A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Orfi sňatek - Egypt

05.10.2011 03:48:40 | susana.m
susana.m
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, zda má některá z vás zkušenost s "orfi? snatkem v Egyptě? Kde a jak se uzavře a kolik to stoji? Diky moc.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
21.09.2017 10:18 88.101.230.***
Orfi  

Nevíte kde se dáji zjisti přesně informace o Orfi. Známá která žije v Egyptě říkala, že je změna ve zrušení. Teď je třeba souhlas obou zúčastněných. Jinak ho nezruší. Nově se záznamy o tomto sňatku ukládají na cizineckou policii.
Děkuji

Neregistrovaný uživatel
31.08.2017 17:40 78.102.121.***
Porušení zákona  

Ahoj,zajimalo by mě,pokud náhodou některá nevíte,jaký postih čeká egyptana,pokud je přistižen,že je na bytě se ženou s níž nemá orfi. Pokuta??Vězení????Setkala jste se s tím některá???Stalo se vám to????

Namya 26.08.2017 11:08
Kde se dá sehnat Orfi?  

Dámy díky za info.

Namya 25.08.2017 16:03
Kde se dá sehnat Orfi?  

No koukám že to je celkem horor tam cestovat. Ono se mu tam nechce, byl to můj nápad hlavně kvůli těm dokladům co mu chybí. A já se v těch věcech jako je Orfi atd nevyznám on už tu žije celkem dlouho tak si asi myslí že už to tam je v pohodě. A taky tam dlouho nebyl.

Namya 25.08.2017 09:36
Kde se dá sehnat Orfi?  

8-) 8-) U advokáta v Egyptě ale asi ne? Ten Egypt napadl mě, protože sem tam nikdy nebyla a navíc pro Čechy nejlevnější letecká dovolená. A ještě potřebuje nějaký papiry z egypta ať tu může zůstat, ale sám tam letět nechce. Proto mě napadlo že tam poletime na dovču a spojíme to v jedno. On mi tvrdí že to Orfi nepotřebuju. Což mi teda přijde divný. Nevím jestli si myslí že budeme v pohodě tam nebo mi kecá. Mám ho ráda ale přeci jen není čech a nechci přijít do problémů. Proto taky tady čtu všechny ty story. Jo a vtipný je že vám v cestovce v pohodě ten zájezd prodají. A teď mi tu píšeš že nás spolu ani neubytujou. To je síla. Protože kdybych náhodou nenašla tuhle diskuzi tak o nějakém Orfi vůbec nevím. Díky holky za vsechny rady.

Namya 24.08.2017 23:05
Kde se dá sehnat Orfi?  

Ahoj dámy. Mám ještě jeden dotaz. Kde se dá to Orfi sehnat. A jak ho případně po dovolené opět zrušit. Pokud to vůbec lze. Ptala sem se již předtím jestli jde jet s egypťanem bez orfi do Egypta. Zvažuji tam dovolenou..
Děkuji.

Namya 23.08.2017 15:52
Dovolená s egypťanem bez orfi?  

Ahoj dámy.
Mám dotaz. Chtěla bych jet na dovolenou do Egypta s mým egyptským přítelem oba žijeme v čechách, kde sme se také poznali. Myslíte že nebude problém když spolu půjdem ven někam mimo hotel? On teda tvrdí že ne, ale přeci jen po tom všem co tady čtu... Já sem nikdy v Egyptě nebyla, tak nevím co čekat. Děkuji všem za odpověď.

Neregistrovaný uživatel
15.08.2017 22:06 85.135.10.***
Orfi na týden  

Ahoj,
ráda bych se zeptala. Seznámila jsem se v Hurghade s animatorem a rada bych za nim letela jeste v rijnu na tyden. Chceme spolu stravit tyden i vcetne sexu a tak... je tedy namístě vyřizovat si orfi nebo je to zbytecnost? Jde jen o týden, žádné další už nebude. Děkuji za odpověď

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
20.06.2017 22:40 46.174.153.***
91  

Mohamed je příjmení a nebylo to určeno tobě, ale k jinému komentáři. Bohužel se to k tomu nepřiřadilo.

• Anonym (1)
Adila 10.06.2017 17:13
Re Abasta  

Inak u Teba som si všimla jednu zaujímavú vec. Argumentuješ presne tak ako niektorí naši egyptskí kolegovia... vidíš...ja stále tvrdím, že v konečnom dôsledku sú si všetky národy podobné.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu