A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Orfi sňatek - Egypt

05.10.2011 02:48:40 | susana.m
susana.m
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, zda má některá z vás zkušenost s "orfi? snatkem v Egyptě? Kde a jak se uzavře a kolik to stoji? Diky moc.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
24.08.2017 11:09 91.236.71.***
Re:  

46.135 velmi trefne napisane..

Neregistrovaný uživatel
24.08.2017 10:45 212.96.166.***
Re:  

46: samozřejmě, že máš pravdu, že ten vztah je blbost, ale zkus okouzlené a zamilované ženě toto vysvětlit, ani její nejlepší kamarádka a maminka ji nepřesvědčí ...
A o jaké vysoké ceně, kterou zaplatí mluvíš? Když poslechne naše rady a bude opatrná na své zdraví, peníze a nenechá sebou manipulovat, tak prožije maximálně velké zklamání a těch možná ještě bude ...
Takže vzkaz pro slečnu: určitě ať on zařídí - zaplatí orfi, buď opatrná a napiš další zprávičky - jsme s tebou!

Neregistrovaný uživatel
24.08.2017 10:38 37.48.35.***
Re:  

No ale ja penize nemam. Nemuze je tedy po me.chtit. vi ze musim ted makat abych si na to vubec vydelala. Tudiz nemuze po me.chtit abych mu neco platila. A pokud to chtit bude tak proste jen zustanu v hotelovem resortu a uziju si dovcu.

Neregistrovaný uživatel
24.08.2017 10:34 37.48.35.***
Re:  

46 - jake problemy kvuli toho mas? .... Ja snim.nechci zit... Kdo si nikdy nezazil prazdninovou lasku? Proste jen tyden a konec? Ja se za nim uz pak.nechci vracet to vim na 100%. Chci jen ted ten tyden. Proto se ptam.na rizika jaka muzou tam nastat. Nehci si ho vzit, nechci s nim.mit deti, nechci se za nim vracet. Nedelam nikomu matracku jak nekdo psal. Kolik holek u nas v cesku spi jednou s tim.a jednou stiim a nikdo to neresi. Kdyby to byl evropan nikdo by neresil ze si clovek cce uzit romanticky tyden. Jde ale o egyptana a proto sem i ja ostrazita a tedy sem se zeptala. Dekuji za vase nazory.

Neregistrovaný uživatel
24.08.2017 10:04 46.135.175.***
Re:  

37 - co se týče te sebelasky. Oni tam skutečně neřeší jestli je ženská tlustá,hubena nebo má zkažené zuby. Oni tam totiž řeší především PENÍZE. Egyptanka má cenu jedině vena a toho jestli porodi zdravé děti. No a v jejich očích my evropanky penize máme a ještě je po nich nechceme. Uzasne nevěsty. A tak nás milují celým svým srdcem. A když peníze dojdou - u Alaha,kde se stala chyba?? Tak oni uvažuji. Vždycky se píše,že na prvním místě je u nich Alah. Já bych řekla,že na prvním místě jsou to peníze.Egyptanky nemají víc sebelasky než my.Ale ví,kde je její místo.Vztah s egyptanem je životní zkušenost,ale cena,kterou za to zaplatime je vysoká. A nemluvím jen o penězích.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
24.08.2017 09:57 46.167.237.***
Re:  

Pardon, ale nato abych měla ráda sebe sama, opravdu nemusím jezdit do Egypta!
A naprosto souhlasím s 91. Je to prostě tak.
Ono je velmi těžko někomu něco psát, pokud si to nezažil, je naivní a maluje si to, jak na růžovém obláčku. Stejně si slečna udělá po svém. Taky jsem taková byla. A můžu upřímně napsat, že za ty problémy, co díky tomu mám, to opravdu nestálo.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
24.08.2017 08:09 91.236.71.***
Re:  

37.44 no ja by som tomu dievcatu v ziadnom pripade nedoporucovala zapletat sa s egyptanom na to aby prisla k nejakej sebalaske...prave naopak...ak ma citove vazby k tomu cloveku,tak po tej planovanej dovolenke bude mat este vacsie...tak ako to povedala Jana....koleduje si o vazne problemy....no a o tom ako egyptania trpia sebalaskou by som tiez vedela rozpravat a vela,vela....pokazene zuby tamojsich ludi nie su vizitkou sebavedomia,ale jednoducho preto,lebo si ich nemaju dat za co opravit....a na to tu mame ocarujucich animatorov a naivne turistky :-)

Jana VW. 24.08.2017 07:50
Re:  

37.i kdyz nesouhlasim uplne se vším,co píšeš, v dost vécech ti dávám za pravdu.S čím ale vūbec nrsouhlasím tak s tím,že je pro 85 néjaký pŕìnos její cesta do Egypta.Spíš naopak.

Neregistrovaný uživatel
23.08.2017 21:56 37.44.16.***
Re:  

Jana VW a 46: a to dělat matračku čechovi je úplně normální? Kolik holek dneska spí tady s chlapama několik let, holky si financují za sebe dovolenou a další náklady a oni se pak na ně vykašlou až když chtějí mít už rodinu a dítě.
Nechci se tady dohadovat, 85 je opravdu ještě mladá holka a život má před sebou, záleží na ní jak se rozhodne, informace má ...
Ale jen jsem se snažila popsat, že pokud se my nezačneme mít rády jako ženy budou nás přitahovat takový prolhaní a falešní egyptany nebo ožralí a sobečtí češi.

A dále je každého věc jak a s kým žije, ale snažím se jen popsat a informovat některé ženy, které to zajímá, že pokud potká takové individum jak v egyptě nebo kdekoliv a něco si s ním prožila, měla by si říct to ne, já mám přece na něco víc, tohle není to po čem toužím, aby se ke mně někdo choval jak k hadru. Ne ji odsuzovat. A to nás teprve posune dál ta naše rozvíjející sebeláska, které se nedá naučit den ze dne, přece pokud se máme rády - nemůže nás někdo takový vůbec přitahovat.
Potkala jsem tam hodně lidí a navštívila hodně rodin a bohužel u nich ta sebeláska funguje, jsou chudí nemají třeba ani vzdělání, ženy mají i škaredé zuby,ale nikdy se za sebe nestydí a necítí se méněcenní. Hodně jsem o tom přemýšlela a myslím, že je to opravdu díky těm rodinným vazbám a hlavně matce, děcka jsou s ní doma a cítí pořád tu její lásku. Bohužel nás tady hodí ve 2 letech do školky a potom nás tahájí různě po babičkách...
A navíc nechci soudit jen se snažím informovat a záleží na dotyčné jak se s tím popasuje
Popsání životní zkušenosti a pochopení pro druhé je to co nám tady těm trochu "postiženým" exotikou arabského prostředí asi nejvíc pomůže.

Jana VW. 23.08.2017 21:15
Re:  

85. Dělej jak myslíš ale věř, že pokud v sobě chceš uzavřít něco, co začalo poslední noc, tak to nejen za těchto okolností neuzavřeš ale dojde k úplnému opaku a budeš mít pěkně nakročeno k docela pěkným peripetiím.

Na druhou stranu píšeš, že se tam už z finančních důvodů stejně nedostaneš - tomu nevěřím, protože si v pohodě můžeš na cestu vydělat v rámci nějaké brigády, nebo ti on nabídl zaplacení letenky... ( i když variantě b) nějak za těchto okolností nevěřím...)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu