A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Orfi sňatek - Egypt

05.10.2011 03:48:40 | susana.m
susana.m
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, zda má některá z vás zkušenost s "orfi? snatkem v Egyptě? Kde a jak se uzavře a kolik to stoji? Diky moc.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Magdalenka
25.05.2013 22:31 80.250.29.***
Re: Orfi sňatek - Egypt  

Taky si vzpomínám na tu dobu zde před pár lety, kdy bylo všechno ideální a kdo neměl egyptana jako by nebyl. Škoda, hodně těch lásek nedopadlo dobře...

aprilea
25.05.2013 22:05 95.103.202.***

lebes, nevedela som to. ja som bola do neho zamilovaná. on sa pred svadbou hral na neviniatko. bol predsa panic. dozvedala som sa všetko v priebehu dvoch manželských rokov. a pred štyrmi rokmi, v mojom prípade tu až taký otvorený informačný servis nebol. čerpala som poznatky zo zahraničných diskusií. a horror story tam boli rovnaké ako tu.
po rozvode ma tento človek s láskou sebe vlastnou vyhľadával. a ten, kto to celé skončil som bola ja. proste som sa prebudila. z trapných lží :-)

Neregistrovaný uživatel
25.05.2013 21:38 46.15.133.***

Maryca, aj ten môj mal tabletky na mechúr, ladviny a zásadne chcel sapť so zažatou lampičkou ah ako by ich jedna mater mala :-D :-D :-D Ja som tam vždy niesla nejaké vitamíny a samozrejme aj čipky keby náhodou by som to potrebovala aby som to tam nezháňala. Ten sa v tom hrabal a pýtal sa načo sú tie čípky a ja , že keby náhodou ma bolelo tam , tak to je dobrý liek na to. Že ich nepoužil! Ja sa ho pýtam, kto zobral ten čípok a on hovoril, že chcel vyskúšať ako to zaberá tak jeden zežral namiesto toho aby si ho tam strčil :-[ A to nehovorím a skúšaní mojich krémov a masiek. Vždy som mu hovorila, že šak v egypte majú všetko lepšie ako v eu tak nech to nechá na pokoji. :-D
Keď som ho spoznala , tak mal vytiahol na holenie také niečo ako barbus v tom tégliku a klasickú štetku čo si pamätám ešte z rokov 60 tych alebo 70tych a keď som zbadala britvu tak to mi vyrazilo dych O:-) Ešte šťastie, že to nemalo patinu.Ale v egypte je všetko naj hahaha

Lebes 25.05.2013 21:01

Aprilea, chtěla bych se zeptat, jak uvádíte, že se chová agresivně váš exmanžel ke své rodině a také háže jídlo na zem a v příbuzenstvu se běžně mlátí ženy do krve. Vy jste toto všechno před svatbou věděla?
Myslím, že určitě, když se ptáte na rodinu, jejich známých, tak vám neřeknou, že se chovají špatně.

Magdalenka
25.05.2013 20:47 80.250.29.***

Jasano, to jsou kočky zlatý tady, vid ;-) :-)

Magdalenka
25.05.2013 20:47 80.250.29.***

Jasano, to jsou kočky zlatý tady, vid ;-) :-)

Maryca 25.05.2013 20:17

46 ten tvůj příběh mi tak silně něco připomíná :-D :-D Stavy nasranosti se střídají se stavy něžností.Nikdy mi teda doopravdy žádnou nestřelil,ale ono stačilo,když vyvalil oči a ztvrdly mu rysy (hned jsem v něm viděla teroristu a radši se zdekovala).
I když jsem o pár pátků starší,neberu tolik léků jako on.Pocitvě jsem si všechny vypsala a doma na netu si našla na co to je - ledviny,močové cesty,bolest,stavy úzkosti ( usíná jedině při rozsvíceném světle).
Tvrdil mi,že jeho otec matku nikdy nebil,jeho švagři taky ne,jeho taky nikdy rodiče nebili.Když jsem mu říkala,že se v koránu píše,že muž může bít ženu,nevěřil tomu (asi znám korán líp než on) :-D Ale věř mu.Lžou jen hubu otevřou.
Jasano,na rovinu ti řeknu,já bych do toho nešla.Neliší se jen barvou kůže.Mají úplně jiné myšlení.Budeš se muset hodně přizpůsobovat a být tolerantní.
K věrnosti přistupují úplně jinak než my.Měli tam několik generací mnohoženství.Ale ty se nesmíš na jiného chlapa ani podívat.A i když se nepodíváš,tak jemu se zdá,že se díváš.
Před svatbou se jim na nás líbí,že jsme jiné než arabky - ízy.Neupejpáme se a nechceme po nich prachy.Po svatbě z nás arabky chtějí mít - slušné,pokorné,skromné,bohabojné.
Nejvíc bych se ale bála finanční situace.Lásky se člověk nenají.Co tu bude dělat?Ani naši lidi nemůžou sehnat práci.Dej tomu čas.Jezdi tam co nejvíc na byt,to ho poznáš nejvíc.Poznej rodinu,prostředí kde vyrostl.To si každý neseme v sobě.Když nic,zažiješ úžasné dobrodružství. ;-) A pokud se po čase rozhodneš pro společný život,držím palce. :-)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
25.05.2013 20:05 46.15.133.***

Jasan, kto mu zaplatí letenku sem? Má nato peniaze aby Ťa živil v čechách? Kde bude pracovať? Zaplatil Ti letenku tam?
Či egyptanovi sa tieto základné veci odpúšťajú čo by bolo neodpustitelné pre európskeho muža.

Neregistrovaný uživatel
25.05.2013 19:58 46.15.133.***

Jasan, on nefalšovane plakal, keď videl tú zaslúbenú zem čo ho čaká :-D :-D

Neregistrovaný uživatel
25.05.2013 19:51 46.15.133.***

To je pravda, že to robia aj do r.... aby neotehotneli aj chlapci medzi sebou najmä tí ktorí pracujú v letoviskách. To je skutočnosť a krutá realita . Pritom nemusí byť ani buzna.
Ano, nikdy sa nepozrel, že ja nikoho nezvádzam ale vždy som bola ja na vine. Keď sme išli von, tak ma skontroloval či som správne oblečená aby mi niečo netrčalo , zapatá až pod krk. Po ulici mám ísť so sklopenými očami a bez známky mimiky ako socha alebo bezduchá bytosť :-D :-D :-D :-D Čakať len na to kedy ma pán veľkomožný osloví a podľa toho sa chovať :-D :-D :-D

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu