A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Sentido Oriental Dream

19.09.2009 18:19:31 | JANAR
JANAR
Chystáme se do tohoto hotelu a zatím nemáme mnoho informací.Uvítáme každé rady,doporučení.Moc děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Korálek 18.10.2018 11:10
Re:  

Odvolavam poplasnou zpravu...
Kdyz se mi rano za zady ozvalo: Krasna pani, ahoooooj...myslela jsem, ze se mi to zda. Ale nezdalo...Mohamed je zpet. Ted uz jen Radwan a spokojenost 200%. Ted je jen "150" :-)
Pro ANNAZUZA: snih neva, vis, ze se doma ani neohreju...vlastne ani neochladim ;-)

ANNAZUZA 18.10.2018 09:02
Re:  

Tak tě zdravím, Korálku. Děkuju za informaci / co se týká Antinalu, tak to jsou tedy zloději / a s Krasnou pani jsi mě tedy nepotěšila. Radvan se vrátí, odjíždí vždy na týden, tak neboj. Až se vrátíš, tak podej podrobné informace. Už se těším. A ty si užívej dokud můžeš, tady slibují o víkendu sníh HA HA!

Korálek 17.10.2018 13:36

Ted rikal barman, ze Krasnou pani presoupli do jineho hotelu...Radwan porad na dovolene, jsme tu jako sirotci :'(. Dost fouka, ale porad je teplo. Hlavne, ze rybky zustaly...
Pro AnnuZuzu: v hotelove lekarne maji Antinal za 12 dolaru...

Neregistrovaný uživatel
14.10.2018 22:14 90.178.150.***
vodafon sim  

Mám dotaz máte někdo zkušenosti z datovou sim od Vodafonu v Sentidu ,jaká je kvalita připojení popřípadě který operátor v sentidu funguje.Děkuji Petr

Neregistrovaný uživatel
13.10.2018 18:51 217.30.67.***
Re:  

Oproti loňsku je hotel opravdu nacpaný. Předpokládám, že je to dáno dobrou kuchyní, přístupem personálu a hlavní deviza je klidná zátoka v moři. Také klid a pohoda u bazénu. Jen aby sousední hotel tu zátoku neopanoval, resp. nezakázal tam vstup přes jejich pozemek.

Neregistrovaný uživatel
13.10.2018 13:21 185.75.139.***
Re:  

Zdraví ANNAZUZA. Ani nevíš, jak ti závidím. Tady sice překrásné počasí, ale to moře jaksi chybí. Až budeš mít chvilku času / je mi jasné, že máš napilno/ stav se prosím v místní drogerii, jestli tam mají Antinal a kolik stojí. Já jej vozím vždy s sebou, ale už je tak nějak propadlej, tak abych si na jaře koupila novej. Mějte se tam všichni krásně a moc nevylézejte z moře. :-)

Neregistrovaný uživatel
13.10.2018 11:49 77.242.95.***
Re:  

Korálku,také jsme byli připraveni a hned po snídani jsme šly do plavek .Pokoj byl ve 13 hod.Nám funělo až poslední den.2x do týdne by vám měla dopoledne hrát u bazénu živá hudba,tak si trsněte ve vodě.Táňa

Korálek 13.10.2018 10:23

Täňo, co je mi platne krasne opravene okoli bazenu u Krasne pani, kdyz ta ma taky holiday jako Radwan :'( :-P ...
Ale porad je tu krasne, i kdyz fouka. Hotel neskutecne plny, dlouho to nepamatujeme. Vegetime u bazenu, pokoj az po obede. My na to ale byli z recenzi pripraveni, takze uzivame hned od zacatku...
A snidane mnohem bohatsi nez v dubnu...

Neregistrovaný uživatel
12.10.2018 20:55 77.242.95.***
Re: Za rok opět do Sentida?  

Korálku bude tam jiný ale je také fain,snad nebude mít Radwan volno moc dlouho,i když si ho moc zaslouží.Všichni se na tebe těší,tak si to užij.Táňa

Korálek 12.10.2018 20:44
Re: Za rok opět do Sentida?  

Táňo, diky za zpravu. Za hodinu jedeme na letiste...skoda, ze nebude Radwan...ale neva, bude jiny. A hlavne R+T, take nase <3 <3 <3. Ahoj, moc se tesime (((clap)))

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu