A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Oriental Bay

03.06.2011 07:55:39 | kabátová
kabátová
Hledám info o tomto hotelu. Je poprvé v nabídce EXIMu. O hotelu jsem našla jen jednu krátkou recenzi na Holidycheck (je tam i pár fotek). Tak shrnuji co vím a doufám, že někdo přidá další informace. Podle mapy leží jeho pláž v zátoce, což je v MA výhodné. Nachází se v lokalitě pro potápěče - Jabal Al Rosas. Hotel je od pláže oddělen silnicí a je asi 150 m od moře. V recenzi si spíše stěžovali na špatný úklid, komáry a Rusáky, ale je dobrý pro šnorchlování.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
28.05.2013 20:12 78.80.110.***
Re:  

No jo ;-) uz jsem se koukala na mapu a je to skoro stejne daleko jak z hurgady,jezis nevim proc jsem mela zafixovano ze na pamatky nemuzem:D Tak to je parada, prave mam od znameho doporuceni na Luxor, ze je pry nejlepsi:) tak dekuju za info...

iris1 28.05.2013 08:59
Re:  

Zdravím všechny,mám dotaz.Vloni jsem zvažovala Oriental nebo Utopii,vyhrála Utopie.Letos bych chtěla Solymar,nebo Oriental,ale u Orientalu jsem se níže dočetla o ubytování,kde bychom byli ještě s někým.Může mi to někdo víc upřesnit?Na dovolené vyžaduju soukromí,ráno si ráda posedím na balkoně u kávy s knížkou,zatím co manžel běhá po pláži.Co všechno je společné?To znamená,že máme z našeho pokoje třeba dveře,i když zamčené k sousedům?Někde se tu psalo o společném obýváku..nerozumím tomu přesně.Za odpovědi díky.

IvaBod 28.05.2013 08:24
Re:  

Ahoj Lucko,
Luxor z Marsy je úplně v pohodě. Brzo ráno vyrazíte a pozdě večer se vrátíte. Zážitky jsou monumentální. Neváhejte a vyrazte. Dá se i Asuán, ale jestli za těmito památkami cestujete prvně, pak bych preferovala Luxor :-)

Neregistrovaný uživatel
28.05.2013 04:41 90.176.150.***
Re:  

Lucka: Luxor se da v pohode, je to lepsi-blize jak z Hurghady... napr. ale nad Kahirou bych ani neuvazoval, je narocna i z Hurghady..

Neregistrovaný uživatel
28.05.2013 04:38 90.176.150.***
Re: Oriental Bay  

Jarous: to bych bral tak na 1pouziti, masku bych volil alespon kvalitnejsi silikonovou, od cca 700,- , snorchl je vicemene jedno, ale hodi se silikovnovy naustek -je mekci, a ploutve dle majitele damsky/pansky/vaha idealne aqualung apd. cca od litra.. z levnych ploutvi sem uz vyleceny..vyhozeny penize.. kdo to mysli vazne doporucuju zajit osobne do spec. prodejny a nechat si poradit, zadny eshopy nebo markety..

Lucka K.
28.05.2013 00:28 78.80.110.***

Ahoj vsem,
moc se mi libi tato diskuze vazne tu pisete vsechno potrebne... S pritelem jsme si vybrali tento hotel a chceme letos v rijnu vyrazit.. Jedine na co se chci jeste zeptat( mozna vazne blbej dotaz, ale zkusim to) da se jed z marsa treba na jednodenni vylet do luxoru asi urcite neda ze? Hrozne chceme sem, kvuli snorchlovani, ale zase kdyz uz vyrazime do Egypta tak jsme chteli i na nejake pamatky, ale budeme to muset asi ozelet.. tak doufam ze nam to ten podmorsky svet dostatecne vynahradi...:)diky za odpovedi :-)

Monika
27.05.2013 21:34 77.48.50.***

Může mi, prosím, někdo poradit, zda je lepší koupit si kurz potápění přes LM Egypt a nebo přes místní diving centrum u hotelu Oriental? Moc díky za všechny odpovědi.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
novit
26.05.2013 19:21 173.254.216.***
lucci 26.05.2013 19:12
Re: Oriental Bay  

Simi ahoj a povytáááááj,jsem tě odhalila,jen jsem koukla na to Simča a že nejsi přihlášená,tak si říkám,že to bude určitě ta naše :-D,Jarouši díky moc,všechno mám po 3ks,koupila jsem to loni ve Sportissimu v akci,jen ty ploutvičky mi chybí ještě do sbírky,manžel si ze mně dělá srandu,že to naše oranžové čemadanské heblo budu mít jen já a že on s klukama se vleze v pohodě do příručního a ještě jim tam zbude místo :-D :-D :-D

Simča V.
26.05.2013 15:54 93.99.101.***
4.7.-15.7.  

Lucci už se to blíží,Luboš to tady pořád sleduje :o) :-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu