak se uzavře a kolik to stoji? Diky moc.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
30.01.2019 17:21:36 80.250.28.***
Re: Bydlení bez orfi  

Tema orfi x evropanka tady bylo probirano mockrat.některe ty radobychytre tady často prezentuji ty jejich moudra ala fuckingpaper apod. ale jak tady teď některá psala,je to pobyt v E důležité, zejména při setkáni s policii,což můze být na každém kroku a kdekoliv.Stačí jednou a za problémy to nestojí jak zejména pro něho tak i pro ni.Jeho tam můžou i zavřit,což není žádná legrace a ji můžou vyhostit jako nežádouci osobu.Navic orfi plati jen v Egyptě a u nás žádné právní účinky nemá a k ničemu ji tady nezavazuje.Tak je třeba zvážit,jestli kvůli nějaké náně tady na webu to brát jako něco podřadného nebo vyhnout se všem případným rizikům.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
29.01.2019 19:34:37 91.236.69.***

Mate pravdu..netreba ich vsetkych hadzat do jednoho pytle....nezmestili by sa ....aspon do dvoch :-)

Neregistrovaný uživatel
29.01.2019 16:35:21 165.225.81.***

Chapu, ze jste zklamana...ale nechapu hazeni do jednoho pytle vsech arabu.
Plazovy play boyove nejsou reprezentanti arabu ani normalnich egyptanu....
Ale urcite pro Vas jen Evropa..a uz radsi na dovolene do ''zvracenych muslimskych zemi'' nejezdete O:-) O:-) O:-)

Neregistrovaný uživatel
28.01.2019 09:31:28 193.85.230.***
Re: Orfi sňatek - Egypt  

Mne se toto stalo. Byli jsme bez orfi na byte, pohoda, ale to cestovani tedy nic moc. Zastavili nas policajti celkem 4x, 2x se to dalo ukecat, jednou chteli prachy za to, ze nas pusti a jednou z toho byla takova scena, ze se sbihali i lidi a resilo to spoustu lidi kolem, takze za me bych to neriskovala.

Neregistrovaný uživatel
25.01.2019 17:22:47 91.236.69.***

37... Tento tvoj prispevok je o vztahu egyptan,egyptanka v Cairo....a ze si to urcite odnesie jej povest....na juhu Egypta by som to tak ruzovo nevidela..tam maju ine moresy :-) ...tam by si takyto pruser neodniesla len zenina povest,ale rovno aj jej hlava...ak v Cairo pokracuje doba rychlo a moderne,tak v hornom Egypte zastal cas asi pred 200 rokmi a nie a nie sa pohnut :-)...tieto dievcata potrebovali skor poradit ohladom vztahu egyptan a cudzinka,ale nie je na skodu vediet,ze nie je egypt ako egypt a,ze je velmi dolezite vediet z ktoreho kuta ten milovany vlastne pochadza....totiz...je dobre vediet kde ako sa tresta nelegalny milostny romanik :-)

Neregistrovaný uživatel
25.01.2019 15:05:34 37.48.53.***

5.nebuď zmatená.je to celkem jednoduché.Správně by neměli být spolu sami v bytě ať už v Káhiře nebo třeba v Mansúře.Pokud by na ně policie narazila,třeba na základě udání někoho z okolí,můžou se dostat do problémů oba dva.Navic holka to odskáče i svou pověstí a rodina nadšená určitě nebude..Navíc kluk pak tu holku v pohodě nechá ale zkaženou pověst se všemi důsledky ponese ona.Je pravda,že život se rychle mění,zejména v Káhiře v bohatšich vrstvách a holky chodi odhalené, v mini a po podnicích ale předmanželský vztah,jak ho známe u nás,tam netoleruje skoro nikdo.

Neregistrovaný uživatel
22.01.2019 18:11:41 91.236.69.***

Dievcata ja zasnem co za tupci su ti vasi egy chlapci...oni by predsa mali vediet,ze orfi je nevyhnutnost pri spolocnom byvani...alebo si z vas robia srandu,lebo inak si to uz vysvetlit neviem...mimochodom,neviem co budete rozpravat policajtom,ked vam v ktorukolvek nocnu hodinu zazvonia pri dverach,ze chcu vidiet orfi....ak nechcete,aby vas zbalili za prostituciu s naslednym vyhostenim tak neriskujte a to orfi si zaobstarajte....je to len zdrap papiera,ktory potom roztrhate....uz si uvedomte do akej krajiny sa hrabete...

Neregistrovaný uživatel
22.01.2019 18:00:12 5.104.21.***

Tak kde je nějaká pravda, já vím, že ten můj s Egyptankou na bytě bývá, ne přes noc ale normálně se tam stýkají. Přitom tady někdo psal že v Káhiře to nejde vůbec. A oni nemají jediný problém. Jsem z toho zmatená.

Neregistrovaný uživatel
22.01.2019 14:32:19 212.96.166.***

Jo, to mi ten muj tvrdi taky, ze to neni problem, ze problem je, kdyz je na byte egypt. muz s egypt. zenou. Tak stejne mi tvrdi, ze s nim bez problemu muzu vycestovat do jineho mesta, ale ja tomu taky neverim. Orfi po me taky nechce, chtel by official svatbu, ale tu nechci ja :-D

Neregistrovaný uživatel
22.01.2019 08:57:16 5.104.21.***

A jakým podvodem z vás vymámil tolik peněz. Abych věděla na co si dát pozor. Sice já žádných 800 e.nemam a on to ví. Orfi nechce takže mu nejde ani o vízum. Chtela bych vědět co mi hrozí kdybych se rozhodla tam být bez orfi. On mi tvrdí, že nic, že tak jeho kamarádi bydlí i měsíc s ženskou a nikdy problém neměli.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu