A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Sentido Oriental Dream

19.09.2009 18:19:31 | JANAR
JANAR
Chystáme se do tohoto hotelu a zatím nemáme mnoho informací.Uvítáme každé rady,doporučení.Moc děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
21.04.2018 14:16 41.33.59.***
Re: Kdo se vrátil?  

Šéf animátorů Adam v hotelu ještě působí, Ahmed Kamall pobíhá po restauraci, ale šéfa Ibrahima jsme zatím neviděli. Možná má dovolenou.

Honza (hensel) 20.04.2018 13:54

Tak super, letime cca za 70dni. Jsem zvedavej na zmeny, jestli si vsimnu

Korálek 20.04.2018 11:01

My animátory neznáme, pamatuju si jen takového malého klučinu, snad Banana, ale nevím. Šéfkuchaře jsem si nyní nevšimla, že by se poptával, ale několikrát tam stál při večeři. Číšníci stále v jídelně a vždy se s námi vítají. Letos přidali ke svým českým slovíčkům jako ahoj, jak se máš, dobrý? další, a to "už jsi tu zase"...na to já jim arabsky odpovím, že je ráda vidím a je hned veselo...oni jsou ale milí na každého. Pro mě zatím NEJ personál, co jsme kdy, nejen v Eg, zažili...proto se sem taky tak rádi vracíme :-)

Neregistrovaný uživatel
20.04.2018 09:45 178.77.200.***

Pro Korálek:Bývá ještě na hotelu animátor s přezdívkou ADAM? Stále chodí šefkuchař mezi lidi a ptá se na spokojenost s jídlem? Pracují v jídelně ještě číšníci Ahmed Kamal a Saad Elsaed?Co šef stravování Ibrahim?

Korálek 20.04.2018 09:19

Honza - klauny najdete tam, kde jste je pred 5 lety opustili, trochu i povyrostli ;-). Kdy letite? Ty urcite nejaky rozdil na hotelu poznas, my ho po par mesicich tak nejak nevnimame. Me by muselo neco prastit do oci 8-) . Ale rikam o sobe, ze jsem nekriticky sentidomil :-). Tak at se vam libi a dej pak, prosim, vedet.

Neregistrovaný uživatel
20.04.2018 07:33 77.242.95.***

Zdravím,hrnky jsou malé i velké,v baru na pláži od 11 hod.podávají hambáče,párek v rohlíku a pizzu asi 5 druhů.Na podzim klauni byli.Táňa

Honza (hensel) 20.04.2018 07:10

Uff tak jsem vše přečetl a už se moc těšíme vracíme se do Sentida po 5 letech. Já se zeptám jak velké jsou hrnky ráno u snídaně normální klasika 250ml nebo takové ty menší? Malej je nadšený z informace o zmrzlině. Jsou k vidění v pravé laguně ještě Klauni (nemo)

Korálek 19.04.2018 11:58

Obrovska murena je doma, tentokrat je v leve casti prave laguny, ta ve 3/4 od brehu. Videla jsem ji skoro kazdy den. Je ji fakt kousek... vzadu je velke hejno bodloku, take vyrostli a nemela jsem dobry pocit z tech cernych, zdalo se mi jich tam proti minule az moc.
More kristalove, az na jeden den, kdy trochu zakalene, ale zadne necistoty.
Na terase 1 vecer karaoke, 1 vecer hral na saxik a tancilo se. Jinak vse v amfiteatru, dervis, fakir, tanecnice. Mojitko dobre vsude, jen Mohamed-krasna pani nam pro nej chodil do lobby, i kdyz jsme to na nem nechteli. Ale nedal si rict.
Nechutnal mi gin tonik, videli jsme delat z prasku neco do plast.lahve od spritu, ale asi to byl citronovy dzus, nevim. Spatny nebyl ani Hot kiss. My vsak byli na mojitu. Pivo jen lahve, ale dalo se. Meli chvilku Salzburg jako loni a potom jeste Peroni nebo tak nejak. Stella byla o trochu chutnejsi.
Placky pekla Arabka pri jejich veceru a byly vyborne.
My jsme byli v hotelu poctrnacte, neprislo mi, ze by se nejak pohorsili. Kazdy den v zadni casti restaurece neco na grilu. Nekde si stezovali na malo ovoce- cervena a zelena jablka, banany, pomerance, mandarinky, zeleny meloun, datle, guava, lampionky. Cerveny meloun jeste nenarostl ;-). K snidani asi 5 druhu salamu, rovnez tak i syru - to minule nebylo. K veceri spousta zeleneho-rukola, polnicek, zel. a cerv.hlavk.salaty, proste vsechno. Dorty byly mini a i velke. Pro me jsou nejlepsi pri arabskem veceru, ale moje milovane om ali nebylo.
Nazory na hotel se ruzni. Mne fakt neprisly nejake zmeny k horsimu. Vedle nas byli lide uz poosme, spokojenost jako my. Pani se zdalo, ze je proti minulym pobytum cisteji. Ale dalsi (desaty pobyt) se pohorsovali, ze u bazenu nalevaji pivo do plast.kelimku. Asi jak kdy meli nadobi, my meli vzdy do skla. Kdyz jsme na plazi chteli kavu s sebou, byla do 2 plast.kelimku, u stolecku do hrnecku :-). Mne plast nepohorsuje, rozbita sklenice by nebyla dobra.
Jsem zvedava, jak se bude libit Tobe.

Ted jsem si vzpomnela, jak pri prvnich pobytech byly pred restauraci vecer asi 4 lahve s alkoholem a mohl sis udelat drink, pri rybim veceru viseli venku obrovske ryby...to uz ale je hooooodne davno. Cetla jsem vlakno o Fantazii, kde jsme taky byli. Tam to asi takhle funguje dodnes. Sentido je ale pro me stejne <3 <3 <3 .

• Lucie_2007_2007
  • Honza (hensel)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
19.04.2018 09:09 178.77.200.***

Děkuji Korálek za informace.Ještě mně napadá: Co ta velká muréna v pravé laguně? Moře bývá čisté nebo se vyplavují na břeh nečistoty a zákal? Ty večerní programy jsou všechny v amfiteátru nebo jenom ty s animátory? Co ta živá hudba nebo břišní tanečnice a třeba bingo?Mochito je doré jak u bazénu tak v loby? nejsou některé nápoje třeba postmix aj.cítit po dezinfekci? Pivo je jenom lahvové nebo v plážové restauraci točené? Peče některý den v jídelně arabka placky?Můžete porovnat kvalitu letos s jinými pobyty? Co třeba dorty,ovoce atd.Díky.

Korálek 18.04.2018 19:52

Pro anonyma: Na první schůzce jsme viděli Karema, na dalších byla Romana. Jako stálí klienti jsme už loni neměli žádné setkání, ani letos nebylo. Mám dojem, že nás, skalních sentidovců, je už tolik, že bychom se ani k bazénu nevešli. Pamatuju doby, kdy nás nahoře v rybí restauraci bylo dvacet. To už je ale dávno.
Větrolamů je dost, i když nejsou u všech lehátek. My leželi u bazénu a dávali si osušky před snídaní, chtěli jsme ležet před pokojem. Protože jsem ranní ptáče, tak jsem viděla už po šesté procesí s ručníky směrem na pláž. Ale kolem 9, když jsme chodili na první šnorchl, ještě bylo dost míst volných. U bazénu byla zabraná lehátka třeba celé dopoledne, lidé byli na pláži, nikdo však osušky neodstranil. Při příjezdu dostanete v autobuse v češtině informace, kde je i o tom psáno, že se lehátka zabírat nemají. Ale to se dělalo, dělá a dělat bude.
Sázení stromku nevím, my už ho máme dlouho. Mě spíš zajímalo, jestli zůstaneme u jednoho nebo budeme mít další. Škoda, že se musíme spokojit s jedním ;-) Mezi animátory jsem žádnou Češku nepostřehla, stejně ani slečnu Nikol na recepci.
Nejvíc lidí v restauraci bylo těsně po otevření, ale žádné velké fronty se netvořily. Jídlo v pohodě stíhali doplňovat. Většina mužů měla kalhoty pod kolena, nikoho jsme neviděli, že by byl vykázán.
Moře bylo teplé, v pohodě jsem objela celou pravou lagunu, tzn. hodinu ve vodě. O želvě mluvili jednou, jako vždy vzadu v levé laguně. Litovala jsem, že jsem k sobě neměla parťáka na útes. V polovině pobytu se z moře stal rybník, přes den příliv, takže podmínky ideál. Protože už jsem starší osoba, nechtělo se mi tam samotné plavat. Mohla jsem ale dojít k novým vilkám do druhé lagunky a tam odsud jsem před lety byla na hraně za minutu, Tak to tam je blízko. Letos jsem ale byla moc pohodlná...
Zmrzlina je točená, sám si točíš 2 druhy nebo půl na půl, lepší ale byla vaničková.
Do italské i rybí restaurace se stále objednává, ale dá to práci se tam dostat. Začněte to zkoušet raději hned první den...
To co jsem napsala, byly postřehy z minulého týdne. Dokonce května se toho může ještě dost změnit, ale krásně tam určitě bude. Moře a rybičky Ti nikdo nevezme....
Ještě jedna věc. Ubylo trnuch modroskvrnných. Když jsme byli v Sentidu poprvé, bylo to v červenci, napočítala jsem jich za jeden šnorchl i 42. Teď jsem jeden den neviděla ani jednu =-O a další den jen 3 :'(. Třeba to je ročním obdobím, ale toto mě překvapilo.
Přeju krásný pobyt...

• Honza (hensel)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu