A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Oriental Bay

03.06.2011 07:55:39 | kabátová
kabátová
Hledám info o tomto hotelu. Je poprvé v nabídce EXIMu. O hotelu jsem našla jen jednu krátkou recenzi na Holidycheck (je tam i pár fotek). Tak shrnuji co vím a doufám, že někdo přidá další informace. Podle mapy leží jeho pláž v zátoce, což je v MA výhodné. Nachází se v lokalitě pro potápěče - Jabal Al Rosas. Hotel je od pláže oddělen silnicí a je asi 150 m od moře. V recenzi si spíše stěžovali na špatný úklid, komáry a Rusáky, ale je dobrý pro šnorchlování.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Křižík 30.05.2012 20:57
Re: Váha zavazadel  

Pavaonko, nepochopila jsem, proč a za co jste Eximu zaplatili 2.000,-Kč. Já jsem jim teď za nadváhu pro jeden kufr platila 500,-Kč. Oni si u vás účtovali více?

Pavaonka 30.05.2012 11:43
Váha zavazadel  

Tak se koukám na info od Eximu a jak letíme s Holidays ČSA, tak už tam je povolená váha zavazadel jen 15 kg na osobu ( http://www.csa.cz/cs/portal/company/news/news_tz/news_tz_data/tz_09052012.htm ), což je tedy opravdu žalostně málo... Ještě, že jsme si zaplatili nadváhu, ale koukám, že jsme Eximu zaplatili 2000 Kč a zde se udává cena 690 Kč na kufr, takže jsme zaplatili o 620 Kč víc, což není zrovna málo :(

drlucia 29.05.2012 19:06
Re: Oriental Bay  

Drakous03:přesné datum ještě nevíme,ale doufám co nejdříve (((clap))).jo jo Utopie byla fajn rádi na ni vzpomínáme 8-).Vybírali jsme poměrně dlouho kam se vydáme.Oriental nás zaujal nejvíce,tak se moc těším na tvé dojmy.A samozřejmě i na recenze ostatních cestovatelů. :-)

drakous03 29.05.2012 12:58

Těší mě že tam nebudeme sami nebudeme sami :-D .....taky chceme za delfíny vidím to na CK v div. centru a nebo tou co jsme přiletěli

kabátová 29.05.2012 12:32
delfíni  

Ahoj, po roce a něco co jsem zde založila toto téma jsem konečně tento hotel také koupila. Termín 7-21.6. Chtěli bychom se s manželem podívat i za delfíny a tak se ráda připojím k nějaké skupince a pokud získáme nižší cenu tak tím lépe. @};--

• Anonym (1)
marrketa 29.05.2012 11:11

Ahoj, na výlet na delfíny bychom také jeli. Od Leničky mám informaci o tom, že z Marsy by to bylo dražší, než nabízí z Hurgády (ale pokud by nás bylo 6 lidí a více, tak by byla cena vyšší o 10€ na osobu - 3.6. přiletí známí, kteří by také chtěli na delfíny, tak se můžeme domluvit a jet společně).

drakous03 29.05.2012 11:04

Ahoj lucie a kdy jedete :-)) my až 10.6. na 15 dní ...takže informace po návratu...jak vidím všichni z Utopie se stěhujeme do Orientalu

drlucia 29.05.2012 09:49

Ahoj Drakous03,
známe se z Utopie,ráda bych věděla podrobnosti z Orientalu.Jedeme také a moc se těšíme.Máme s sebou opět tři děti,tak budu ráda za každé info.Díky a přeji krásnou dovolenou ;-)

jana a petr 28.05.2012 23:17
Re: Nové zprávy z Orientalu:-)  

Užívej Anettko,těším se na fotky..

Anetta 28.05.2012 20:28
Re: Nové zprávy z Orientalu:-)  

Delfíni nebyly fata morgana, viděla jsem to video na vlastní oči :-) Ti dva měli fakt kliku, že je tam viděli, jen nadávali, že jim je plašil ***** s motorovým člunem :-( ... Shift+R improves the quality of this image. CTRL+F5 reloads the whole page. Nám se bohužel zatím nepoštěstilo. Jinak momentálně se mění scénář all inclusivu, takže tu trochu pokulhává servis, hlavně v baru na pláži, slibují lehké občerstvení (saláty, ovoce, zákusky, sendviče) a stále je víceméně jen pizza, takže jak tu někdo uváděl, že si dali lehký oběd na pláži, tak to momentálně nehrozí.Jinak korál a podmořský život je opravdu luxusní, takže šnorchlařům doporučuju. PS: Jdu užívat zbývajících 5 dní.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu