A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Sharm už se znovu lítá od červa :-)

19.01.2017 06:16:09 | Helča2
Helča2
k mé velké radosti se od června s Eximem opět létá do Sharm El Sheiku,takže jsem objednala moji oblíbenou El Faraanu Reef(už po 3!) ,váhala jsem sice že dáme sousední -Iberotel Fanara,kde je prý lepší šnorchl i jídlo,ale El Farana je moje srdcovka..
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
29.08.2017 12:37 194.228.11.***

Bejkinko to to máte za pár. To už jste určo natěšená a já na Vás budu myslet ;-). Petra

Neregistrovaný uživatel
29.08.2017 12:35 81.200.57.***
Re: bejki  

No tak to Neštovičko máte tedy velkou odvahu doporučovat hotel ve kterém jste nebyla Vy a zatím ani cestovatelka, která má "čuch na hotely" ......... :-(

Neregistrovaný uživatel
29.08.2017 11:48 90.182.53.***
Re: bejki  

Někdo 4.9.do Stella di mare <3

Neštovička 28.08.2017 21:20
bejki  

Dnes se v CK mluvilo o SSH a tak jsem jim doporučila Rotanu....že si píšu s cestovatelkou a ta má čuch na hotely....snad ti nepřijde stížnost :-D

Neštovička

• bejki
Neregistrovaný uživatel
28.08.2017 21:16 194.228.11.***

Ted jsem si přečetla recenzi od Vjery a musim říci,že jsem se ve srovnání měla báječně. já si zas říkala jak je moře čisté a průzračné. U nás žádná lod,ale dvakrát se stalo,jak lod nastartovala,tak šel z ní hrozný černý zápach,jinak vše ok. Snídaně jsem milovala a to pomerančový jogurt s cornflakes a ovocem i s granátovým jablkem. 7 druhů sýra i 7 druhů salámu,prostě všeho bylo dost a jídelna byla nejhezčí co jsem zažila. Nebyla to jen taková velká místnost,ale bylo to tak různě oddělené,že bylo i soukromí,někde sedačky a někde žídle. jen za celý týden nebyl červený meloun. A jak psala Helča o výletě City Tours,tak jsem na něm byla jen nesttojí už 11 dolarů,ale 15 a ,ísto uterka se koná ve středu. Trval přes 5 h a pak jsem teda unavená padla. Bylo hezké vidět jejich kostel,byl krásný. Mešita mě uvnitř už nezaujala a co byla sranda. V tom vedru všechny ženy dostali na oblečení hábit šílené umělý a omotaný kolem hlavy aby koukal jen obličej,myslela jsem,že umřu a tak se mi vějíř hodil. Petra

Neregistrovaný uživatel
28.08.2017 20:52 194.228.11.***

Aby tady nedošlo k nedorozumění,vadilo mi ubytování,ale to záleželo kde jste ubytování a uklid špatný,jinak si nemám na co ztěžovat. Jde o hotel Jaz Fanara

Bejkinko,když letíte domu,ted nevim jak je to,když se přiletí tak se dalo v tom jednom shopu koupit parfémy,pár hrnků a popelníků,jinak cigára a sladkosti,pak pár hodinek a alkohol. Náramky apod at syn koupí jinde,tam je nepořídí jako v Marsa Alam. Máma tvrdí(já nekouřim),že cigára při příletu jsou levnější než při odletu a že si toho všimla i v Marse. U našeho hotelu nebylo molo,tak se muselo takovým obojkovaným průplavem a první den jsem se bála jak přeplavat ten korál,takže nejlepší to bylo při přílivu a pak jsem se nebála. ryb v moři moc nebylo,bylo jich více v obojkované části kde se koupalo a pak teda u vedlejšího hotelu. na pláži se nesmělo přejít na vedlejší pláž hotelu,bylo to hlídané. V moři se k vedlejším hotelům mohlo. Vlny byli spíše vlnky,ale v čera byl trochu proud a tak se nám proti proudu špatně plavalo a trrvalo to. Petra

Neregistrovaný uživatel
28.08.2017 19:51 91.192.35.***
Re:  

Tak že podle Petry hotel nic moc,moře také.Vyhozené penízePetra je zlatá že píše pravdu a ne jako jiní že chválí.

• Anonym (1)
bejki 28.08.2017 19:29
Re:  

Peťulí,tak to jsem moc ráda, že vše ostatní fajn (((clap))) Takže cigárka tam koupím, vím, že to škodí,ale jupí ;-) Já už nebudu ani nic jiného kupovat,jen manžel chce svůj oblíbený parfém Rames 3( úžasně voní),ten tedy budu muset koupit na hotelu,na letišti asi teda nebude.A synátor korálky pro přítelkyni,ty taky nemaj na letišti?My frčime 11.9.uz se to blíží.Co šnorchl?Bylo co vidět?vlny tam jsou? :-Sto bojím

Neregistrovaný uživatel
28.08.2017 19:17 194.228.11.***

Bejkinko bylo jinak moc fajn. Pak jsem si i na ten pokoj zvykla. Služby užasný,personál perfektní,pořád si nás někdo všímal a každý byl ochotný. Doufám,že se Vám dovolená vydaří a kdy,že to v září letíte? Jinak co se týká letiště,tak při příletu se dá koupit Sim karta a až u východu,když se otočíte hlavou zpět je jeden obchod kde se dají koupit cigára apod. Máma by si toho krámu nevšimla. Cesta zpět velké kontroly a opět jen jeden shop. není to jako v Marse,že by se dalo nakoupit nějaké magnety a různé drobnosti. To musíte nakoupit bud někde v hotelu nebo mimo něj. Petra

• bejki
Neregistrovaný uživatel
28.08.2017 17:29 90.182.53.***
Re:  

Nechtěl by někdo s námi 8.9.z Lipska do sharmu,super ceny,u nás vyhrálo Monte Carlo za 12600,u Blue style skoro za 20000,autem z Prahy,,výběr veliký, třeba Radisson deset a něco, rozdělit náklady naftu a parkování asi 1500 polovina.milan

• bejki
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu