A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Oriental Bay

03.06.2011 07:55:39 | kabátová
kabátová
Hledám info o tomto hotelu. Je poprvé v nabídce EXIMu. O hotelu jsem našla jen jednu krátkou recenzi na Holidycheck (je tam i pár fotek). Tak shrnuji co vím a doufám, že někdo přidá další informace. Podle mapy leží jeho pláž v zátoce, což je v MA výhodné. Nachází se v lokalitě pro potápěče - Jabal Al Rosas. Hotel je od pláže oddělen silnicí a je asi 150 m od moře. V recenzi si spíše stěžovali na špatný úklid, komáry a Rusáky, ale je dobrý pro šnorchlování.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
31.07.2018 14:25 91.187.63.***
Oriental Bay  

Je tu někdo,kdo letí do tohoto hotelu mezi 18.10-1.11 :-)

Neregistrovaný uživatel
11.07.2018 12:19 46.135.69.***
LUCKA HEJ  

Ahoj vsem, chtela bych se zeptat nekoho, kdo jezdi do orientalu pravidelne,jestli se hotel a more nejak hodne zmenilo nebo je to srovnatelne treba s rokem 2013 (v tu dobu jsem tam byla ja). Letos uvazujeme, ze se tam zase podivame. Zajima nas hlavne more, ale kdyz se podivam na recenze, tak posledni dva roky nejsou moc pekne. Diky.

Neregistrovaný uživatel
12.03.2018 15:51 194.228.11.***

Jestli se nepletu,tak jsem v tomto hotelu byla pred 7 lety a o 2 roky pozdeji. Poprve jidlo nic moc,ale podruhe jsem si nemohla nejak ztezovat. Jak je zde psano,tak pokoje jsou opravdu pro rodiny. Mamka s otcimem kdysi byli sami a normalne dostali pokoj s obxvakem a kuchynkou. Pak semnou byla pristylka a to byl pokoj s vedlejsim pokojem na kartu se spolrcnym obyvakem a kuchynkou. Takze ja s mamkou jsem byla v jednom pokoji a otcim v obyvaku na polorozpadlem rozkladaci gauci. Nedokazala jsem si predstavit,ze tam bude spat a budou tam kolem pochodovat jiny lidi? Tak si ztezoval kolemjdoucimu manazerovi a ten nam otevrel i ten druhy pokoj s tim,ze si nemame zabouchavat dvere,kdyz jdeme pryc,protoze nam nedal kartu. Dostal 10 dolaru a spokojene odesel. Kdysi silnice nebyla vubec frekventovana,takze nam to nevadilo,plaz mi prisla poprve mala,protoze jinde je plaz rozsahla,ale libilo sr mi tam,more uzasne,hlavne na druhe strane zatoky. Me jen bylo trosku neprijemne,ze je hotel staveny do kopce a v srpnu jsem myslela,ze umru :-D,ale to dovolenou nezkazi. Tak a doufam,ze nemam zadny preklep,protoze pisu z mobilu. Petra

Neregistrovaný uživatel
06.03.2018 17:46 178.255.168.***

Dobrý den. V tomto hotelu jsme byli již několikrát, ale moc se nevyznám v typech pokojů. Mohl by mi prosím někdo objasnit,jak vypadá tzv. rodinný pokoj? Předem děkuji.

Neregistrovaný uživatel
21.01.2018 19:31 79.98.157.***

Dobrý den, vrátil se letos už někdo ? Byla jsem vloni a přemýšlím, jestli jed znovu, zátoka byla úžasná. Ale jestli se služby zhoršily ,tak budu na vážkách. Díky

mi-fi 28.10.2017 14:06
Návrat  

Včera návrat, vše fungovalo jak mělo. Spokojenost.

Neregistrovaný uživatel
13.10.2017 14:39 88.100.172.***

Dobrý den,prosím o info,připlácí se v tomto hotelu za Vánoční/Silvestrovskou večeři?Děkuji a pěkný víkend Petra

Neregistrovaný uživatel
06.10.2017 15:41 109.81.211.***
Oriental  

Můžete někdo poskytnout info, jestli v obchůdcích v hotelu se dají koupit třeba nějaké sušenky, brambůrky? Přiznávám, byli jsme vloni také v listopadu na týden, a obchůdky jsme nechali bez povšimnutí. Děkuji.

Neregistrovaný uživatel
05.09.2017 13:17 37.48.61.***

Sice nejsem Anina,ale napisu muj nazor. Me se more libi v obou hotelech,ale v Brayce musite snorchlovat dal kde je to hezci.otcimovi se vice libilo v Brayce,ale jsou i lide kteri Vam reknou,ze Oriental je lepsi. Ja byla v Brayce vloni i letos a letos mi koral pripadal barevnejsi. Jen mi pripada,ze je vsude nejak malo ryb. Petra

Neregistrovaný uživatel
24.07.2017 11:14 109.81.211.***
Oriental  

Prosím, nevíte někdo, jestli ubytování s příplatkem "pokoj s výhledem na bazén" jsou také dva pokoje se společným balkonem či terasou pro oba pokoje? Děkuji moc za info.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu