A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Orfi sňatek - Egypt

05.10.2011 03:48:40 | susana.m
susana.m
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, zda má některá z vás zkušenost s "orfi? snatkem v Egyptě? Kde a jak se uzavře a kolik to stoji? Diky moc.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
15.05.2018 15:37 88.103.121.***

Koukám, ze je to porad dokola

britt 12.03.2018 21:59
Re: Bydlení bez orfi  

Ahoj, mohla bych ti napsat nějak přímo? nebo ty mě. Potkala mě něco podobného a teď jsem uplně mimo, vím to od včera. Je mi zle jak jsem mohla bych tak hloupá.

Namya 06.03.2018 15:00
Re: Bydlení bez orfi, araba nikdy!!!!!  

Ahoj holky. Taky vlastní zkušenost. Je to přesně tak jak už tady bylo napsáno snad milionkrát. Na prvním místě u nich jsou peníze. Ty jejich sladké řeči jsou opravdu jen řeči. Můj příběh který nebudu psát do podrobna (nevím kdo všechno na tyto stránky chodí). 4 roky jsem žila s arabem. Začátek opravdu jak z telenovely. Mám podezření že oni ty americké filmy sjíždí povinně ve škole a pak to na nás aplikují. Takže nejprve byl samej cukr (to mu vydrželo cca 4měsíce) pak to ale začalo : lhaní ,ponižování byl neustále s něčím nespokojený, žárlivý ale úplně na vše kamarádky, věci, byla sem pod neustálou kontrolu on samozřejmě mohl úplně vše ...... kdo nezažil nepochopí a pořád mu bylo vše málo. Já sem ztratila sama sebe. Z kdysi atraktivní ženy se stala vynervovaná troska. A proč? Protože prostě nechcete vidět to co vidí ostatní a když to už konečně vidíte tak je vám trapně. Díky tomuto vztahu se na mě spousta lidí divala skrz prsty ale já stejně hloupě bojovala za něco co bylo od začátku naprosto nesmyslné. A ty jejich lži a hraní na city. To je taky jak přes kopírák. Píšu to tady proto ať jim ostatní už nenaleti na to jejich fňukaní, protože i když se postavíte za ten vztah a opravdu to není jednoduchý stejně Vás vymění za plnou peneženku a je jim jedno kdo jí drží. Proto to tak moc bolí. Českej chlap vás taky podvede, taky má svý mouchy ale s ním nebudete každej den ve střehu co se stane až miláček přijde domů a to nemluvím o dětech. Takže holky araba fakt neeeeeeeee!!!!!!!!!

• britt
  • Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
20.02.2018 14:08 81.200.53.***

Můžeš být ráda, že to dopadlo jak to dopadlo, protože jsou tady ženy, které investují do Egyptanů mnoho let a některé i rády :D Klidně napiš celý příběh nebo jak jsi přišla na to, že je ženatý, etc. Možná to někomu pomůže )))

Neregistrovaný uživatel
20.02.2018 07:33 91.236.69.***

No ano presne takto to je...super je zistit to na vlastnej kozi...len s jednym nesuhlasim...doma s rodinou on koli tebe urcite problemy mat nebudu...islo mu predsa len o peniaze pre jeho egy manzelku a deticky...s tym sa tie manzelky velmi rychlo zmieria...peniaze su na prvom mieste..a este ho aj pochvalia. :-)

Neregistrovaný uživatel
19.02.2018 11:08 217.170.96.***

Ahoj holky, jdu se svou zkusenosti... Proboha nikdy jim zadna neverte. Ja se taky na pul roku chytila do site, nastesti me to stalo jen 34tisic. Ve skrstce zenaty tri deti, nepocital s tim na koho narazil.Praskla sem ho v praci, manzelce a rodine.. At vedi, jakyho sikulu maji doma. Pry jsem mu znicila zivot, ne znicil si ho sam, spinavym lhanim a okradenim me. Neverit jim ani nos mezi ocima. Pro ne jsme proste jen sex a penize. Zklamane muzi jim padnem do naruci a je to to nejhorsi rozhodnuti. Vsem, ktere si myslite, ze ten vas je jiny... Ne neni, je to Arab!!! A ti lzou vsem, mezi sebou i sami sobe az se jim od huby prasi. ORFI snad zrusi, kdyz jeho rodinka o vsem vi, budu muset zmenit pas. Ted kdyz se divam zpet na to, ze jsem vzdelana inteligentni zena jsem se chovala, jak pi. A bez mozku. Ani nevime, co na tom papire podepisujeme. Za me ne ne ne Evropan k Evropance. A oni at si tam ziji v tom svem Azvracenem muslimskem svete. Budte vsechny opatrne!!! Nejak mi vse hralo do karet..., kdyz sem zacala s podezrenim patrat... A vse zjistila... Kdyby jste cokoliv chteli vedet piste, piste a usetrete si peklo s temito sedmilhari, vse je jen divadlo a komedie, ktere maji z toho vecnyho koukani na telenovely.

• Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
26.01.2018 10:44 93.91.247.***
Bydlení bez orfi  

Ahoj holky,

Ráda bych se Vás zeptala. Projížděla jsem hodně diskuzi ale zadne informace jsem nenašla. Vím, že k bydlení s egyptským přítelem potrebujete snatek popřípadě kontrakt Orfi, ale zajímalo by me jestli je potreba ho mit i v situaci kdy v bytě bydlí 3 kamarádi kopsti křesťané. Nechci se stěhovat, jde jen o týdenní dovolenou a o problémy nestojím. Jestli zde tento dotaz nepatří omlouvám se, ale byla bych ráda za jakoukoliv informaci. Děkuji

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
14.10.2017 20:09 93.99.96.***
Re:  

Naprosto souhlasím a znovu opakuji, na tohle mají evropské blbky. A může mě admin mazat, jak chce, až tam bude žít, bude vědět, o čem je řeč. Oni tyhle nazývají fucking women...

• Anonym (4)
Neregistrovaný uživatel
14.10.2017 07:21 91.236.69.***
Re:  

On a jeho kamarati nemaju skoro nic????omyl....oni ani v skutocnosti nemaju nic..a ze cely cas dokazali byt veseli a bezstarostni??tak to uz patri k ich mentalite...nieco ako u nas romovia...len sa bavit,tancovat,veselit....az ns to,ze tyto sa castejsie pomodlia...a robit bude kto??? Odkial mal peniazky na ten bytik???mozno mu ho pozical kamarat,ktoremu ruska manzelka odisla na navstevu do rodnej krajiny....alebo mu ten byt priamo plati nejaka nemecka krasavica....ja sa necudujem,ze si prezila krasny tyzden....pretvarovat sa to oni vedia...kazdy druhy z nich je herec hodny oskara...mimochodom..ako si na tom s arabcinou???bol ten tvoj taky galantny,ze sa cely cas v tvojej pritomnosti bavil so svojimi kamaratmi v anglictine???dost o tom pochybujem...ak sa v tvojej pritomnosti rozpravali arabsky,tak sa rozpravali aj priamo o tebe...a mozno aj nie dost lichotivo....uchovaj si spomienky na ten tvoj krasne prezity tyzden,ale dalej nezachadzaj....to ze ti chyba je ale zle,velmi zle znamenie

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
12.10.2017 11:07 37.48.62.***
Re:  

Plno z vas mi tady psalo ze po me bude chtit jen penize, ze bude delat zarlive sceny... Od okamziku co jsem prijela az do okamziku co jsem odjela za me vsechno platil a po me nechtel nic. Ikdyz on sam i jeho kamaradi nemeli skoro nic, porad byli ochotni si financne vypomahat, byt veseli a plni energie. Staral se o me, zarlive sceny mi nedelal a byt mel.pronajaty kvuli me a ja neplatila nic. Mozna by byl za par let jiny, to uz ja ale nezjistim. Prozila jsem nadherny tyden ktereho nelituju az teda na tu dobu ted kdy to desne boli ze snim nemuzu byt.

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu