A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Orfi sňatek - Egypt

05.10.2011 03:48:40 | susana.m
susana.m
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, zda má některá z vás zkušenost s "orfi? snatkem v Egyptě? Kde a jak se uzavře a kolik to stoji? Diky moc.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
29.07.2018 19:57 185.148.214.***
Re: Orfi sňatek - Egypt  

Zákony ponižující aby stát nechal vše na ženě a proč

Neregistrovaný uživatel
29.07.2018 19:26 185.148.214.***
Re: Orfi sňatek - Egypt  

MluVíte tady hnusně a sama s ním jste

Neregistrovaný uživatel
29.07.2018 17:46 185.148.214.***
Re: fucking woman  

No a co tady se každý intimne styka všude v ČR! A pokud jim ženy platí tam a nabízí se jim na užití jim to stačí! Slibují Egypťanům manželství a podvádí je taky!ženský jsou taky potvory O:-) :'(

Neregistrovaný uživatel
27.07.2018 21:48 89.24.49.***
Re:  

Eva; nikdy ti nikdo nezaručí ,že nevznikne nějaký problém.Ale asi bych v tomto směru neměla obavy a klidně bych jela.ALe jak jsem psala,tak určitě na místo,kde bych nepotkala ani ho,ani jeho známé.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
27.07.2018 16:12 46.135.92.***

Moc mi nejde o nej, to si zjistim kde je, jsme v kontaktu. Ale spise jestli na letisti nemaji takove udaje. To ale asi ne, co, to by se z toho mohli i zblaznit :-) Eva

Neregistrovaný uživatel
27.07.2018 11:36 37.48.1.***
Re:  

Tak jeď na jiné misto,nez jste se potkávali a neměl by být problém.marsa hurghada sharm

Neregistrovaný uživatel
26.07.2018 17:42 188.175.169.***

Ahoj devcata. Tyhle infa jsem cetla asi pred 7 lety,kdyz jsem si take zacla s Arabem. Ale oproti Vam jsem mela stesti, asi dva roky jsem za nim jezdila na pas blink, celkem casto. Pak jsem s nim zila 9mesicu, byla i 14dni u jeho rodiny, vsichni na me byli hodni, meli me radi, ukazali mi jejich kulturu, tradice, byla jsem na svatbe jeho sestry. No zazitku mam oprvadu spoustu a nikdy toho nelituju. pak mi ovsem onemocnela matka a musela jsem se vratit zpet. Uz je to sice 4 roky zpet, ale zustali jsme kamaradi a piseme si. Dokonce mi obcas posila i penize. Asi doufa, ze se vratim, ale to nemam v planu. Proc ale pisu.... Mam pritele a chceme jet na dovolenou do Egypta. Chci se zeptat, zdali nekdo nevite, kdyz jsme tenkrat meli sepsany orfi snatek, jestli ted nebudu mit problemy, kdyz prijedu s chlapem. Jasne ze muj byvaly arabsky pritel o tom nebude vedet, cert vi jak by se zachoval... Poradite nekdo? Diky Eva

Neregistrovaný uživatel
15.05.2018 15:37 88.103.121.***

Koukám, ze je to porad dokola

britt 12.03.2018 21:59
Re: Bydlení bez orfi  

Ahoj, mohla bych ti napsat nějak přímo? nebo ty mě. Potkala mě něco podobného a teď jsem uplně mimo, vím to od včera. Je mi zle jak jsem mohla bych tak hloupá.

Namya 06.03.2018 15:00
Re: Bydlení bez orfi, araba nikdy!!!!!  

Ahoj holky. Taky vlastní zkušenost. Je to přesně tak jak už tady bylo napsáno snad milionkrát. Na prvním místě u nich jsou peníze. Ty jejich sladké řeči jsou opravdu jen řeči. Můj příběh který nebudu psát do podrobna (nevím kdo všechno na tyto stránky chodí). 4 roky jsem žila s arabem. Začátek opravdu jak z telenovely. Mám podezření že oni ty americké filmy sjíždí povinně ve škole a pak to na nás aplikují. Takže nejprve byl samej cukr (to mu vydrželo cca 4měsíce) pak to ale začalo : lhaní ,ponižování byl neustále s něčím nespokojený, žárlivý ale úplně na vše kamarádky, věci, byla sem pod neustálou kontrolu on samozřejmě mohl úplně vše ...... kdo nezažil nepochopí a pořád mu bylo vše málo. Já sem ztratila sama sebe. Z kdysi atraktivní ženy se stala vynervovaná troska. A proč? Protože prostě nechcete vidět to co vidí ostatní a když to už konečně vidíte tak je vám trapně. Díky tomuto vztahu se na mě spousta lidí divala skrz prsty ale já stejně hloupě bojovala za něco co bylo od začátku naprosto nesmyslné. A ty jejich lži a hraní na city. To je taky jak přes kopírák. Píšu to tady proto ať jim ostatní už nenaleti na to jejich fňukaní, protože i když se postavíte za ten vztah a opravdu to není jednoduchý stejně Vás vymění za plnou peneženku a je jim jedno kdo jí drží. Proto to tak moc bolí. Českej chlap vás taky podvede, taky má svý mouchy ale s ním nebudete každej den ve střehu co se stane až miláček přijde domů a to nemluvím o dětech. Takže holky araba fakt neeeeeeeee!!!!!!!!!

• britt
  • Anonym (4)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu