A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Sentido Oriental Dream

19.09.2009 17:19:31 | JANAR
JANAR
Chystáme se do tohoto hotelu a zatím nemáme mnoho informací.Uvítáme každé rady,doporučení.Moc děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
15.11.2017 15:30 178.77.200.***
Re: Tak jsem tu v Sentidu.  

Mojito u prostředního bazénu.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
15.11.2017 10:43 41.33.59.***
Tak jsem tu v Sentidu.  

Tak jiz jen ct a pa a letime domu. Zrovna lezime s milou na lehatku u bazenku a je tu krasne, teploucko, pohodicka. Jen bych potreboval tip na dobre pití. :-) Pivo, vino, gin a rum mi tece uz i usima. :)) Trochu mi tu lezou na nervy animatori, kteri porad "prudi", ruzni plazovi "nabizeci" ruznych zazitku i pres cervenou vlajecku a pokoj jsme dostali v miste, kde nam huci generator. Nakonec jsme si uz zvykli, takze nam to ani tak nevadi, Jen ten vyhled z terasy by mohl byt lepsi, ale aspon mame o to vetsi duvod se tam zdrzovat co nejmene. :-)

• Anonym (1)
zdenka bos 13.11.2017 05:26
Re: Baru v Sentidu  

Tak to docela chápu. Když se nedá šnorchlovat kvůli počasí, tak ani to ostatní potom až tak nenadchne. Nám se líbilo vlastně vše, až na tu krátkou sprchu na pokoji.

Korálek 12.11.2017 20:01
Re: Baru v Sentidu  

Vitej zpatky. Mrzi me, ze se nelibilo :-( . Melas zustat dele, treba bys mu prisla na chut :-) ...

Baru 12.11.2017 18:10
Baru v Sentidu  

Ahoj, přiletěli jsme před polednem. Určitě napíšu nějakou podrobnou recenzi a nahraju pár fotek, ale dejte mi čas. Jen v rychlosti: hotel mě nenadchnul, jídlo (a hlavně pití) vůbec a šnorchlování takové rozporuplné dojmy - dalo se potkat spoustu zajímavých potvůrek, ale skoro pořád jsme bojovali s proudem, někdy i zákalem. Prakticky jsem to strávila v pravé laguně, jinde plavat a fotit nešlo.

Korálek 12.11.2017 14:34
Re: Vrátíme se  

I ja se na ni tesim...písla jen prvni den a vubec se potom neozvala \o/

Marta 12.11.2017 14:16

Jestli jela na týden, tak už by měla být doma, uvidíme.

zdenka bos 12.11.2017 14:12

Nevrátila se už Baru ze Sentida? Jsme zvědaví na postřehy ;-)

Neregistrovaný uživatel
06.11.2017 19:55 90.178.150.***

hotel Aurora

Neregistrovaný uživatel
06.11.2017 19:11 77.242.95.***

Já jsem byla také spokojená a moc se mi líbilo,chtěla jsem tím jen říct,jak jste už naznačila,že nějaký ten zádrhel se může přihodit i v tom nejlepším hotelu.Táňa

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu