A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Orfi sňatek - Egypt

05.10.2011 03:48:40 | susana.m
susana.m
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, zda má některá z vás zkušenost s "orfi? snatkem v Egyptě? Kde a jak se uzavře a kolik to stoji? Diky moc.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
25.05.2013 18:46 46.15.157.***
Re: Orfi sňatek - Egypt  

tak máme rovnaké povolanie. Myslím to vážne aby Ti to vyšlo ale je to veľmi nepravdepodobné. Realita je iná. Čas všetko ukáže.
Pripadá mi to tak, že si ho našla na internete .

Jasana 25.05.2013 18:32

A děkuji za přání, pokud je myšleno upřímně. Pracuje jako účetní.

• Anonym (8)
Jasana 25.05.2013 18:30

Kdyby jen podruhé, to by bylo fajn. Nevím, s Egypťanem žádnou zkušenost nemám. O pár desítek tisíc chudší jsem vylezla ze vztahu s Čechem z vedlejší vesnice. Dokonce mě dohnal k pokusu o sebevraždu, dlouhodobým depresím, bitky jsme měli na denním pořádku. O ztrátě sebeúcty tedy už něco vím a mám oči otevřené
dokořán.

• Anonym (2)
aprilea
25.05.2013 18:25 95.103.202.***

46. 15...nie, dieťa s ním nemám. ale samozrejme, oni vás oplodniť chcú až v prvom rade. tento krásavec mal operáciu s kŕčovými žilami na chúlostivom mieste. má veľa zdravotných problémov, mama je sesternicou jeho otca hahaha. zdravotné problémy s ľadvinami, kŕčové žily, alergie, problémy s očami a tvorbou krvi. silná agresivita a neuróza...a neprekvapí ma, ak po rokoch potomstvo mať nebude.

Jasana 25.05.2013 18:23

90, děkuji Vám za rozumný názor bez posměšků a desítek smajlíků. O svých sestrách i matce vždy mluví velice hezky, jedu za nimi na podzim tak jsem samozřejmě hodně zvědavá. Bez problémů přistoupil na to, že nechci svatbu narychlo, ale oba víme, že bez ní se sem bohužel nedostane. Beztak by k ní došlo až nejdřív příští rok.

Neregistrovaný uživatel
25.05.2013 18:19 46.15.157.***

Že nechce peniaze , tak to nič neznamená. Zostáva Ti len veriť, že je ten pravý. Prajem Ti aby si sa druhý krát nepopálila.

aprilea
25.05.2013 18:17 95.103.202.***

jasana, my vám zo srdca želáme, aby vám to vyšlo. za pár rokov sa tu uvidíme :-) na 90%. ale to budete o zopár desiatok tisíc chudobnejšia a mierne skeptickejšia. ani ten môj gigolo nemal predtým ženské na fb. začal s tým, až po dvoch rokoch... ale to mu neprekážalo, aby súčasne uháňal aj mňa. ešte nám povedzte akú prácu tento váš milovník robí? pracuje v turizme?

Neregistrovaný uživatel
25.05.2013 18:15 46.15.157.***

Videla som tú talianku. To je bez komentáre. Berú všetko čo je dostupné hahaha
Veru sebaúcta im chýba . Ja mám priateľku a tá tiež vie o jeho eu láskach a dokonca si s nimi píše na fb alebo na skype a jedna drú sa klamú , že už s nim skončili a bla bla a chlapec si len užíva s nimi a každej klame ale aspoň má celý rok pravidelný sex a prezenty od nich. Ach , šak sme sprosté my ženy! Za arabský ocas stratíme aj poslednú kvapku sebaúcty :-D :-D
Aprilea, máte spolu dieťa alebo nie?

Jasana 25.05.2013 18:15

To, že ode mě nechce peníze je pro mě samozřejmost, tím jsem reagovala na nejčastější komentáře ohledně vykutálených manžílků. Podle komentářů zde mi přišlo, že to je častá zkušenost. Nebyla to jeho základní charakteristika. Přirozeně mě zajímá vše o něm a vše zjišťuji, špatně jste to pochopila.

Jasana 25.05.2013 18:11

Tak samozřejmě fb jsem "zkontrolovala". Žádné evropanky, like a commenty má pouze od svých kamarádů. Samozřejmě to není záruka ničeho, ale potkala jsem v egyptě ty klasické playboye, kteří to lacině zkouší na každou a také jich pár v přátelích mám a pořád věřím, že není každý stejný.

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu