A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Oriental Bay

03.06.2011 07:55:39 | kabátová
kabátová
Hledám info o tomto hotelu. Je poprvé v nabídce EXIMu. O hotelu jsem našla jen jednu krátkou recenzi na Holidycheck (je tam i pár fotek). Tak shrnuji co vím a doufám, že někdo přidá další informace. Podle mapy leží jeho pláž v zátoce, což je v MA výhodné. Nachází se v lokalitě pro potápěče - Jabal Al Rosas. Hotel je od pláže oddělen silnicí a je asi 150 m od moře. V recenzi si spíše stěžovali na špatný úklid, komáry a Rusáky, ale je dobrý pro šnorchlování.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Beata
14.05.2013 12:01 147.213.138.***
Re: Oriental Bay  

Keď ste išli stopom, tak ste šoférom platili sumu podľa uváženia, alebo si ono vypýtali nejakú sumu?

Alica 14.05.2013 09:00

Andreiuska
Všetky fotky mám od cca 9:30 do 10:30. Ale môžem písať len za seba, minulý rok sme ho našli aj v tejto dobe, potom odišiel a vrátil sa okolo 12. hod.
Chodila som stopom.

JasteR 14.05.2013 04:36

alica: pekny videjko..uprime zavidim snorchlovani s dugongem ;)

andreiuska off
13.05.2013 22:10 62.209.231.***

ALICA-za 47 dní tam letíme,v jakou denní dobu se na Egla dugong vyskytuje?? Díky ;-) ;-)

Alica 13.05.2013 22:06
Neregistrovaný uživatel
11.05.2013 20:22 46.23.51.***

Tady je pouze laguna u silnice,ale odliv zde asi nikomu nevadí,protože se plave i při přílivu za hranou útesu,začíná u tyče s nějakou ploutví a k ní z kraje pláže to je kousek,jinak se jde po takovém tvrdém písku v pohodě bez bot,ale před hranou útesu je třeba plavat nebo mít boty,přímo na ní u té tyče mám nafocenou ropušnici na korálu.Na ležení ve vodě to jde i při odlivu,nám se během týdne změnil z odpoledne na ráno.

lucci 11.05.2013 18:53

Pazare,děkuji moc za vyčerpávající odpověď (((clap)))já bych řekla,že se počítám mezi ty normálnější rekreanty a nějak zvlášť na hladině vody nelpím,ale jedou s námi ještě 3 rodinky,tak mám trochu obavy,aby mě moc neukamenovali,až uvidí moře ;-)že co jsem to vybrala ;-) tak proto ten dotaz,ale děkováááááááám moc

Pazar 11.05.2013 18:15

To lucci : Otázka rytmu a velikosti přílivu a odlivu se zde již probírala několikrát. Na nějakém webu pro rybáře je pro to jednoduchý prográmek pro zvolené lokality. Na rybolov, potažmo chování lovných ryb, má příliv větší vliv, než na hotelové hosty. ;-) Pokud by pro někoho načasování doby a velikosti odlivu bylo veledůležité, může si na webu najít pro uvažovanou lokalitu tu správnou dobu. Ale o takto určovaném termínu pobytu jsem u normálních hostů ještě neslyšel. ;-)

Obecně velikost odlivu souvisí s fází měsíce a jeho postavením na obloze. Tento vztah není zcela synchronní s datem, čili se v různých měsících a letech situace neustále mění.

Na většině pláží v Egyptě se ale nacházejí v korálovém poli před pláží mělké lagunky s přehřátou vodou na "vanové" koupání. Jen je potřeba, podle momentální výšky hladiny, vybrat tu nejvhodnější.

lucci 11.05.2013 15:02

Jinak taky děkuji ...51 za info ohedně jídla a pití,už se těším jak se natáhnu s nějakou piňacoladkou,pakliže ji zvládnou-snad bude i v rámci All incl. ;-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu