A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Oriental Bay

03.06.2011 07:55:39 | kabátová
kabátová
Hledám info o tomto hotelu. Je poprvé v nabídce EXIMu. O hotelu jsem našla jen jednu krátkou recenzi na Holidycheck (je tam i pár fotek). Tak shrnuji co vím a doufám, že někdo přidá další informace. Podle mapy leží jeho pláž v zátoce, což je v MA výhodné. Nachází se v lokalitě pro potápěče - Jabal Al Rosas. Hotel je od pláže oddělen silnicí a je asi 150 m od moře. V recenzi si spíše stěžovali na špatný úklid, komáry a Rusáky, ale je dobrý pro šnorchlování.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
kabátová 03.06.2011 07:55
Oriental Bay  

Hledám info o tomto hotelu. Je poprvé v nabídce EXIMu. O hotelu jsem našla jen jednu krátkou recenzi na Holidycheck (je tam i pár fotek). Tak shrnuji co vím a doufám, že někdo přidá další informace. Podle mapy leží jeho pláž v zátoce, což je v MA výhodné. Nachází se v lokalitě pro potápěče - Jabal Al Rosas. Hotel je od pláže oddělen silnicí a je asi 150 m od moře. V recenzi si spíše stěžovali na špatný úklid, komáry a Rusáky, ale je dobrý pro šnorchlování.

andreiuska 03.06.2011 11:22
Oriental bay  

Tuším,že je to hotel kousek od Brayky bay. Loni jsme chodili do zátoky a všimli si tohoto hotelu.v té době byl uzavřený,ale vypadal z venku hezky.Ta zátoky je krásná.Koukněte na fotogalerii,spousta podvodních fotek je ze zátoky od hotelu Oriental bay ;-) ;-) ;-)
http://egypt.orbion.cz/fotogalerie/egypt-vi-brayka-bay-15170/?backTo=profile

Regina 03.06.2011 22:51

V zátoce byl fakt bordel, ale hotel byl uzavřený, tak tam nikdo neuklízel...teď by to mělo být ok ;-). Šnorchlovačka super :-D.

Alica 05.06.2011 21:21
Re:  

Tiež by som uvítala viac informácií, predsa sa už niekto musel vrátiť. Nebuďte skúpi na slovo, napíšte recenzie. Rusi ani špatný úklid ma nejak netrápia, zaujíma ma hlavne šnorchlovanie a pláž. Keďže je zátoka ďalej od hotela, je na pláži bar a WC ?

Alica 08.06.2011 21:35
Re: Foto  

Vďaka, podobné som našla na nejakých ruských stránkach. Predsa len sme ho objednali, letíme 26.6. Zaujalo ma hlavne šnorchlovanie, zátoke sa hovorí aj Nemo City. Zistila som od delegáta v Marse, že na pláži je beach bar aj WC - z fotiek to nevyplývalo. Tak nakoniec budem možno prvá s recenziou.

kabátová 09.06.2011 07:35
Re: Foto  

Včera jsem ještě váhala a mohli jsme jet spolu, hledala jsem také na 26.6. Nakonec jsem vzala Sol Y Mar Abu Dababb - to je jistota. Škoda, mohli jsme se těšit společně, ale budu moc ráda když se podrobněji rozepíšeš a třeba to bude dobý tip na příště.

andreiuska 21.06.2011 14:51
re  

pokud se někdo vrátil z tohoto hotelu,dejte prosím fotky a recenze. ;-) ;-) ;-)

Klear 21.06.2011 18:51
Re: re  

Takže Sol Y Mar Abu Dababb nám nevyšel :( takže 7.7. jedeme sem. Trochu se bojím, jak zde ještě nejsou žádné recenze, ale co. 8-) Budu ráda za jakékoliv info, na co se připravit

andreiuska 21.06.2011 19:45
re  

Klear-zátoka je tam nádherná,byli jsme loni v sousední Brayce a docela uvažujeme o tomto hotelu na příští rok.Tak hodně foť a pak písni recenzi ;-) ;-) ;-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu