A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Orfi sňatek - Egypt

05.10.2011 03:48:40 | susana.m
susana.m
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, zda má některá z vás zkušenost s "orfi? snatkem v Egyptě? Kde a jak se uzavře a kolik to stoji? Diky moc.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
27.07.2018 16:12 46.135.92.***

Moc mi nejde o nej, to si zjistim kde je, jsme v kontaktu. Ale spise jestli na letisti nemaji takove udaje. To ale asi ne, co, to by se z toho mohli i zblaznit :-) Eva

Neregistrovaný uživatel
26.07.2018 17:42 188.175.169.***

Ahoj devcata. Tyhle infa jsem cetla asi pred 7 lety,kdyz jsem si take zacla s Arabem. Ale oproti Vam jsem mela stesti, asi dva roky jsem za nim jezdila na pas blink, celkem casto. Pak jsem s nim zila 9mesicu, byla i 14dni u jeho rodiny, vsichni na me byli hodni, meli me radi, ukazali mi jejich kulturu, tradice, byla jsem na svatbe jeho sestry. No zazitku mam oprvadu spoustu a nikdy toho nelituju. pak mi ovsem onemocnela matka a musela jsem se vratit zpet. Uz je to sice 4 roky zpet, ale zustali jsme kamaradi a piseme si. Dokonce mi obcas posila i penize. Asi doufa, ze se vratim, ale to nemam v planu. Proc ale pisu.... Mam pritele a chceme jet na dovolenou do Egypta. Chci se zeptat, zdali nekdo nevite, kdyz jsme tenkrat meli sepsany orfi snatek, jestli ted nebudu mit problemy, kdyz prijedu s chlapem. Jasne ze muj byvaly arabsky pritel o tom nebude vedet, cert vi jak by se zachoval... Poradite nekdo? Diky Eva

Neregistrovaný uživatel
15.05.2018 15:37 88.103.121.***

Koukám, ze je to porad dokola

Neregistrovaný uživatel
26.01.2018 10:44 93.91.247.***
Bydlení bez orfi  

Ahoj holky,

Ráda bych se Vás zeptala. Projížděla jsem hodně diskuzi ale zadne informace jsem nenašla. Vím, že k bydlení s egyptským přítelem potrebujete snatek popřípadě kontrakt Orfi, ale zajímalo by me jestli je potreba ho mit i v situaci kdy v bytě bydlí 3 kamarádi kopsti křesťané. Nechci se stěhovat, jde jen o týdenní dovolenou a o problémy nestojím. Jestli zde tento dotaz nepatří omlouvám se, ale byla bych ráda za jakoukoliv informaci. Děkuji

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
21.09.2017 10:18 88.101.230.***
Orfi  

Nevíte kde se dáji zjisti přesně informace o Orfi. Známá která žije v Egyptě říkala, že je změna ve zrušení. Teď je třeba souhlas obou zúčastněných. Jinak ho nezruší. Nově se záznamy o tomto sňatku ukládají na cizineckou policii.
Děkuji

Neregistrovaný uživatel
31.08.2017 17:40 78.102.121.***
Porušení zákona  

Ahoj,zajimalo by mě,pokud náhodou některá nevíte,jaký postih čeká egyptana,pokud je přistižen,že je na bytě se ženou s níž nemá orfi. Pokuta??Vězení????Setkala jste se s tím některá???Stalo se vám to????

Namya 26.08.2017 11:08
Kde se dá sehnat Orfi?  

Dámy díky za info.

Namya 25.08.2017 16:03
Kde se dá sehnat Orfi?  

No koukám že to je celkem horor tam cestovat. Ono se mu tam nechce, byl to můj nápad hlavně kvůli těm dokladům co mu chybí. A já se v těch věcech jako je Orfi atd nevyznám on už tu žije celkem dlouho tak si asi myslí že už to tam je v pohodě. A taky tam dlouho nebyl.

Namya 25.08.2017 09:36
Kde se dá sehnat Orfi?  

8-) 8-) U advokáta v Egyptě ale asi ne? Ten Egypt napadl mě, protože sem tam nikdy nebyla a navíc pro Čechy nejlevnější letecká dovolená. A ještě potřebuje nějaký papiry z egypta ať tu může zůstat, ale sám tam letět nechce. Proto mě napadlo že tam poletime na dovču a spojíme to v jedno. On mi tvrdí že to Orfi nepotřebuju. Což mi teda přijde divný. Nevím jestli si myslí že budeme v pohodě tam nebo mi kecá. Mám ho ráda ale přeci jen není čech a nechci přijít do problémů. Proto taky tady čtu všechny ty story. Jo a vtipný je že vám v cestovce v pohodě ten zájezd prodají. A teď mi tu píšeš že nás spolu ani neubytujou. To je síla. Protože kdybych náhodou nenašla tuhle diskuzi tak o nějakém Orfi vůbec nevím. Díky holky za vsechny rady.

Namya 24.08.2017 23:05
Kde se dá sehnat Orfi?  

Ahoj dámy. Mám ještě jeden dotaz. Kde se dá to Orfi sehnat. A jak ho případně po dovolené opět zrušit. Pokud to vůbec lze. Ptala sem se již předtím jestli jde jet s egypťanem bez orfi do Egypta. Zvažuji tam dovolenou..
Děkuji.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu