A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Oriental Bay

03.06.2011 06:55:39 | kabátová
kabátová
Hledám info o tomto hotelu. Je poprvé v nabídce EXIMu. O hotelu jsem našla jen jednu krátkou recenzi na Holidycheck (je tam i pár fotek). Tak shrnuji co vím a doufám, že někdo přidá další informace. Podle mapy leží jeho pláž v zátoce, což je v MA výhodné. Nachází se v lokalitě pro potápěče - Jabal Al Rosas. Hotel je od pláže oddělen silnicí a je asi 150 m od moře. V recenzi si spíše stěžovali na špatný úklid, komáry a Rusáky, ale je dobrý pro šnorchlování.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
LRR 15.07.2014 08:51
Re: 3.8.2014  

Žahaj ty "chlupatý" :-) Růžový i bílý. Ale neboj, nějak moc to nebolí, spíš se to blbě hojí.
Foťák, nebo podvodní pouzdro taky doporučuju. Jinak nic dalšího nepotřebuješ.
My za celej pobyt potkali jednoho komára. Ale je to taky daný tím, kde budete ubytovaný. My byli ve dvojce a okna jsme měli k moři. tam jich moc nebývá. Možná dole a do zahrady to bude jiný. Letos vykuřovali zahradu snad každý den, tak by nemuseli být nikde. Jinak v lékárně jsem nějaký přípravky zahlídnul. Ony ty CZ stejnak prý moc účinný na krvežíznivé africké bestie nejsou :-)

AlexAlex 15.07.2014 08:47

Martin: A ještě další foto, jejich destičky Raid (- do českého ovladače, který si vždy vozíme...) :-) Jsou zelené a ani nesmrdí při zapnutí tak jako české........Účinkuje obojí spolehlivě.......
Super dovču bez komárů a jiných potvor přeje Alex

AlexAlex 15.07.2014 08:45

Martin: Takže znova ke komárům: Repelenty z ČR jsou k ničemu, komáři létají vesele kolem....Účinkují spolehlivě tyto: viz přiložené foto...
Řekněte si o ně přímo až na hotelu - na recepci či uklízeči, vyhoví Vám - my to děláme vždy. Byla jsem v Egyptě 21x a v tomto hotelu už 9x:
Jinak o Antinal si řekněte hned při první schůzce delegátovi, prodá Vám ho za pouhé 2 dolary. Lékárna je drahá, tam dáte i 15 dolarů. Záleží i na tváři klienta.... :-D Mluvím ze zkušenosti a z toho, co jsem přímo viděla....Antinal má dlouhou záruční dobu, takže my ho vozíme pak i na příští dovču. Ale já už jsem imunní, takže jen pro případ potřeby..... ;-)
Co se týče korálů, žahají ty žluté. Ale není to žádné drama..... Časem to zmizí.... Vůbec ničeho se nebojte a dosyta si to tam užijte!!!!!!
Krásnou dovču Vám Alex

LRR 15.07.2014 08:40

AlexAlex: A nebyl to spíš ten hadovec? Tohe jsem, myslím, potkal v Orientalu taky. Foto z loňska přikládám.
Jestli tam jsou fakt hadi, tak to hlavně neříkej před E. :-)

IvaBod 15.07.2014 08:20

My letos repelent v Orientalu nepotřebovali. Bydlel s námi v pokoji gekon a ten to všechno zařídil ;-) . Pro jistotu bych, ale nějaký přípravek do zásuvky nebo ve spreji přibalila.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
15.07.2014 08:01 89.103.148.***

Ještě je super mít foťák do vody a jinak to moc neřeš a koukej ,užívej si tu nádheru .Je to tam super :-D :-D :-D :-D :-D

Martin
15.07.2014 06:50 37.221.242.***
3.8.2014  

Díky moc, tak snad budu mít to štěstí, že toho hada nepotkám, že opravdu nevím, co bych dělal :-D
Já moc nevím, co s sebou k moři k potápění. Beru jen brýle, šnorchl, ploutve, boty do vody a lehátko :-)
A ješte k těm korálům, jak poznám, který žahá a který ne. Nemám v plánu se jich nijak dotýkat, nebo nedej bože lámat, ale jde spíš o to, abych se jim vyhýbal :-D
Máte nějakou ,,specialitu´´ kterou vzít s sebou na dovču? Hodně sem četl o repelentech na komáry. A napadá Vás ještě něco, co by se mi mohlo hodit?
Díky za odpovědi Martin

AlexAlex 14.07.2014 22:54

LRR: Nedá mi to, musím reagovat....... Přesně tohoto hada z přiloženého odkazu jsem viděla v Orientalu - a to už vícekrát...Jednou hned při vstupu a pak i na druhé straně zátoky.... Článek je z roku 2010..... A toho samého hada i v Utopii a pěkně zblízka.....Viděl ho tam i syn........Pokud je však nevyprovokuješ, nic ti neudělají.....
Asi se stěhují do Rudého moře.... :-D
Přesto, že v Rudém moři žije tuna jedovatých živočichů, toto moře i my milujeme pro úžasné šnorchlování, pro úžasné krásy pod jeho hladinou.... Vždyť my jsme jen návštěvníci, ale jejich je to přirozené prostředí, jejich domov...... :-)

Jarouš nepř.
14.07.2014 21:24 85.70.233.***
Re: Oriental Bay  

Po příchodu z letadla do haly po levé straně je přepážka na víza

jarda
14.07.2014 19:40 82.99.180.***
vizum v marsa alam  

Dobry den ,letim 20.7 do marsa alam,mohl by mi nekdo kdo na tomto letisti byl,poradit kde tam koupit vizum diky.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu