A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Oriental Bay

03.06.2011 07:55:39 | kabátová
kabátová
Hledám info o tomto hotelu. Je poprvé v nabídce EXIMu. O hotelu jsem našla jen jednu krátkou recenzi na Holidycheck (je tam i pár fotek). Tak shrnuji co vím a doufám, že někdo přidá další informace. Podle mapy leží jeho pláž v zátoce, což je v MA výhodné. Nachází se v lokalitě pro potápěče - Jabal Al Rosas. Hotel je od pláže oddělen silnicí a je asi 150 m od moře. V recenzi si spíše stěžovali na špatný úklid, komáry a Rusáky, ale je dobrý pro šnorchlování.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
12.03.2018 15:51 194.228.11.***

Jestli se nepletu,tak jsem v tomto hotelu byla pred 7 lety a o 2 roky pozdeji. Poprve jidlo nic moc,ale podruhe jsem si nemohla nejak ztezovat. Jak je zde psano,tak pokoje jsou opravdu pro rodiny. Mamka s otcimem kdysi byli sami a normalne dostali pokoj s obxvakem a kuchynkou. Pak semnou byla pristylka a to byl pokoj s vedlejsim pokojem na kartu se spolrcnym obyvakem a kuchynkou. Takze ja s mamkou jsem byla v jednom pokoji a otcim v obyvaku na polorozpadlem rozkladaci gauci. Nedokazala jsem si predstavit,ze tam bude spat a budou tam kolem pochodovat jiny lidi? Tak si ztezoval kolemjdoucimu manazerovi a ten nam otevrel i ten druhy pokoj s tim,ze si nemame zabouchavat dvere,kdyz jdeme pryc,protoze nam nedal kartu. Dostal 10 dolaru a spokojene odesel. Kdysi silnice nebyla vubec frekventovana,takze nam to nevadilo,plaz mi prisla poprve mala,protoze jinde je plaz rozsahla,ale libilo sr mi tam,more uzasne,hlavne na druhe strane zatoky. Me jen bylo trosku neprijemne,ze je hotel staveny do kopce a v srpnu jsem myslela,ze umru :-D,ale to dovolenou nezkazi. Tak a doufam,ze nemam zadny preklep,protoze pisu z mobilu. Petra

Neregistrovaný uživatel
12.03.2018 15:12 185.16.181.***
Re: společný obývák s úplně cizí dvojicí.  

Do tohoto "levného a mizerného" hotelu se jezdí hlavně kvůli moři. Tento typ ubytování je ideální pro typ rodiny mladí - staří. Měli jsme společný prostor, ale když jsme chtěli soukromí, zalezli jsme do svého pokoje. Ani jídlo tam nebylo tak strašné a dojít k moři přes silnici nám také nedělalo problém. Nádherný podmořský život za to opravdu stál. J.P.

Neregistrovaný uživatel
11.03.2018 09:39 46.33.96.***

Já bych tam nejela taky,promě je na dovolené soukromí především.Každé ráno si v klidu popíjím na balkoně kávičku u knížky nebo křížovky,třeba ještě v pyžamu a představa,že by mi tam seděl někdo cizí,tak to ne.Na podzim jsme u tohoto hotelu zastavovali,když jsme vysazovali klienty,my pokračovali dál.Není pravda,jak se někde uvádí,že silnice není frekventovaná.JE!Na jedné straně lidi co chtěli z hotelu na pláž na druhé straně zase z pláže na hotel.Kamiony a náklaďáky jezdili jako o závod,lidi tam stáli skoro 5 minut,než je převaděč pustil.Taky pláž a moře si představuju trochu jinak.Ale každému vyhovuje něco jiného,někteří se tam vrací,tak proč ne.

ANNAZUZA 11.03.2018 08:40

Vzpomínám si, že jednou jsme v Hurghadě bydleli , zřejmě omylem, v apartmá se dvěma pokoji, kuchyňkou a obývákem a s obrovskou terasou. Manžel, já a vnučka. Byla to nádhera a nedovedu si představit, že by tam bydlel ještě někdo jiný. To by mi zkazilo celou dovolenou. Navíc jednou v itálii, krásné ubytování, úplně nové apartmá, kuchyně, jídelna, dva pokoje, obrovská terasa. Spolubydlící divná matka s mentálně .retardovaným 10letým chlapcem. Větší horor jsem nezažila, takže už nikdy. Divím se, že v Eg něco takového nabízejí bez upozornění. Něco jiného je, pokud o tom předem sami víte a souhlasíte. Ale dostat takové ubytování bez upozornění cestovky, tak to bych nepřijala.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
11.03.2018 08:25 107.167.109.***

Možná tam jezdí lidé proto, že každý máme jinou představu,co je mizerný a normální hotel. Hotel funguje, zátoka je úžasná a ubytování není problém. Jsou to dva samostatné pokoje se společným prostorem,kam se stejně chodíme akorát vyspat.

Neregistrovaný uživatel
11.03.2018 07:07 109.238.32.***

My tam jezdíme kvůli moři a krásnému šnorchlování a ne kvůli ubytování. A je to dovolená v roce druhá - týden v listopadu.

Neregistrovaný uživatel
10.03.2018 21:05 109.183.176.***

Hotel má společný obývák - a to v Egyptě existuje ? Probůh proč do tohoto levného MIZERNÉHO hotelu jezdíte a nepřiplatíte si raději za něco normálního :-( když jedete jednou za rok na dovolenou.

Neregistrovaný uživatel
09.03.2018 16:35 178.255.168.***
Re:  

Děkuji. Jednou nám nabízeli také ubytování v pokoji s obývákem, ale bez balkonu. Vzali jsme raději ten "dvoupokojový". Na špatné sousedy jsme bohudík zatím také nenarazili.

Helča2 09.03.2018 15:41
Re:  

koukněte na můj profil-mám tam pokoj Superior s obývákem vyfocený. http://egypt.orbion.cz/fotogalerie/oriental-bay-51785/?backTo=profile

Neregistrovaný uživatel
09.03.2018 10:40 109.81.211.***
Re:  

Ano, pokud si nepřiplatíte za "superior", můžete mít společný obývák s úplně cizí dvojicí. My jsme měli vždycky štěstí na dobré lidičky. Jeden z těch pokojů má manželskou postel, ale je rozlohou menší a druhý má postele oddělené a je prostornější. Manželským párům automaticky dávají ten s manželskou postelí.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu