A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Orfi sňatek - Egypt

05.10.2011 03:48:40 | susana.m
susana.m
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, zda má některá z vás zkušenost s "orfi? snatkem v Egyptě? Kde a jak se uzavře a kolik to stoji? Diky moc.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
25.05.2013 19:58 46.15.133.***
Re: Orfi sňatek - Egypt  

Jasan, on nefalšovane plakal, keď videl tú zaslúbenú zem čo ho čaká :-D :-D

Neregistrovaný uživatel
25.05.2013 19:51 46.15.133.***

To je pravda, že to robia aj do r.... aby neotehotneli aj chlapci medzi sebou najmä tí ktorí pracujú v letoviskách. To je skutočnosť a krutá realita . Pritom nemusí byť ani buzna.
Ano, nikdy sa nepozrel, že ja nikoho nezvádzam ale vždy som bola ja na vine. Keď sme išli von, tak ma skontroloval či som správne oblečená aby mi niečo netrčalo , zapatá až pod krk. Po ulici mám ísť so sklopenými očami a bez známky mimiky ako socha alebo bezduchá bytosť :-D :-D :-D :-D Čakať len na to kedy ma pán veľkomožný osloví a podľa toho sa chovať :-D :-D :-D

• Anonym (1)
aprilea
25.05.2013 19:37 95.103.202.***

46.15... hhhhhhhhhh, to je sranda, ale presne toto čo popisuješ je prototyp bežného egypťana. to sedí. ak vám ktosi polichotí, vy ste na vine. ak vám nepolichotí, váš egypťan si nájde inú, ktorej lichotia. ja som mala pucung denne za fiktínvych kamarátov. zakazoval mi hovoriť s ľuďmi. lebo egyptská žena s mužmi nikdy za žiadnych okolností nehovorí... jééééj, ani keby o život išlo tak nesmie. a to poznám prípady arabiek, ktoré veselo podvádzajú manželov pracujúcich v cudzine... a majú na to skvelý recept. robia to do... aby neotehotneli. a to je recept aj pre ich virgins a predmanželský sex. prisahám, počula som to od mnohých známych, a to je pre pokrytcov akože v pohode :-)

Neregistrovaný uživatel
25.05.2013 19:20 46.15.133.***

Aprilea, tak ten toho má :-D Dobre , že si s nim nemala potomka. A takých je tam veľa. Toho môjho stále bolela hlava a niekdy mi pripadal ako neurotik tiež s výbuchmi agresivity ale zakiaľ ma nemal istú, tak sa musel krotiť. Stále sa ozýva a naposledy si vymyslel, že tam mám prísť behom mesiaca aj s papiermi a zosobášime sa v Káhire. Kde na to prišiel a kedy, tak to neviem :-\
Chodili sme tam pravidelne kupovať zákusky do jedného obchodíku a viem,že som sa tam veľmi páčila jednému predavačovi. Ale ja som si to nevšímala a jedného dňa ako sme tam kupovali naše zákusky, tak tento vedel ktoré mám rada a zabalil ich a podal to tomu môjmu , že to sú pre mňa ako darček. Ten môj sa s nim vyobjímal , pokecal s nim a ako najlepší kamaráti sa rozlúčili. Keď sme išli domov tak už po ceste išiel predo mnou a už som videla, že je nasraný. Zastavil pri stánku so zeleninou a ja som mu povedala aby ešte niečo kúpil ale také nervy ho chytili, že si dovolil tam na mňa ziapať pred tým predavačom aby som mlčala a čakala naňho až on vyberie a ja do toho nemám čo kecať....... Veď som žena a nemám sa do toho čo starať. Keď sme prišli domov ešte niečo tam vykrikoval a to ma chytili také nervy, že som sa doňho pustila a môžem zodpovedne povedať, že keby sme boli manželia, tak určite mi jednu strelí. *Za hodinu bol z neho milujúci , sladký v úvodzovkách manželík ktorí začal variť , prať a obsluhovať ma ako královnú.

aprilea
25.05.2013 19:09 95.103.202.***

v každom prípade budete na jeseň múdrejšia. uvidíte, čo z toho bude. pri mojom pragmatickom skepticizme to vidím na ďalší slušne zarobený problém. videli ste ho raz a zoberiete si ho. aj vám tu čosi nesedí? romantika a krásne miesta river nile... panebože napíšte sem po tom všetkom, ako to dopadlo. ja vám želám to najlepšie.

Jasana 25.05.2013 19:00

No na internetu jsem ho nenašla, psala jsem, jak to bylo. Hraju ping-pong a na dovolené jsem při tréninku narazila na něj. Také jsem psala, že můj život v Egyptě rozhodně nepřipadá v úvahu. Na podzim tam jedu na takový poznávací trek, jednak podél Nilu a také za rodinou. Pak hned šup zpět a možná příští rok něco dalšího. On chce také sem, proto uvažujeme o svatbě. On bez toho, aby znal mě nebo moje zájmy, vyprávěl, že nechce žít ve městě, že má radši přírodu, i mě bral na moc hezká místa - už snad jen to máme společné. A když viděl fotky místa, kde žiju, byl snad nefalšovaně dojatý. Nebo jsem vážně úplně blbá a naivní, no :)

aprilea
25.05.2013 18:47 95.103.202.***

jasana, ja sem úprimne píšem, to možno cítite. mňa nikto za právne, ani za osobné rady tu neplatí. je teoretická možnosť, že te váš to myslí dobre. ale na konkrétny a zmysluplný názor je treba poznať osobne obe strany. podľa toho, čo ste o sebe napísali, ste náchylná ľahko veriť nečestným mužom. lenže egypt nie je záchranná vesta. manželstvo s egypťanom je pre silné ženy a silné nátury. uvidíte ako sa bude všetko točiť okolo peňazí. ak budete s dieťaťom, ako vás začne finančne vydeľovať. ako budete musieť držať ústa a krok. ak vám na chlieb dá, budete rada. ak nedá, budete aj s dieťaťom hladná. a nikto vám nepomôže. v egypte vám naozaj s peniazmi nepomôžu. oni ich naopak od vás očakávajú. či je vo vzťahu láska, alebo nie... oni sa na vás budú finančne spoliehať. ste na to pripravená?

Neregistrovaný uživatel
25.05.2013 18:46 46.15.157.***

tak máme rovnaké povolanie. Myslím to vážne aby Ti to vyšlo ale je to veľmi nepravdepodobné. Realita je iná. Čas všetko ukáže.
Pripadá mi to tak, že si ho našla na internete .

Jasana 25.05.2013 18:32

A děkuji za přání, pokud je myšleno upřímně. Pracuje jako účetní.

• Anonym (8)
Jasana 25.05.2013 18:30

Kdyby jen podruhé, to by bylo fajn. Nevím, s Egypťanem žádnou zkušenost nemám. O pár desítek tisíc chudší jsem vylezla ze vztahu s Čechem z vedlejší vesnice. Dokonce mě dohnal k pokusu o sebevraždu, dlouhodobým depresím, bitky jsme měli na denním pořádku. O ztrátě sebeúcty tedy už něco vím a mám oči otevřené
dokořán.

• Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu