A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Oriental Bay

03.06.2011 07:55:39 | kabátová
kabátová
Hledám info o tomto hotelu. Je poprvé v nabídce EXIMu. O hotelu jsem našla jen jednu krátkou recenzi na Holidycheck (je tam i pár fotek). Tak shrnuji co vím a doufám, že někdo přidá další informace. Podle mapy leží jeho pláž v zátoce, což je v MA výhodné. Nachází se v lokalitě pro potápěče - Jabal Al Rosas. Hotel je od pláže oddělen silnicí a je asi 150 m od moře. V recenzi si spíše stěžovali na špatný úklid, komáry a Rusáky, ale je dobrý pro šnorchlování.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
19.09.2018 08:51 193.85.207.***
Re: Oriental Bay.  

Děkuji za rady..byli jsme už všude možně, několikrát v arabských zemích, ale v Egyptě ještě nee, tak mám trošku obavy, co nás tam čeká.. My jsme teda "faraona" dostali i v Emirátech, ale to bylo pro to, že jsme nebyli ještě dostatečně zkušení, co se týče jídla a pití a vody..

Neregistrovaný uživatel
19.09.2018 08:16 94.125.218.***

Ježíš ne, vystrašit jsem nikoho nechtěl. Jezte a pijte v klidu, já také budu. Ale pouze z "veřejných" zdrojů. Uzavřenou láhev vody nikdo neotráví, stejně tak si (snad) nelajzne hromadnou otravu jídla v kuchyni, padesátilitrového kanystru s veřejně přístupnou vodou. Ale rozhodně bych v ledničce při odchodu na pláž žádné otevřené pití nezanechával. Prostě mít trochu pod kontrolou to, co piju. :-)

Neregistrovaný uživatel
19.09.2018 07:27 193.85.207.***

No to mi ani neříkejte..co tam budu jíst a pít? =-O NO aspoň tam konečně shodím těch vysněných 5 kilo.. ;-)

Neregistrovaný uživatel
18.09.2018 16:22 94.125.218.***

... "snad zase přežiju". Přežijete na 99,9%. Já a moje manželka určitě také. Jenže po těch neobjasněných úmrtích v Hurghadě začíná pracovat fantazie, člověk se stává paranoidním. Nezuří na pobřeží Rudého moře skrytý džihád? Ćetl jsem úvahu jednoho českého vědce-toxikologa, že za smrtí manželky a dcerky Kramného může být tetrodotoxin. Jed sto krát účinnější než kyanid draselný, při pitvě prakticky nezjistitelný, a v dané lokalitě lehce dosažitelný. Obsahuje jej čtverzubec. Stačí ulovit běžně se vyskytující bachratou a línou rybku, vyjmout z ní třeba jikry, pár jich vymačkat někomu do pití. A máme zde další "záhadnou" smrt. Nedělám si srandu, tak to prostě je. Odkaz na Wikipedii: https://cs.wikipedia.org/wiki/Tetrodotoxin

Neregistrovaný uživatel
18.09.2018 11:35 109.81.211.***
Re: Oriental Bay  

Byli jsme vloni i předloni, pokaždé v přízemí. Pokoj na kartu, prosklené dveře do společného "obýváku" lze zacvaknout zevnitř. Nechávali jsme si i pootevřené, abychom večer při návratu z pláže neobcházeli celý blok. Žádnou negativní zkušenost, jak píšete, jsme nezaznamenali.Už 2x jsem přežila a letos v listopadu potřetí... snad zase přežiju :-\

Neregistrovaný uživatel
18.09.2018 08:24 94.125.218.***

Rád bych se zeptal někoho, kdo byl v tomto resortu (Aurora Bay), jestli jdou dveře do apartmánu zajistit zevnitř. Někde v diskusi jsem se dočetl, že někomu vlezl do pokoje "pikolík" v půl jedné v noci! Źe prý dělá kontrolu... Každopádně se tam budu snažit pořádně zarýglovat, já těm klukům arabským moc nevěřím. Může se stát, že ráno najdu vedle sebe mrtvou manželku a skončím jako Kramný. :-(

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
09.09.2018 15:09 109.164.78.***

my chtěli letět z Ostravy, ale nakonec vyhrálo Brno, z důvodu letu..z OV to letí odpoledne a byli bychom tam večer a zpátky to letí hned brzy ráno, takže o jeden den méně..kdežto z Br to letí sice v noci, ale jsme tam ráno, takže celý den u vody a zpět to letí až odpoledne, sice budeme doma až v noci, ale to neva..

Neregistrovaný uživatel
08.09.2018 21:08 213.168.179.***

Vzhledem k tomu že už jsem byla vloni v prosinci v Thajsku a letos v květnu v Mexiku tak asi ano. Při dlouhých letech se dá spát bez problému v letadle - místa máme vždy dost nehledě na to že i tam po příetu prostě jdeme spát. V těchto případech to prostě ale jinak nejde...

Neregistrovaný uživatel
06.09.2018 22:46 94.125.218.***

Tak on také nemá každý nutkání trajdat přes půl světa po nějakých polodivokých Tramtáriích. Pro mě osobně se stalo cestování (kamkoli - vnitrostátní, či zahraniční) synonymem diskomfortu a nepohody a nebýt manželky, které chci udělat radost, tak asi raději sedím doma na zadku.

Neregistrovaný uživatel
06.09.2018 20:21 46.33.96.***

Tak to jste se asi zatím moc daleko nepodívala,protože takový let třeba do Mexika,Venezuely,Thajska atd....prostě ještě s přestupy,byste už asi tím pádem nepřežila 8-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu