A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Orfi sňatek - Egypt

05.10.2011 03:48:40 | susana.m
susana.m
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, zda má některá z vás zkušenost s "orfi? snatkem v Egyptě? Kde a jak se uzavře a kolik to stoji? Diky moc.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Namya 25.08.2017 09:36
Kde se dá sehnat Orfi?  

8-) 8-) U advokáta v Egyptě ale asi ne? Ten Egypt napadl mě, protože sem tam nikdy nebyla a navíc pro Čechy nejlevnější letecká dovolená. A ještě potřebuje nějaký papiry z egypta ať tu může zůstat, ale sám tam letět nechce. Proto mě napadlo že tam poletime na dovču a spojíme to v jedno. On mi tvrdí že to Orfi nepotřebuju. Což mi teda přijde divný. Nevím jestli si myslí že budeme v pohodě tam nebo mi kecá. Mám ho ráda ale přeci jen není čech a nechci přijít do problémů. Proto taky tady čtu všechny ty story. Jo a vtipný je že vám v cestovce v pohodě ten zájezd prodají. A teď mi tu píšeš že nás spolu ani neubytujou. To je síla. Protože kdybych náhodou nenašla tuhle diskuzi tak o nějakém Orfi vůbec nevím. Díky holky za vsechny rady.

Neregistrovaný uživatel
25.08.2017 09:24 46.135.175.***
Re: Kde se dá sehnat Orfi?  

To že by egyptan nepustil evropanku s kterou má orfi domů nehrozí. Kdo by tady vydělával na jeho rodinu?Ale u tebe je situace jiná. Po podepsání orfi se stavas jeho ženou a podle islámských zákonů on může nebo nemusí souhlasit s tvým vycestovanim ze země.Nevim jak dlouho ho znáš,ale jim se nedá věřit ani po letech. Být tebou žádné orfi tam s nim nepodepisuji.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
25.08.2017 09:06 46.135.175.***

Teď mě napadlo - chce se on vůbec do Česka vrátit???Tak potom pozor. Po podepsání orfi,pokud by on nechtěl,by si se nemusela vratit ani ty.Jim se nedá věřit,nikdy nevíš,co se mu honí hlavou a jaké má plány.

Neregistrovaný uživatel
25.08.2017 08:58 46.135.175.***

A ještě něco - na orfi vás neubytuji spolu na jednom pokoji v žádném hotelu. Jinak se divím,že on s přechodným pobytem tuhle cestu riskuje.

Neregistrovaný uživatel
25.08.2017 08:52 46.135.175.***

Orfi se sepisuje u advokáta. Ale to bude ten tvůj egyptan vědět a zařídí to. Klidne to podepiš,nic ti nehrozí. Ani že by ti sebral dítě. Pro ně je tenhle sňatek vice méně taky neoficiální,takže dítě z tohoto svazku neberou vážně. Ještě jsem neslyšela,že by se některý z nich bral o dítě z orfi. Naopak - opustí matku i dítě bez jakýchkoliv výčitek. Po dovolené můžeš orfi roztrhat nebo si ho schovat na památku.

Namya 24.08.2017 23:05
Kde se dá sehnat Orfi?  

Ahoj dámy. Mám ještě jeden dotaz. Kde se dá to Orfi sehnat. A jak ho případně po dovolené opět zrušit. Pokud to vůbec lze. Ptala sem se již předtím jestli jde jet s egypťanem bez orfi do Egypta. Zvažuji tam dovolenou..
Děkuji.

Neregistrovaný uživatel
24.08.2017 11:26 91.236.71.***
Re:  

212...slecna sa pytala na nase nazory,tak sme jej poskytli nejake to info zo zivota v egypte...nemyslim,ze ju chce niekto odhovarat od jej planov...aj tak by sa zrejme nedala...len ju varujeme,ze aj velkym sklamanim to moze skoncit...a tomu sa da celkom jednoducho predist ak si z tejto diskusie nieco vezme....nuz..kto chce kam,pomozme mu tam... :-)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
24.08.2017 11:09 91.236.71.***
Re:  

46.135 velmi trefne napisane..

Neregistrovaný uživatel
24.08.2017 10:45 212.96.166.***
Re:  

46: samozřejmě, že máš pravdu, že ten vztah je blbost, ale zkus okouzlené a zamilované ženě toto vysvětlit, ani její nejlepší kamarádka a maminka ji nepřesvědčí ...
A o jaké vysoké ceně, kterou zaplatí mluvíš? Když poslechne naše rady a bude opatrná na své zdraví, peníze a nenechá sebou manipulovat, tak prožije maximálně velké zklamání a těch možná ještě bude ...
Takže vzkaz pro slečnu: určitě ať on zařídí - zaplatí orfi, buď opatrná a napiš další zprávičky - jsme s tebou!

Neregistrovaný uživatel
24.08.2017 10:38 37.48.35.***
Re:  

No ale ja penize nemam. Nemuze je tedy po me.chtit. vi ze musim ted makat abych si na to vubec vydelala. Tudiz nemuze po me.chtit abych mu neco platila. A pokud to chtit bude tak proste jen zustanu v hotelovem resortu a uziju si dovcu.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu