A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Oriental Bay

03.06.2011 07:55:39 | kabátová
kabátová
Hledám info o tomto hotelu. Je poprvé v nabídce EXIMu. O hotelu jsem našla jen jednu krátkou recenzi na Holidycheck (je tam i pár fotek). Tak shrnuji co vím a doufám, že někdo přidá další informace. Podle mapy leží jeho pláž v zátoce, což je v MA výhodné. Nachází se v lokalitě pro potápěče - Jabal Al Rosas. Hotel je od pláže oddělen silnicí a je asi 150 m od moře. V recenzi si spíše stěžovali na špatný úklid, komáry a Rusáky, ale je dobrý pro šnorchlování.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
AlexAlex 19.07.2014 23:43
Re:  

ještě dodatek k hana: Myslela jsem pochopitelně město Marsa Alam........

nep.drakous03
19.07.2014 23:25 141.0.9.***
Re: Oriental Bay  

Da se do Port Galibu krasny luxusni pristav moznost nakupu od Orientalu asi 30 km smer letiste muzete to koupit jako vylet u CK za 10 Eur nebo ho davaji zdarma ke koupenemu zajezdu dalsi moznost hotelove taxi.....

AlexAlex 19.07.2014 23:16
Re:  

hana: Tak to je dobrý fór.... Sorry....Jde o hotel v poušti.......Jedině hotelovým taxikem nebo stopem..... Ale ve městě zcela nic k vidění není.....jen bordel, špína a k tomu pekelný vedro.... Vyhozené peníze........

hana
19.07.2014 21:06 88.100.75.***

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda z hotelu jezdí nějaký autobus do městečka nebo taxikem? chtěli bychom se alespoň 1 do města podívat. Děkuji :-)

AlexAlex 18.07.2014 10:07
Re: 3.8.2014  

Martin: Naprostý souhlas s LRR ve všem !!!!!! :-) ........Nedávej do pasu žádné peníze hned po příjezdu !!!!!!!! Jen to ne !!!!!!!!!!!! Takto to zkazili lidi v Hurghadě !!!!!!!!!!
Bakšiš dávat, až když jste spokojení !!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) Stačí dát dolar nosiči kufrů, občas dolar uklízeči na pokoj na postel, pokud vám bude dobře uklízet, nebo i dolar číšníkovi, budete-li spokojen atd......... :-)

Jinak k mému emailu........Tady ho zveřejňovat rozhodně nebudu, mám k tomu své důvody. Napiš mi, Martine, soukromou zprávu sem na orbion a ráda ti na vše odpovím !!!! Není problém !!!!!! Ahoja Alex

AlexAlex 18.07.2014 09:56

Martin: 178.255.168 není moje, někdo si tu hraje.......... >:)

LRR 18.07.2014 07:58

Martin: Do pasu nic nedávejte. Stejnak nic neovlivníte. Zkuste to obráceně. Požádejte ho o pokoje blíž recepci. Pokud budou mít nějaké volné, třeba vám vyhoví. pak mu můžete nějaký bakšiš dát. Ale takové to rozhazování dolarů, sotva přijedete, jen povede k tomu, že získají dojem, že to pro vás nejsou žádné peníze a budou jen sedět s nataženou rukou. Chovejte se úplně stejně jako v u nás. Za kvalitní servis nebo laskavost dáte dýško. Zrovna v Orientalu jsou ochotní i bez bakšiše, ale dát dolar nosiči zavazadel, nebo nechat dolar uklízeči na posteli je, IMHO, v pohodě. I když přiznávám, že na služebních cestách v EU uklízečce dvacku na posteli nenechávám :-D

Neregistrovaný uživatel
17.07.2014 22:50 178.255.168.***
Martin
17.07.2014 21:55 37.221.242.***
3.8.2014  

To: AlexAlex
Prosím tě, mohl bych poprosit o mail. Napsal bych ti ještě pár otázek ohledně hotelu a výletu.
Díky Martin.

Martin
17.07.2014 16:54 37.221.242.***
3.8.2014  

Ještě mě napadla jedna otázka. :-D
Má cenu dávat nějaké dolary do pasu a popřípadě kolik. Do tohoto hotelu a celkově do Egypta letíme prvně.
Díky Martin ;-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu