A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Oriental Bay

03.06.2011 06:55:39 | kabátová
kabátová
Hledám info o tomto hotelu. Je poprvé v nabídce EXIMu. O hotelu jsem našla jen jednu krátkou recenzi na Holidycheck (je tam i pár fotek). Tak shrnuji co vím a doufám, že někdo přidá další informace. Podle mapy leží jeho pláž v zátoce, což je v MA výhodné. Nachází se v lokalitě pro potápěče - Jabal Al Rosas. Hotel je od pláže oddělen silnicí a je asi 150 m od moře. V recenzi si spíše stěžovali na špatný úklid, komáry a Rusáky, ale je dobrý pro šnorchlování.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Alica 14.05.2013 14:06
Re: Oriental Bay  

To Beata
peniaze som so sebou vždy nejaké mala, ale nikdy som nič nepotrebovala. Stopovala som sama žena, možno to bolo tým. :-)
Nebála som sa.

acs 14.05.2013 12:19

super hotel super moře včera jsem se vtátil a mužu všem doporučit

Beata
14.05.2013 12:01 147.213.138.***

Keď ste išli stopom, tak ste šoférom platili sumu podľa uváženia, alebo si ono vypýtali nejakú sumu?

Alica 14.05.2013 09:00

Andreiuska
Všetky fotky mám od cca 9:30 do 10:30. Ale môžem písať len za seba, minulý rok sme ho našli aj v tejto dobe, potom odišiel a vrátil sa okolo 12. hod.
Chodila som stopom.

JasteR 14.05.2013 04:36

alica: pekny videjko..uprime zavidim snorchlovani s dugongem ;)

andreiuska off
13.05.2013 22:10 62.209.231.***

ALICA-za 47 dní tam letíme,v jakou denní dobu se na Egla dugong vyskytuje?? Díky ;-) ;-)

Alica 13.05.2013 22:06
Neregistrovaný uživatel
11.05.2013 20:22 46.23.51.***

Tady je pouze laguna u silnice,ale odliv zde asi nikomu nevadí,protože se plave i při přílivu za hranou útesu,začíná u tyče s nějakou ploutví a k ní z kraje pláže to je kousek,jinak se jde po takovém tvrdém písku v pohodě bez bot,ale před hranou útesu je třeba plavat nebo mít boty,přímo na ní u té tyče mám nafocenou ropušnici na korálu.Na ležení ve vodě to jde i při odlivu,nám se během týdne změnil z odpoledne na ráno.

lucci 11.05.2013 18:53

Pazare,děkuji moc za vyčerpávající odpověď (((clap)))já bych řekla,že se počítám mezi ty normálnější rekreanty a nějak zvlášť na hladině vody nelpím,ale jedou s námi ještě 3 rodinky,tak mám trochu obavy,aby mě moc neukamenovali,až uvidí moře ;-)že co jsem to vybrala ;-) tak proto ten dotaz,ale děkováááááááám moc

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu