A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Sentido Oriental Dream

19.09.2009 18:19:31 | JANAR
JANAR
Chystáme se do tohoto hotelu a zatím nemáme mnoho informací.Uvítáme každé rady,doporučení.Moc děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Honza (hensel) 19.07.2018 20:06
Po 5 letech  

Nazdárek orbioňáci a milovníci Sentida....uz jsme doma teda tyden, ale az ted jsem nasel chvilinku, abych shrnul navstevu po 5 letech, jak nekteri chtěli.
Takže je vidět, že je hotel více opotřebovaný, je pravda, že celý blok u amfiku prochází rekonstrukcí. Náramky hned ráno po příjezdu, na pokoj jsme čekali až do 13.30. Ale nevadilo nám to. Mamka byla v hotelu o den dříve tak jsme si věci nechali u nich na pokoji. Jídlo, pití všeho bylo dostatek. Jen nám trošičku vadilo, že program byl přesunut do amfiku a to kvůli fotbalu, který tam frčel fakt pořád buď že záznamů nebo online. Číšníci jak někdo psal na fsb mi taky přišli trošičku naštvanější, ale stačilo ukázat, že si jich člověk váží a bylo vše ok.
Poznatek rapidně vymizela italská klientela a přibyli místní. Ti však byli ukázněně a to nejen rodiče tak í děti a to i venku tak í třeba v jídelně.

Uff to je asi snad vše určitě se vrátíme.

evazelna 17.07.2018 09:30
Re: pro Táňu  

Celé to placení za poslední oběd je směšné. Dříve když jsme přijížděli do hotelu až pozdě odpoledne, tak jsme vlastně měli zaplaceno od rána a když jsme odlétali brzo ráno tak jsme měli zaplacenu i snídani a teď tyto změny.
Vůbec si neumím představit jak to dělají - to ustřihnou všem odjíždějícím náramek po odevzdání klíče od pokoje? Je to krok zpět v dosud rodinné atmosféře hotelu. Jaké máte zkušenosti Vy co jste se teď vrátili?

• Korálek
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
06.07.2018 15:47 185.67.191.***

Děkuji za odpověď.
Máme to tam rádi, v dubnu bylo bezva,tak to snad vyjde i v říjnu.
( po 15.te). :-)

Neregistrovaný uživatel
06.07.2018 07:07 77.242.95.***

Ráno na snídani můžete bez placení.Pokud chcete zaplatíte si 8 eček a jdete na oběd,který máte s pitím.V jídelně dostanete alko,pivo,víno,kafčo a nealko.Jestli se platí potom pití na baru,to jsem nezkoumala,ale určitě nám to poví někdo,kdo se vrátí.Táňa

Neregistrovaný uživatel
06.07.2018 06:55 185.67.191.***

Takže, pokud si zaplatím 8 euro,tak můžu čerpat all inclusive až do odjezdu, týká se to i oběda?
Jak je to při ranním příjezdu, můžu ráno na snídani??
Děkuji za odpověď.....

Neregistrovaný uživatel
05.07.2018 15:25 77.242.95.***
Re:  

Chtěla bych letět také v říjnu,tak uvidím jestli urvu nějaký lástik.Potřebuji,ale odlet z Brna.Třeba se tam letos už opravdu potkáme.Táňa

Korálek 05.07.2018 14:10
Re:  

8 éček fakt resit nebudu, jen abych tam uz mohla byt...jsem proste sentidovsky zavislak...

Neregistrovaný uživatel
05.07.2018 14:04 90.180.99.***
Re:  

Si pis, ze NEEEEE :-P :-D...protoze my hotel <3 <3 <3

Neregistrovaný uživatel
05.07.2018 12:27 77.242.95.***
Re:  

Teď mi psala Romča,tak to potvrdila,není to zase taková hrůza,jen Češi už přemýšlí jak dosáhnout svého.Sice zaplatím 8 eček,ale zásobím se pitím až do odjezdu.Pokud v baru na pláži začnou vydávat oběd v 11.30 tak se stihneš najíst tam.Pan řediel se inspiroval ostatnímy hotely,což je škoda.Ale to nás přece nerozhází,že!?Táňa

Neregistrovaný uživatel
05.07.2018 11:48 90.180.99.***
Re:  

Zase neprihlaseny koralek...ale Táňa to poznala, viď? :-P

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu