A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Orfi sňatek - Egypt

05.10.2011 03:48:40 | susana.m
susana.m
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, zda má některá z vás zkušenost s "orfi? snatkem v Egyptě? Kde a jak se uzavře a kolik to stoji? Diky moc.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
26.08.2017 13:43 46.135.139.***
Re:  

37 - pokud sem ještě chodíš a neodjela si za těžce vydřené a nasetrene penize za tím svým animatorem,užít si romantický týden po arabsku. Pochybuji,že si on kvůli nemajetne studentce vezme týden dovolené. Takže až se sejdete na bytě,bude hrozně unavený. Bude cucet na telku (celkem jedno,co tam dávají).K tomu popijet fantu,spirit nebo colu a chroupat bramburky.Konverzace veškerá žádná,jazyková bariéra. Takže snad jen ten sex. A hlavně ho nezapomeň ujišťovat,jak jsi šťastná,jinak se smrtelně urazi. Možná vyrazíte i do ulic,hlavně nekoukej po jiných chlapech,následují zarlive scény,jak z turecké telenovely.Dost překvapí,když zaplatí útratu i byt. Přeji romantiku po arabsku :-) ;-)

• kulatyctverec
Namya 26.08.2017 11:08
Kde se dá sehnat Orfi?  

Dámy díky za info.

Jana VW. 25.08.2017 21:19
Re: Kde se dá sehnat Orfi?  

Tak pokud potřebuje vyřídit doklady,asi tam nékdy jet musí.ono to klidné muže probéhnout v pohodě ale zase není vyloučeno,že by nějaký popsaný problém mohl vzniknout,i kdyź pravdépidobnost není extra vysoká.Asi sám bude vědět nejlíp,co si může dovolit.

Namya 25.08.2017 16:03
Kde se dá sehnat Orfi?  

No koukám že to je celkem horor tam cestovat. Ono se mu tam nechce, byl to můj nápad hlavně kvůli těm dokladům co mu chybí. A já se v těch věcech jako je Orfi atd nevyznám on už tu žije celkem dlouho tak si asi myslí že už to tam je v pohodě. A taky tam dlouho nebyl.

Jana VW. 25.08.2017 11:34

Tak po tom, co čtu různé komentáře tak se mi zdá zbytečné za těchto okolností do Egypta jezdit. Ať je rád, že se tady může legálně pohybovat a moc si nezahrává - resp. jde o to, že se vrátí na otočku do Egypta a tam vzhledem k současné situaci, kdy jeden dnes neví, co se může stát zítra, nastane třeba situace, že když bude chtít odlítat zpět do ČR, zadrží ho egypťané na letišti a ven už ho nepustí. Při odletu totiž mají k dispozici různé seznamy, které se kontrolují při předkládání pasu, na kterých se ocitne, ani neví jak a pak má s cestováním zničeho nic utrum.takže jestli jde vážně jen o tom, ztrávit tam týden v rámci dovolenou, vyberu si jinou destinaci - u nás je taky krásně.. :-)

Neregistrovaný uživatel
25.08.2017 10:54 46.135.175.***

Být tebou,tak si s orfi hlavu nelamu. On musí znát zákony své země a vědět,co si může dovolit a co ne.Stejne myslím,že nikam nepojedete. Setkala jsem se tam s egyptanem,který si takhle vyjel s oficiální manželkou a dítětem a zpátky už se nedostal. Marně žádal půl roku o vízum. Nevim,co ten tvůj tady dělá a jakým přínosem je pro nas stát.Ale o každým z nich se vede složka. Což je v pořádku. A ani nevim,jestli v době přechodného pobytu vůbec může vycestovat ze země????Tak ti radím,jeďte na Machac,tam je taky hezký. :-) ;-)

Neregistrovaný uživatel
25.08.2017 09:59 46.135.175.***

To orfi skutečně nepotřebuješ. Divim se,že by vám tu v cestovce prodali v hotelu jeden pokoj,když nejste manželé. Můžete si koupit každý svůj pokoj (pak budete připlácet jednoluzak a dovolená se prodraží).V letoviscich se po ulici pohybuje hodně smíšených párů a nikdo to nekontroluje.

Namya 25.08.2017 09:36
Kde se dá sehnat Orfi?  

8-) 8-) U advokáta v Egyptě ale asi ne? Ten Egypt napadl mě, protože sem tam nikdy nebyla a navíc pro Čechy nejlevnější letecká dovolená. A ještě potřebuje nějaký papiry z egypta ať tu může zůstat, ale sám tam letět nechce. Proto mě napadlo že tam poletime na dovču a spojíme to v jedno. On mi tvrdí že to Orfi nepotřebuju. Což mi teda přijde divný. Nevím jestli si myslí že budeme v pohodě tam nebo mi kecá. Mám ho ráda ale přeci jen není čech a nechci přijít do problémů. Proto taky tady čtu všechny ty story. Jo a vtipný je že vám v cestovce v pohodě ten zájezd prodají. A teď mi tu píšeš že nás spolu ani neubytujou. To je síla. Protože kdybych náhodou nenašla tuhle diskuzi tak o nějakém Orfi vůbec nevím. Díky holky za vsechny rady.

Neregistrovaný uživatel
25.08.2017 09:24 46.135.175.***

To že by egyptan nepustil evropanku s kterou má orfi domů nehrozí. Kdo by tady vydělával na jeho rodinu?Ale u tebe je situace jiná. Po podepsání orfi se stavas jeho ženou a podle islámských zákonů on může nebo nemusí souhlasit s tvým vycestovanim ze země.Nevim jak dlouho ho znáš,ale jim se nedá věřit ani po letech. Být tebou žádné orfi tam s nim nepodepisuji.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
25.08.2017 09:06 46.135.175.***

Teď mě napadlo - chce se on vůbec do Česka vrátit???Tak potom pozor. Po podepsání orfi,pokud by on nechtěl,by si se nemusela vratit ani ty.Jim se nedá věřit,nikdy nevíš,co se mu honí hlavou a jaké má plány.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu