A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Sharm el Sheikh

20.03.2007 22:12:36 | Hanka
Pořád se tu píše jen a jen o Hurghadě, sem tam o Tabě a o Sharmu téměř nic!!!!!!
To tam nikdo z vás nebyl? Má někdo také zkušenosti z Sharmu, můžete porovnat s Hurghadou? Docela mě to zajímá. Byla jsem tam 2x a naprosto super: pláž, hotel a hlavně ty přenádherný korály. Rybky a ta krásná podmořská havěť je úplně všude..Optoti tomu, kteří ji hledáte v Hurghadě a nemůžete ji najít.
V Sharmu je to úplný opak, je úplně všude, a to i tam, kde nejsou korály.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jiří Kuchta 30.06.2013 23:44
Re: Sharm el Sheikh  

Právě jsem v hotelu Sharm resort. Pláže jsou zde bohužel písčité, vypadá to na uměle navezený jemňounký píseček. To je ale docela průšvih, do moře se stejně musí přes molo, ale ten píseček se do vody dostane, zakalí ji a hlavně - ničí korály tím že jim ucpává ty drobné dírečky kde ti živočichové žijí. Podle mého názoru pěkná blbost.
Srovnám-li s menším a tím mnohem lepším komplexem v Dahabu (Happy Life Village), tak tam byl písek hrubý až oblázkovatý a moře bylo mnohem lepší.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
lovingeg. nepřihlášená
11.04.2013 16:24 194.228.254.***

Chtěla bych se zeptat, zda jste někdo nebyl v Sharmu v lokalitě Nabq Bay, jak je to tam se zábavou a nočním životem?

Byla jsem tam jednou v nějakém klubu Privilege, ale už si na to moc nevzpomínám. Jaká je ta oblast celkově? Hotely daleko od sebe jako v Tabě? Nějaké obchůdky, kavárny? Všude čtu, že to je klidnější oblast :-\

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
michalxxx 29.07.2012 15:21

a jaka bola plaz peisocna alebo po mole do mora ?

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
11.07.2012 15:27 109.80.148.***

Tak mi byly před 2 rokama na placené pláži dá se říct skoro vedle shores amphoras a nemohly jsme si stěžovat :-) proto letost letíme do vedlejšího shores aloha ( sesterský hotel shores amphoras) před těmi 2 lety se to tam pro nás stalo srdeční záležitostí. Nádherné korály a těch rybiček. Loni jsme byly v shar´s bay v Sultan gardenu bylo to tam teda nádherné, ale v moři toho tolik nebylo jako u toho shoresu.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
iris1 11.07.2012 14:49

Demis,můžeš napsat,které hotely sousdí s Amphorou?Díky.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Jana
11.07.2012 14:09 109.80.148.***

Dobrý den, nemáte někdo aktuální ceny výletů v Sharmu? :-)

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
Demis
10.06.2012 16:41 78.102.79.***

Ahojky. V Amphoře jsem byl i když ne letos. Jen mám takový nepříjemný poznatek. U pobřeží tam jsou často silné proudy,takže jsme se do moře dostali několikrát třeba jen na 2 hodiny. Několikrát musel plavčík, který sedí na molu (nebo i občas nesedí) zachraňovat kruhem plavající,protože je proud unášel, tak,že nebyli schopni sami se k molu dostat. Takže Amphora a sousedící hotely kolem, už nikdy.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
michalxxx 10.06.2012 14:15

ahoj pozna niekto v sharam el miesto kde je priamo pri hotely piesocna plaz a zaroven aj nejake koraly na snorchlovanie ? mam namysli nejaku lagunku alebo nieco vdaka

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Evča1 15.05.2012 06:20
Sharm el Sheikh  

Dobrý den,nepřiletěl někdo z hotelu Shores Amphoras? Nebyla by nějaká novější recenzička?Byla bych ráda. :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
iris1 28.04.2012 10:29
Re: Iberotel Farana  

Pro Gabko1:Sice je to už pár let,co jsme byli v hotelu Reef Oasis,ale tenkrát se nedalo přejít po pláži do hotelu Farana.Možná se to tam změnilo,pokud ano,budu také ráda za každou informaci.šnorchlování bylo nádherné,i hotel se nám moc líbil,akorát co nám vadilo bylo,že převážná klientela byla italská a od rána do večera řval na pláži jejich tlampač :-Da celý den měli animační programy a hlučně jejich animátor vyřvával do mikrofonu,takže kdo si jede odpočinout a hledá klid,tak ani náhodou.Ale jak říkám,možná je teď všechno už jinak.

• Anonym (3)
  • Anonym (5)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu