A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Sharm už se znovu lítá od červa :-)

19.01.2017 06:16:09 | Helča2
Helča2
k mé velké radosti se od června s Eximem opět létá do Sharm El Sheiku,takže jsem objednala moji oblíbenou El Faraanu Reef(už po 3!) ,váhala jsem sice že dáme sousední -Iberotel Fanara,kde je prý lepší šnorchl i jídlo,ale El Farana je moje srdcovka..
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
06.10.2017 19:41 78.24.10.***
Re:  

Ne Palms jeste otevreny neni, ale je tam amfiteatrum a tam se kona vecerni program :).

Neregistrovaný uživatel
06.10.2017 19:41 78.24.10.***
Re:  

Ne Palms jeste otevreny neni, ale je tam amfiteatrum a tam se kona vecerni program :).

Korálek 06.10.2017 19:35
Re:  

to 78.24.10.***: Pises, ze vecerni program je v Baronu Palms... ten by mel byt ale klidnejsi a tišši nez Baron. V cervnu Palms nefungoval, ubytovali nas proto v Baronu Resort. Takze Palms je uz otevreny?

Neregistrovaný uživatel
06.10.2017 18:27 78.24.10.***
Re:  

Tak Stella je oproti Baronu o dost levnější.

Baron má oproti Stelle obrouvskou výhodu v tom, že má překrásný hotelový areál přímo na pomenádě a dá se chodit podel pláže a do moře dá jít i normálně po písku a člověk nemusí přes molo.

Co se týče moře, tak to bylo zatím z mého pohledu nejhezčí co jsme na Sharmu u hotelu navštívili. Byl jsem Maritim Jollie Ville, Grand Rotana, Xperience Sea Breeze, Hilton Sharks Bay, Savoy, Melia Sharm, Jaz Fanara. Korál jse zde krásně rozmanity, nejedná se pouze o jeden vertikální korál a následná hloubka, ale je opravdu krásně rozmanitý pozvolna klesající do hloubky. Navíc je obrovská výhoda i toho, že hotel má obrosvký úsek pláže, takže korál je velký s minimem lidí. Dá se jít k vedlejšímu hotelu a tam jít z mola a doplout k Baronu, nebo naopak.

Jsem celkem náročný strávník, ale musím říct, že jídlo v restauraci bylo naprosto úžasné. Opravdu velice kvalitní. Oproti ostatním hotelům v Sharmu co jsem navštívil bych hodnotil min. o 2-3 hvězdy lépe. To samé koktejly na baru. Zapomeňte na vodku, rum, tequilu a pod. co chutná jako líh a prodává se za 3USD v obchodech a to samé víno, které se kupuje v obrovských 20l pytlích a následně se rozlévá. Zde jsou na výběr mezinárodní koktejly s kvalitními a originálním alkoholem - Vodka Absolut, Havana rum apod.

Navíc jídlo je k dispozici během celého dne snídaně 6:30 - 10:00, občerstvéní na baru u bazénu 10:00-12:00, oběd na baru u bazénu 12:00-16:00, oběd v restauraci 12:30-15:30, občerstvení na baru na pláži 16:00-18:00 a následně večeře 18:00-22:00 a pak bylo ještě nějaké půlnoční občerstvení ale to jsem nevyzkoušel. Navíc je super, že bar na pláži má krásné posezení a funguje od 9:00-23:00 takže kdo na pláži rád zůstává a relaxuje i po západu slunce je to super. Navíc veškeré pití roznáší obsluha.

Jinak přivítání bylo super, opravdu odpovídalo 5 hvězdám. Wifi na celém hotelu i na pláži zdarma. Do centra Soho cca 40LE a do starého Sharmu 80LE a do Naama Bay 50LE. Stačí pouze smlouvat. Hned vedle hotelu je nákupní arkáda s pár obchůdky, které stačí na nákup surovin a nezbytností - opalovací krémy, lékárna a pod.

Večerní představení probíhá ve vedlejším hotelu Baron Palms a je to teda pěknej hukot, takže obrovská výhoda, že v Baron Resort je krásný klídek a nic neslyšíte.

Pokoje krásně upravené, pohodlné matrace, většina pokojů s výhledem na moře, denně doplňovaný minibar - pepsi, pesi light, 4x balená voda, soda, 2x pivo, juice. Je vidět, že pkoje mají již něco za sebou, ale vše je krásně udržované. Na výběr máte i z 6ti druhů polštářů, stačí si vybrat a zavolat na housekeeping.

Hotel je sice postavený nějakých 20 let, ale o hotel se krásně starají a vše funguje tak jak má. Příkladem může být, že každý den 2x vytírají a následně leští chodníky v zahradě hotelu (1x ráno a 1x večer - neuvěřitelná a až zbytečné, ale asi proto hotel vypadá jak vypadá).

Jednoznačně za mě baron doporučuji a za tu cenu to stojí. Pokud jste byli v jiném 5hvězdičkovém hotelu a následně pojedete do Baronu, budete pěkně zírat. ;-)

• bejki
  • deiwith
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
05.10.2017 16:35 194.213.47.***
Re:  

Ano,Baron i Stella jsou dražší.

Neregistrovaný uživatel
05.10.2017 10:03 194.228.11.***

Jestli Váš příspěvek byl myšlen na mě,tak já nemluvila o Baronu,ale o Stelle,že je drahá :-). Petra

Neregistrovaný uživatel
05.10.2017 09:15 194.213.47.***
Re:  

Cena u Baronu je úměrná jeho službám a všemu.Holt někde máte za 10 tis. jen studenou rýži k tomu nějakou no name omáčku, olezlý salát , oschlé housky ,vodu na příděl a na Baronu máte záruku, že vás opravdu nezklame nic, najíte se a budete si opravdu připadat jako jejich vážený klient, bez rozčilování během pobytu :-) :-)

Neregistrovaný uživatel
03.10.2017 21:57 194.228.11.***

Poslední příspěvek jsem psala já. Z mobilu to nějak zlobí. Taky mě moc zajímá jaké je tam moře. Petra

Neregistrovaný uživatel
03.10.2017 20:11 37.48.8.***

Baron taky vypada krasne jak uz tu nekdo psal,ale ta cena na 8 dni. No pani

deiwith 03.10.2017 18:19
Re: Sharm už se znovu lítá od červa :-)  

Super díky za info, mám ho v merku příští rok:-) I personál, ubytování,služby, wifi, wellness - všechno v cajku?Jaký je korálový reef na šnorchl - je co vidět?

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu