A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

poplatek za vizum

16.03.2007 07:12:07 | CuCuN
Nevite nekdo jak je to s poplatkem za vizum kdyz jsem obcan CR a cestuji se zahranicni cestovkou (SK)? Musim si ho platit na letisti sam, nebo ho po me muze chtit cestovka? Byl jsem v E jiz 3x s ceskou cestovkou a vzdy jsem si ho platil na letisti sam, ale tahle slovenska mi tvrdi ze je to povinny priplatek bez ktereho mi zajezd neposkytne.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
CuCuN
16.03.2007 09:42 194.108.140.***
RE: RE: poplatek za vizum  

diky ... prave to je to, ze ten hotel kam chceme letet nabizi pouze ta jedina cestovka, takze nemam moznost je poslat nekam :o) ... Jen se desim faktu ze nas po priletu soupnou do jineho hotelu ... to bych byl asi na prasky a uz predem lituji delegata :o)

• Anonym (1)
nadja 16.03.2007 09:30
RE: poplatek za vizum  

Je to putna, jestli jsi nebo nejsi občan ČR - ta cestovka v SR to má jako povinný poplatek -tak to ber nebo nech tak.
Tady to má tak např. Sunny Days - musíš koupit povinně (nebo letět s jinou CK). Když jsem s chtěla letět do toho hotelu, co jsem chtěla, MUSELA jsem koupit i vízum zde (povinný poplatek) - stejně manžel, občan SR.
Takže ta CK má pravdu.

CuCuN
16.03.2007 07:12 194.108.140.***
poplatek za vizum  

Nevite nekdo jak je to s poplatkem za vizum kdyz jsem obcan CR a cestuji se zahranicni cestovkou (SK)? Musim si ho platit na letisti sam, nebo ho po me muze chtit cestovka? Byl jsem v E jiz 3x s ceskou cestovkou a vzdy jsem si ho platil na letisti sam, ale tahle slovenska mi tvrdi ze je to povinny priplatek bez ktereho mi zajezd neposkytne.

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu