A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Oriental Bay

03.06.2011 07:55:39 | kabátová
kabátová
Hledám info o tomto hotelu. Je poprvé v nabídce EXIMu. O hotelu jsem našla jen jednu krátkou recenzi na Holidycheck (je tam i pár fotek). Tak shrnuji co vím a doufám, že někdo přidá další informace. Podle mapy leží jeho pláž v zátoce, což je v MA výhodné. Nachází se v lokalitě pro potápěče - Jabal Al Rosas. Hotel je od pláže oddělen silnicí a je asi 150 m od moře. V recenzi si spíše stěžovali na špatný úklid, komáry a Rusáky, ale je dobrý pro šnorchlování.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
drakous03 06.06.2012 09:51
výlet za delfíny píši to i tady  

h.lenička posílá různé informace Na mou otázku zda můžeme na výlet v Marsa Alam do zátoky http://www.holidaycheck.cz/Turistick%C3%BD-c%C3%ADl-Cestovn%C3%AD-informace+Reef+Sha+ab+Samadai+Dolphin+House-zid_16509.html
odepsala
....bohužel ne, my je pořádáme jen z HRG, vylety za delfíny. V Marsa alam ne.
Pár lidí se mě už ptalo,ze budou v Oriental bay,tusím ode dneška a na týden či déle, a bylo by jich snad i více než 8 osob, tak uvidíme.

LM Egypt slibuje výlet do této zátoky za 47 EURO. zatím mi ale neodpověděli

V žádném případě nechci na výlet za delfíny směr Hurghada !!!to radši zaplatím Eximu plnou cenu a nebo si to zařídím v místním pot.centru
Může tady h.leníčka a nebo LM Egypt odpovědět?

kabátová 06.06.2012 08:02
Re: Oriental Bay  

tak se nám dala dohromady skupinka na výlet za delfíny od LMegypt, ale dosta jsem zprávu od h.lenicky:
"ráda bych jen jeste dodala : my nejsme zadná c.k.,ale aquamarine, máme přístav a vlastní lodi se kterymi jezdíme na vylet, spolupracují s námi další ck: jako fischer,exim,blue style, MTS, nemecká E.T.I. Coral a další! LM egypt, nebo-li last minute s námi jezdí jejich klienti,což budete vy,kteří s nimi chtějí jet na vylety. Proto platíte jeste o neco více než nám. U nás máte delfíny za 25 Eur/os., ale pokud vás pojede více jak 8 platíte za transfer jen 10eur/os., což vychází 35 Eur/osoba za celkovy vylet + transfer až k Vám na hotel. LM Egypt je místní ck, tudíž oni spolupracují s námi, využívají naše lodi,jezdí s námi, průvodce českého nemají,co vím,na lodi pracují jen naši guidi,kameramani,staff apod.. z LMgypt není na lodi nikdo kromě Vás,klientů. Cenu mají jeste vyšší proto,platíte jim za jejich zprostředkování,u nás už zadné navýšení není,proto byste u nás platili 35eur/osoba vylet a plus 10eur/osoba za transfer, pokud Vás bude více jak 8 osob. Tak nebudete nikdy platit 47 Eur/osoba jako u LMegypt."
Jen jsem vše udala na pravou míru, nemám ráda,když nás nekdo srovnává s místní CK.my jsme aquamarina a vlastníme privatní lodi pro celou HRG.
Tak teď babo raď, znamená to že akorát zaplatím víc a stejne pojedu z Hurgády???

JasteR 05.06.2012 21:45
Re:  

maji se dobre ;), byly spise u bloku 12..

René
05.06.2012 21:16 82.113.55.***

prosím neviděl někdo v orienalu u čísla 8 černobílá kotátka?jak se mají??díky za odpověd. :'(

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu