A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Otázka pro dívky žijící v Hurghadě

13.04.2009 09:26:21 | Nikita 111
Nikita 111
Milé dámy, které bydlíte v Hurghadě,

mám takový velký problém. Ano, zamilovala jsem se do jednoho Egypťana z personálu v hotelu Grand Seas Host Mark.

Byla jsem zoufalá, protože poslední dva dny před mým odjezdem měl dovolenou a už jsem ho neviděla a nestihla jsem to "dořešit." Musím tam jet znovu, vím, že je to infantilní, ale já ho prostě musím ještě vidět.

Vrátila jsem se 3.4. a 26.5. už plánujeme tam jet s kamarádkou. Pojedeme do toho samého hotelu a já si lámu hlavu, jak si potvrdit, že tam těch 11 dní bude a nebude mít zrovna celou dobu dovolenou.

Dámy, nenapadá vás něco? Bohužel nevím ani jeho jméno. Vím jen jeho pracovní pozice. Jsou jenom dva šéfové v oddělení kuchyně a on je jeden z nich. ten druháý je připlešlý a nehezký a ON je ten druhý, pohledný, charismatický, prostě od pohledu osobnost.

Přijdu si jak malá, ale prosím vás o pomoc. Jak mohu zjistit - NENÁPADNĚ - že tam bude v termínu mého zájezdu ?????? Nenapadá Vás něco?

Mám to nechat osudu?

Děkuji předem za odpovědi,

Nikita
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
01.04.2017 10:46 105.90.237.***
Re: Otázka pro dívky žijící v Hurghadě  

kupuj primo pres stranky smart wings,nebo air cairo.air cairo je mozna lepsi koupit osobne.

Neregistrovaný uživatel
01.04.2017 10:06 41.45.217.***

takze kdyz kupuji napr. pres letuska.cz tak mne nechaji letet? je to cca dva roky zpet, kdyz letela znama z Hurghady, letenka koupena pres internet, a vratili ji z letiste, letenka propadla. Vyzadovali linkovy let, napr. pres istanbul.

Neregistrovaný uživatel
31.03.2017 09:53 105.200.115.***

Letet se smart wings muzes pokud si letenku kupovala pres internet jako regul.fly.pokud si ji kupovala od ck tak je znacena jako charter a samozrejme odletet nemuzes,protoze na charter muzes odletet tusim max.do 78dnu.Nicme lepsi je air cairo i co se tyce vahy zavazadel 30KG.Sidli kde je egypt air na Mamshe.Zpatecni letenka cca 4200EGP

Neregistrovaný uživatel
31.03.2017 08:11 156.202.19.***

dekuji za odpoved,
smart wings jiz mam vyzkousene. Nenechaji vas s nimi odletet pokud mate v pase rezidencni razitko.
letenka propadla, a je treba letet s linkou , napr Turkish air.

Neregistrovaný uživatel
30.03.2017 21:35 105.200.74.***

Letet muzete HRG=PRG s air cairo nebo smart wings.

Neregistrovaný uživatel
30.03.2017 07:59 41.45.207.***

dobry den vsem .. prosim o radu ohledne letenky. Ma nekdo z vas, v pase dlouhodobe vizum (napr. 5 let a vice) ? cim litate do Ceske repuliky, a mate zkusenost s Air cairo ci s CSA ? opravdu neexistuje moznost pro drzitele dlouhodobych viz, letet z Egypta primym letem? predem dekuji za odpovedi.

Neregistrovaný uživatel
30.11.2016 20:54 88.103.230.***
Re:  

To by me taky zajimalo česká uz mam plne zuby pokud nekdo vi co vse je treba zaridit prosim kontaktujete me kejdencka@seznam.cz

Neregistrovaný uživatel
28.07.2016 22:30 90.182.162.***

Jejda, to je starý příspěvek.....

Neregistrovaný uživatel
28.07.2016 22:28 90.182.162.***

Prosím, dávej si pozor na tyhle beach boys...nebo vůbec, pracanty v hotelu. Tohle končí většinou zklamáním. Už jsem to popisovala jinde, ale mám manžela EG, ale nikdy v turismu nepracoval a moc dobře vím, z jaké rodiny pochází. Pokud tě to přesto láká, najdi si egypťana s lukrativním zaměstnáním, ne pracovníka hotelu a ještě k tomu v Hurghadě. :-) Kdyby jsi chtěla semnou mluvit, ozvi se a já ti napíšu e-mail.

Neregistrovaný uživatel
28.07.2016 08:49 156.202.8.***

zdravim, je ted nekdo momentalne v Hurghade? posim ozvete se na gaafis2@seznam.cz

PS : take jsem v egypte, ale rada bych se poradila....

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu