A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Sharm už se znovu lítá od červa :-)

19.01.2017 06:16:09 | Helča2
Helča2
k mé velké radosti se od června s Eximem opět létá do Sharm El Sheiku,takže jsem objednala moji oblíbenou El Faraanu Reef(už po 3!) ,váhala jsem sice že dáme sousední -Iberotel Fanara,kde je prý lepší šnorchl i jídlo,ale El Farana je moje srdcovka..
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
15.08.2017 10:07 185.94.5.***
bejki  

Opět jsem nepodepsaná
Neštovička ;-)

Neregistrovaný uživatel
15.08.2017 09:53 185.94.5.***
bejki  

Termín já můžu od 1-21září a pak 29.9-do konce roku :-D
Nejraději mám přelom září-říjen.
To je u nás už hnus počasí a tak Egypt mě láká.
Malej už po příštích prázdninách jde do školy tak to bude jen před a nebo během prázdnin.
No včera jsem opět zjišťovala místa na září v letadle,zatím to je OK. Ale až se jinde začne ochlazovat,tak bude Egypt v kurzu.
Mám taky cest.horečku a to ještě nemám nic jistého.
Na Reef nějak nepřibyla recenze a Rotana jich má mnoho. ;-)

bejki 14.08.2017 23:37
Re: Neštovička  

už máš na čase vybrat ;-),nebo jestli chceš termín až po mě, podám přesné info,jako Vjera, žádné přikrášlování ;-)

Neregistrovaný uživatel
14.08.2017 23:35 193.179.209.***

Píše Neštovička ;-)

Neregistrovaný uživatel
14.08.2017 23:27 193.179.209.***
bejki  

Bejki zase procházím Reef a Rotanu
Docela jsem se lekla...co píše Vjera...,ale jak říkáš snad je to tím ,že je sezona...já to tam září-říjen nezažila.
Jinak procházet hotely tam nelze...to jen makady je tak stavěné.
Nákupní promenáda tady je naproti Reefu a u Rotany jsem vykoukala taky nějaké obchody před hotelem...snad je tam i lékárna ,když to nepíšou v hotelu...
No jsem zase na houpačce nevím kam...sakra :-D

bejki 14.08.2017 23:14
Re: Vjera  

Zdravím Vjera :-),snad to bude s loďma lepší,no možná je to tou letní sezonou,v červnu Helča2 tohle nezažila,to by napsala, naše Egyptomilka <3.Asi je u této pláže nejvíc k vidění.Ja jsem slabá šnorchlistka, takže mě to u Rotany bude stačit,tam prý lodě ne e,ale asi tam toho nebude tolik k vidění.Ale mě stačí, teď už stačí jen relax, šnorchl hezký v květnu u Arabesky.A proč jim nejde bazén s vlnobitím?na to se také plno lidí nachytá, když vybírá hotel.A co okolí,asi supr.A co polívky ;-)to je moje a vůbec jídlo.A atmosféra?A pláž dobrá,vstup, občerstvení,WC,sprchy s tak?A večerní program?A moře jako kafíčko, že? Užívejte si to, večerní procházky tam, musí být bájo.A dá se procházet po pobřeží všude?a i mezi hotely,jako třeba na Makadi?

Neregistrovaný uživatel
14.08.2017 22:08 194.228.11.***

Je zvláštní,že jsou lodě jen u jednoho hotelu. Budu na Vás myslet a doufat,že zítra těch lodí bude méně. jestli je v moři hlava na hlavě,tak to je teda hezký. Budu se těšit až se zase ozvete a dovolenou si užijte. Petra

Neregistrovaný uživatel
14.08.2017 22:07 193.179.209.***
Vjera  

Já si pamatuji na výlet lodí a tam plulo kolem 15-20 lodí stejnou trasu.
Žádná romantika ...masová turistika.

A co korál ...žije?
Jste v hotelu poprvé?

Neštovička

Vjera 14.08.2017 21:40
Re:  

Je to tu fajn s nejakymi temi opruzy, ktere clovek nejak zvladne, ale jedna vec je fakt hruza... ty lode, hlavne odpoledne. Odpoledne jsem si na plazi zdrimla, kdyz jsem se kolem 16:30 probrala, zustala jsem pul hodiny civet. Lode, moc lodi, uplne blizko plaze. Od leva az doprava, vsude lode plne lidi. Vubec nebylo videt more. Prchli jsme do bazenu a premyslime, jak to tu prozijeme. Ty lode jsou pouze pred El Faraanou, takze Jaz Fanara snad dobry. Tedy... pak jeste tu odpoledne proplouvaji lode vracejici se z vyletu na ostrov Tiran.... Nikdy nepochopim, ze to zadna recenze nezminuje, ze je to tak hrozny.

Neregistrovaný uživatel
14.08.2017 21:15 194.228.11.***

Vjera-tak jsem si už přečetla jak se Vám líbí,pak musíte napsat více. Jen mne zarazilo,že je tam až 12 lodí? =-O.Petra

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu