A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Oriental Bay

03.06.2011 07:55:39 | kabátová
kabátová
Hledám info o tomto hotelu. Je poprvé v nabídce EXIMu. O hotelu jsem našla jen jednu krátkou recenzi na Holidycheck (je tam i pár fotek). Tak shrnuji co vím a doufám, že někdo přidá další informace. Podle mapy leží jeho pláž v zátoce, což je v MA výhodné. Nachází se v lokalitě pro potápěče - Jabal Al Rosas. Hotel je od pláže oddělen silnicí a je asi 150 m od moře. V recenzi si spíše stěžovali na špatný úklid, komáry a Rusáky, ale je dobrý pro šnorchlování.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
17.05.2013 10:13 193.35.104.***
Re: Oriental Bay  

Děkuji za odpověď, my se práve rozhodujeme mezi Braykou a Orientalem, tak se hodí Vaše zkušenosti.

andreiuska 17.05.2013 05:43

lucci :-D :-D :-D jo a dáme pak drink...long drink :-D :-D :-D :-D :-D

lucci 16.05.2013 19:33

Andreiusko,drž fleka :-D,my dojedem za 4 dny po vás ;-),nemusím ty dny ani počítat,vždycky kouknu za kolik to máte vy a já si k tomu pak přičtu 4 dny ;-),tak pěkně mi to ulehčuješ :-D :-D

andreiuska 16.05.2013 13:27

Chodili jsme tam obden na ranní šnorchlování ;-)
Nebyli tam lidé a zátoky byla neponičená ;-) a také hodně ryb a tak....no změna :-D

Neregistrovaný uživatel
16.05.2013 11:24 193.35.104.***

Vždyť Brayka je také v zátoce, proč jste šnorchlovali u Orientalu?

andreiuska 16.05.2013 11:01

Já se už tak těším :-D letíme za 44 dní a tento hotel jsme si vybrali právě kvůli zátoce.Před 3 lety jsme byli v sousední Brayce a sem jsme chodili šnorchlovat.Jídlo a vše ostatní je to vedlejší ;-)

RomanMr 16.05.2013 08:41

No když jste 2+2, tak by to snad mělo být na 100%. Já tam byl tak minulý rok na podzim a měli jsme rodinný pokoj bez nějakých příplatků, navíc v bloku číslo 12, pokud si dobře vzpomínám. Byl jsem tam sice s německou cestovkou, ale tohle určitě bude stejné i pro českou cestovku.

lucci 16.05.2013 06:37

Ahoj,my jsme 2+2děti máme mít nějaký rodinný pokoj,ale těch je tam asi většina,takže to by mohla být šance,žeho budeme mít pro sebe ;-)-snad :-))

Alica 15.05.2013 19:52

Bola som v tomto hoteli už piaty raz, vrátila som sa v nedeľu a znovu sa mi páčilo. Prvý týždeň bolo menej hostí, druhý týždeň pribudli, prevažovali Česi, čo bolo trocha na škodu, myslím, že je lepšie, keď sú národnosti trocha rovnomernejšie rozložené. Sťažovatelia boli, občas sa mi rozum nad tým zastavoval, ale každý sme nejaký. Zakalená voda na kraji je, ale tráva dorastá, tak aj želvy snáď pribudnú a objavia sa aj koníci. Bola som v prvom týždni aj na Abu Dabbab, od rána do piatej som tam želvu nenašla, ale ani steblo trávy. Tak snáď pomaly dorastá a želvy s dugongom tam prídu.
Zhrnula by som to tak, nešla by som piaty raz na rovnaké miesto, keby sa mi tam nepáčilo. Lenže, každý máme iné priority a ak niekomu chýbajú tobogány pre decká, vadí mu pohľad na cestu, alebo mu chýba suši na večeru, fakt nechoďte do tohto hotela.
Ešte k ubytovaniu - prečítajte si, čo ste si zaplatili. Ak vám vadí bývať s inou dvojicou v bytečku, doplaťte si. My sme uprednostnili dlhší pobyt pred doplatkom za superior izbu. Sme predsa ľudia, dokážeme sa dohovoriť a bývať spolu. Mali sme šťastie na spolubývajúcich, milá dvojica, vôbec sme nevnímali nejaké obmedzenie - aj keď to bolo prvý raz, čo som neplatila superior.

lucci 15.05.2013 18:30

no moje řééééééééč :-Dacs děkuji moc,zase se hned lépe dýchá :-D,na tu procházečku za bílým pískem se vysloveně těším ;-),jídlo nějak zvlášť neřeším,hlavně,že je vůbec co jíst,že se opakuje to se opakuje i u mě doma a že lidi brblají. ;-)y budou brblat i kdyby tam měli na táccích propečená holoubátka,já jedu za odpočinkem,sluníčkem,válením se a hlavně tím,že nic nemusím 8-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu