A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Oriental Bay

03.06.2011 07:55:39 | kabátová
kabátová
Hledám info o tomto hotelu. Je poprvé v nabídce EXIMu. O hotelu jsem našla jen jednu krátkou recenzi na Holidycheck (je tam i pár fotek). Tak shrnuji co vím a doufám, že někdo přidá další informace. Podle mapy leží jeho pláž v zátoce, což je v MA výhodné. Nachází se v lokalitě pro potápěče - Jabal Al Rosas. Hotel je od pláže oddělen silnicí a je asi 150 m od moře. V recenzi si spíše stěžovali na špatný úklid, komáry a Rusáky, ale je dobrý pro šnorchlování.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
zdenička 15.07.2014 09:53
Re: 3.8.2014  

Mě madůza taky ještě nežahla,ale znáte ty miniaturní průsvitné potvůrky,které pěkně štípou?? (medúzky) :-$

AlexAlex 15.07.2014 09:52

LRR: Už se tady popadám za břicho :-D :-D :-D .............Měla bych jít raději něco dělat........ :-D Zdraví světluška.............. :-D

AlexAlex 15.07.2014 09:50

LRR: Tak mě napadá, LRR, nevylidní se teď náhodou Oriental????????? :-D.......
No hele, to budou menší fronty u jídla, že????? :-D Žahavé korály, svině medůzy, jedovaté ryby, hadi atd.atd...........
Přeji krásnou dovču všem!!!!!!!!!!!!!!!!!!........Oriental je super....... 8-)

zdenička 15.07.2014 09:49

LRR.Není zač,mě ještě žádný nepožahal,ale odraná jsem každý rok,člověk kopne nohou a trošku se odere.O té žahavce je to známé,že to není příjemné se o ni otřít. ;-) Mě jednou pěkně štípla ryba do ramene,ale za chvíli se to ztratilo,příjemné to taky nebylo.
AlexAlex:Já taky nejsem žádný znalec,ale za ty roky už člověk,tak trochu ví,čemu se vyhnout. :-P

LRR 15.07.2014 09:45

AlexAlex: Taky nelezu do moře skoro s baterkou, jak nějaká mořská světluška :-) :-) :-)

AlexAlex 15.07.2014 09:44

LRR: Hlavně díky bohu ušetřen i od medůz............. :-D (((clap))) :-D (((clap)))......

LRR 15.07.2014 09:43

AlexAlex: Přesně jak píšeš. Vyžere to díru. A svatá pravda - na nic nesahat je ideální. Navíc jsou ty koráli hodně křehký a nerad bych je ničil. Bohatě stačí čučet.

AlexAlex 15.07.2014 09:41

zdenička: : A je to tady.............-D :-D :-D :-D :-D..................
Krásný den tobě Alex... ;-)

LRR 15.07.2014 09:40

zdenička: Díky za info. Mě když něco žahlo, tak to bylo v momentě, kdy jsem neměl hlavu pod vodou. Tak teď aspoň vím, co to bylo. A štěstí, že letos jsem byl ušetřen :-)

AlexAlex 15.07.2014 09:38

LRR: Ani já se rozhodně nepovažuji za nějakého super zkušeného šnorchlaře, jen píšu, co mám zažité, svoje postřehy, své zkušenosti atd. atd........
Taky jsem si všimla těch názorů na žahavé korály....... :-D
OK, otvírám tímto téma, který korál je žahavý......... :-$ :-D :-$ :-D :-$..........
My máme zkušenost s těmi žlutými, které tu doložila fotkou zdenička. My měli tu čest s přesně těmito.....Ale znova - žádné drama, jen požahání, červené fleky, konkrétně na kolenou - omylem jsme o ně tenkrát zavadili, takže vím bezpečně, že tyto žluté....Jizvy zůstaly dost dlouho, i jakoby nám ,,vyžrali,, pigment.......zůstalo takové bílé místo........Ale teď už vše OK....... Prostě jednoduchá rada: Na nic nesahat, o nic pokud možno nezavadit ( -tedy pokud tě tam nehodí vlna.... :-D ) a jen se kochat, kochat a kochat....... 8-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu