A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Oriental Bay

03.06.2011 07:55:39 | kabátová
kabátová
Hledám info o tomto hotelu. Je poprvé v nabídce EXIMu. O hotelu jsem našla jen jednu krátkou recenzi na Holidycheck (je tam i pár fotek). Tak shrnuji co vím a doufám, že někdo přidá další informace. Podle mapy leží jeho pláž v zátoce, což je v MA výhodné. Nachází se v lokalitě pro potápěče - Jabal Al Rosas. Hotel je od pláže oddělen silnicí a je asi 150 m od moře. V recenzi si spíše stěžovali na špatný úklid, komáry a Rusáky, ale je dobrý pro šnorchlování.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
19.09.2018 20:38 94.125.218.***
Re: Oriental Bay.  

185.185.128. Těžko říct, jestli jsem úchyl, pro lehkomyslného člověka asi ano. Jsou lidi, kteří skáčou z mola do moře, a pak se diví, když je roztrhá žralok. Já bych takovou věc nikdy neudělal, takže jsem úchyl. Kdyby Kramný byl stejný úchyl, možná by jeho manželka i dcera žily a on nemusel bručet v base. Jestli někdo opatrnost nazývá úchylkou, pak ano, jsem úchyl, jsem opatrný. Říkám jen pravdivé, i když občas nepříjemné věci, které nikdo raději nechce slyšet. Všichni se chtějí na dovolené jen bezstarostně bavit, na nic nepříjemného nemyslet. A že bych raději nikam neměl jezdit? A proč? Ovšem nebudu všemu a priori důvěřovat jako blbé tele.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
19.09.2018 18:59 194.228.59.***

Jeste k te klimatizaci. V egypte se da vetsinou nastavit,ze i kdyz mate stejny stupen,tak je jina intenzita foukani,proste pokazde to chce vychytat,protoze na kazdem hotelu je klimatizace jina. Nekdy mame 24,nekdy 20 a v noci zapinam mensi fukar nez pres den. Petra

Neregistrovaný uživatel
19.09.2018 18:49 89.24.48.***

Ja uz o te klimatizaci take slysela a musim rici,ze nase rodina je pokakankova a kdyz se da klmatizace na dost malo,tak je prujem na svete ani nevite jak. Proste na tom neco je,stejne tak ,kdyz jste rozpaleny z 40 srupnoveho vedra a date si piti kde je hrozne moc ledu,tak to take neudela dobre. Proto se rika,ze caj a polevka neublizi. Ano mohou byt kostky ledu z nebalene vody,ale myslim,ze dnes se to v lepsich hotelech uz tak nedela. Jinak nic proti panovi,ale nemate nahodou strachy z nemoci? To co pisete je sileny..ja sama mam snizenou imunitu diky uminitny nemoci,ale nikdy jsem v Egypte neonemocnela. Strevni potize ano,ale Antinal ci Ercefuryl vzdy pomuze. Petra

Neregistrovaný uživatel
19.09.2018 18:48 109.164.78.***

185.185.128.*** myslím vy.. jestli nejste převlečený.. :-D

Neregistrovaný uživatel
19.09.2018 18:48 109.164.78.***

185.185.128.*** myslím vy.. jestli nejste převlečený.. :-D

Neregistrovaný uživatel
19.09.2018 18:45 109.164.78.***

94.125.218.*** taky myslím, že tou klimou to nebude "faraon".. máme klimu doma a máme ji zapnutou na 16..v létě..takže jsme letos v těch vedrech žádný průjem něměli..

Neregistrovaný uživatel
19.09.2018 18:41 109.164.78.***

Nejste původem Egypťan? =-O

Neregistrovaný uživatel
19.09.2018 17:13 185.185.128.***

94.125.218...tedy Vy musíte být "úchyl" :-) Snad raději nikam nejezděte! Bakterie, jedy, otrávená voda, jak zamknout pokoj...síla :-@

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
19.09.2018 16:48 94.125.218.***

32x v Egyptě a bez faraona? Tak to gratuluji. Máte skvělý imunitní systém. Pokud jde o klimatizaci, doufám, že jí v říjnu nebudeme potřebovat. Upřímně, bál bych se jí zapnout. Myslíte si, že jí někdo čistí, špricuje nějakým antibakteriálním sprejem? To bych se tedy divil. Výparník klimatizace je ideální prostředí k přežívání bakterie legionella. Když klíma chladí, nemnoží se, jen přežívá. Pak v apartmánu týden nikdo není, klíma stojí, teplota stoupne na 30 i víc stupňů, a hle, legionella neví roupami co dělat. Pak někdo přijde, zapne klímu a bakterie mu létají po pokoji. Pokud má slabší imunitu, může se stát, že ho postihne něco jako zápal plic. A neví proč, neví z čeho, všechno je to "záhada". A to, že někdo z přehřátí a následného ochlazení klímou chytne průjem, tak to je blbost. Průjem je vždy z nedostatečné hygieny, ze zanedbání něčeho. Personálem hotelu, anebo vámi.

Neregistrovaný uživatel
19.09.2018 15:43 193.107.255.***

byli jsme v Egyptě už 32x ! a nevíme co je faraon a s ním spojený průjem..zuby si čistíme jejich vodou z kohoutku,jíme zmrzlinu.Dodržujeme to,že klimatizaci na pokoji máme max na 24-25 st -ne méně!!!! přijdete rozehřátí te slunce a prudké ochlazení způsobí že tělo hned reaguje průjmem-radila nám to průvodkyně-a měla pravdu :-D ;-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu