A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Sharm už se znovu lítá od červa :-)

19.01.2017 06:16:09 | Helča2
Helča2
k mé velké radosti se od června s Eximem opět létá do Sharm El Sheiku,takže jsem objednala moji oblíbenou El Faraanu Reef(už po 3!) ,váhala jsem sice že dáme sousední -Iberotel Fanara,kde je prý lepší šnorchl i jídlo,ale El Farana je moje srdcovka..
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
30.01.2018 12:01 90.182.215.***

A ještě jedna věc, jsme ranní ptáčata ( teda nedobrovolně - děti) v kolik otvírají výdej osušek??? Děkuji moc :-[

Neregistrovaný uživatel
30.01.2018 11:58 90.182.215.***
Sentido Reef Oasis  

Děkuji moc Nadi. My právě že budeme mít 2 děti, takže ubytování lze jedině s příplatkem do pokoje comfort - příplatek je cca 7 tis. tak doufám, že s pokojem v přízemí u bazénu nebude problém. My preferujeme krásnou pláž, šnorchl přístupný z pláže - pozvolný vstup do moře a to tento hotel splňuje. Jídlo je zde také dobré i výběr, že???

Neregistrovaný uživatel
30.01.2018 09:39 213.29.234.***
Re:  

Každý má sice jiné priority, ale myslím, že Sentido nezklame :-). Plánek mám celého areálu, ale nejsem si jista, jestli tam budou vidět čísla pokojů, večer nebo zítra se pokusím ho sem vložit... Také jsem loni posílala e-mail se stejným požadavkem a to rovnou managerovi :-), ale neodpověděl mi, manager jeden, tak pak dejte vědět, jestli vy pochodíte :-). Oni ty pokoje s výhledem na bazén jsou dražší a asi je potřeba to uvést rovnou v objednávce, my jsme je neměli placený takže jsme dostali 1. patro a výhled na "magistrálu" . Na pokoji je i set na přípravu kávy, čaje... Obsazenost hotelu přelom září/říjen byla první týden velice nízká, ale ten druhý týden se to tam valilo a kapacita restaurací nestačila, hlavně před restaurací u pláže byly v době oběda velké fronty. Ale to je tam letitý problém. Právě výhodou Sentida je, že má svoje restaurace... S lehátky jsme problém neměli, ale co nemají vychytaný je vracení osušek, musíte je vrátit tam, kde jste si je vyzvedli

Neregistrovaný uživatel
29.01.2018 06:20 90.182.215.***
Sentido Reef  

Nadi a jaká byla obsazenost hotelu??? Lehátka byla volná v pohodě??? Večerní program byl kde? Děkuji Mirka

Neregistrovaný uživatel
29.01.2018 06:09 90.182.215.***

Takže Nadi Sentido doporučujete??? Já jsem se do něj zamilovala podle fotek již před lety, a letos to snad vyjde. Nemáte náhodou plánek hotelu, jeden jsem našla, ale nejsou tam čitelné čísla pokoje, ráda bych si předem napsala na recepci o pokoj v přízemí u bazénu. Děkuji Mirka

Neregistrovaný uživatel
28.01.2018 11:31 109.238.32.***
Re: Sharm už se znovu lítá od červa :-)  

Byl někdo vloni v hotelu Sultan Gardens? Kolik mol je na pláži, která patří k hotelu? Moc to nikde vidět není (kromě jednoho "hýbacího" pontonového). Můžete se podělit o dojmy a informace? Děkuji.

Neregistrovaný uživatel
27.01.2018 21:42 89.102.38.***

Neštovičko byli jsme vloni září/říjen, pláž je rozdělená, Sentiďáci ale mohou kamkoliv (mají modré osušky + zlaté náramky). Klučina na pláži roznášel vodu a přinesl nám na pití co jsme chtěli + další prodával fresh džusy za 30 liber (ale to asi i pro RO). Co se týká jídla to byl opravdu velký rozdíl. Ne, že by RO trpěl hlady, to určitě ne, ale Sentido třeba na snídani vynikající mango smoothie, výběr z více než 30 sladkých koláčků, večer 2 x sushi a ty dorty.. RO má pouze 3 restaurace, Sentido může do všech + má vlastní Mo's restauraci + další ala carte (nevyužili jsme). Pokoje novější, ale malinká koupelna, set pantofle + župan na pokoji. Taky jsme dostali kupon na 8 nealko nápojů. Při příjezdu fresh juice, nicméně jsme chytli nejprotivnějšího recepční. Pásky nám nedal a pokoje byly kolem 11.30. Známí, kteří přijeli po nás si mohli vybrat i typ pokoje a na snídani šli.. Šnorchl prý skvělý, ale nevím, molo by potřebovalo opravit, já jsem posera a když se začlo po pár krocích houpat, tak jsem brala zpátečku

Neregistrovaný uživatel
27.01.2018 20:39 193.179.209.***
Re: Sentido Beach Resort Senses + Reef Oasis Beach Resort  

Naďo byla jsem cca 8-9let v Sentidu dvakrát a spokojenost. Byla jste již dříve a nyní znovu? Můžete porovnávat? Za mě pláž byla sloučena a bar také,bez obsluhy na lehátko. Ubytování bylo nové.Neštovička

Helča2 27.01.2018 18:51
Neregistrovaný uživatel
27.01.2018 12:08 37.48.33.***

A jaký byl šnorchl? Milan

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu