A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Orfi sňatek - Egypt

05.10.2011 03:48:40 | susana.m
susana.m
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, zda má některá z vás zkušenost s "orfi? snatkem v Egyptě? Kde a jak se uzavře a kolik to stoji? Diky moc.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
23.10.2017 08:09 217.170.96.***
Re:  

Podle sebe soudim tebe....Ja urcite nerostahnu nohy na potkani,ale dle Vaseho soudu Vy s tim zkusenost evidentne mate

Neregistrovaný uživatel
23.10.2017 08:06 217.170.96.***
Re:  

Hlavne,ze Cesi jsou terno.... :-D Kdo jste,ze soudite,Vy mate navod na zivot???Jezisi uz, se kazdej starejte o sebe....Ceskej narod plnej zakomplexovanych bab ,co se pletou do ceho nemaji....Kazdej at se stara o sebe...Kazdej si urci sve priority....Ja bych nechtela Cecha v teplakach od horcice :-*

Jana VW. 23.10.2017 07:39
Re:  

217: já to trochu chápu.odkopnutá fucking woman se s tím vyrovnává jen těžko... ;-)

Neregistrovaný uživatel
23.10.2017 07:22 217.170.96.***
Re:  

Kazdeho vec,kazdeho zivot...kazdeho volba....Je mi lito ubotaku,co soudcuji ....a vi,jak by mel,kdo zit.Vetsinou jsou to lidi plny bolesti,nespokojenosti a nenavisti.Jedina blbka si tuto ty....tahni prskat svuj jed nekam jinam ty nestastna kreaturo...a zacni se mit rada

Neregistrovaný uživatel
14.10.2017 20:09 93.99.96.***
Re:  

Naprosto souhlasím a znovu opakuji, na tohle mají evropské blbky. A může mě admin mazat, jak chce, až tam bude žít, bude vědět, o čem je řeč. Oni tyhle nazývají fucking women...

• Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
14.10.2017 07:21 91.236.69.***
Re:  

On a jeho kamarati nemaju skoro nic????omyl....oni ani v skutocnosti nemaju nic..a ze cely cas dokazali byt veseli a bezstarostni??tak to uz patri k ich mentalite...nieco ako u nas romovia...len sa bavit,tancovat,veselit....az ns to,ze tyto sa castejsie pomodlia...a robit bude kto??? Odkial mal peniazky na ten bytik???mozno mu ho pozical kamarat,ktoremu ruska manzelka odisla na navstevu do rodnej krajiny....alebo mu ten byt priamo plati nejaka nemecka krasavica....ja sa necudujem,ze si prezila krasny tyzden....pretvarovat sa to oni vedia...kazdy druhy z nich je herec hodny oskara...mimochodom..ako si na tom s arabcinou???bol ten tvoj taky galantny,ze sa cely cas v tvojej pritomnosti bavil so svojimi kamaratmi v anglictine???dost o tom pochybujem...ak sa v tvojej pritomnosti rozpravali arabsky,tak sa rozpravali aj priamo o tebe...a mozno aj nie dost lichotivo....uchovaj si spomienky na ten tvoj krasne prezity tyzden,ale dalej nezachadzaj....to ze ti chyba je ale zle,velmi zle znamenie

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
12.10.2017 11:07 37.48.62.***
Re:  

Plno z vas mi tady psalo ze po me bude chtit jen penize, ze bude delat zarlive sceny... Od okamziku co jsem prijela az do okamziku co jsem odjela za me vsechno platil a po me nechtel nic. Ikdyz on sam i jeho kamaradi nemeli skoro nic, porad byli ochotni si financne vypomahat, byt veseli a plni energie. Staral se o me, zarlive sceny mi nedelal a byt mel.pronajaty kvuli me a ja neplatila nic. Mozna by byl za par let jiny, to uz ja ale nezjistim. Prozila jsem nadherny tyden ktereho nelituju az teda na tu dobu ted kdy to desne boli ze snim nemuzu byt.

Neregistrovaný uživatel
11.10.2017 12:15 88.208.110.***
Re:  

A mohla by ses o ten obrázek s námi podělit?? :-)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
10.10.2017 05:01 80.188.89.***
Re:  

Ne neni to zadne terno to mas pravdu. A ne uz tam nepojedu, nemuzu...ikdyz bych chtela je to nerealne. V tomhle.mi rozum jeste zustal. Jak sem zjistila zadne orfi neni potreba, je tam.tolik michanych paru ze kdyby meli kazdeho kontrolovat tak se asi z toho zblazni. Na pronajatem byte sme spolu byli uplne v pohode, nikdo nic neresil. To jen pro info pro pripadne dalsi navstevniky tohoto fora. Rozhodne toho nelituji, clovek si zkusil a zazil nrco noveho. Pro nekoho jsem blba a nechapou me ale to.je mi fuk. Udelala.jsem.si svuj obrazek.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
09.10.2017 12:32 88.208.110.***
Re:  

156 - když ptáčka lapají,pěkně mu zpívají.První dovolená bývá vždycky super :-D :-D Měla by sis klást otázku,který ptáček, teda spíš slepice, vám tu dovolenou zaplatila. Ruská,německá,česká....??? :-D :-D Užij si to a víc tam za ním nejezdi.Animátor z Egypta totiž fakt není žádné terno ;-)

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu