A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Sharm už se znovu lítá od červa :-)

19.01.2017 06:16:09 | Helča2
Helča2
k mé velké radosti se od června s Eximem opět létá do Sharm El Sheiku,takže jsem objednala moji oblíbenou El Faraanu Reef(už po 3!) ,váhala jsem sice že dáme sousední -Iberotel Fanara,kde je prý lepší šnorchl i jídlo,ale El Farana je moje srdcovka..
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
01.08.2017 21:31 89.103.175.***
Re: Sharm už se znovu lítá od červa :-)  

Psala jsem ten poslední prispevek a jsem i 37

Neregistrovaný uživatel
01.08.2017 21:23 89.103.175.***

Petra: U Dreams Beach je snorchlovani krasne i služby byly na vysoké úrovni. Byla jsem tam 2008. Ten Amphoras je přímo vedle. Kdyz jsme z Dreams Beache jeli na Ras Mohamed, tak jedna ze zastávek byla pred našim hotelem

Neregistrovaný uživatel
01.08.2017 18:38 89.102.208.***
Re: 37 48 47  

Nestovicka: Reef Oasis je taky moje srdcovka, letos po čtvrté, ale prvně Sentido

bejki 01.08.2017 14:06
Re:  

Z molíčka, mělo být :-D

bejki 01.08.2017 14:04
Re:  

213 Do Grand Rotana, mě místní taky nevadí.V SRM jich bylo snad 70%,v jídelně jsem se jich nevšímala, když jsme byli u moře,oni u bazénu, navećir oni u moře a my bazén,tak to šlo.
37-tak doufám, že takhle s vodou nedopadneme, měla by být denně v lednici.A jidla jsem viděla na videích plno(z loňska a jaro teď)tak snad nebudeme zklamaní, hlavně syn se těší na baštu,no a já na ryby a pólívčičky,ty jejich zbožňuju (jen v Arabesce byli i po dvou letech nic moc, spíš evropský,co do chuti).No a rybí restaurace na útesu, výhled na moře <3,no ale zatím se držím při zemi,abych pak nebyla zklamaná.Pochopitene ale nejvíc jsem zvědavá na šnorchl z kolíčky,to určo dám,no a procházky po pláži,v zahradách (((clap))).
A kdopak letí předemnou,11.9?

Neregistrovaný uživatel
01.08.2017 12:42 185.94.5.***
37 48 47  

Sharm ....snad zůstal na služby stejný co si pamatuji 2009,2010 Reef Oasis byl opravdu TOP....poslala jsem pár otázek na managera hotelu a utvrzuje mě ,že služby se snaží držet na 5*....poslední dva roky to tam měl těžké asi v každý hotel. Více hostů z Arabských zemí...já jsem se s nimi nesetkala a nebo tou dobou jsem to vnímala jinak...
Neštovička ;-)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
01.08.2017 10:49 194.228.11.***

Otium Amphoras na ten jsem taky koukala,když jsem chtěla vybrat hotel od Eximu,ale nakonec jsem usoudila,že ne. Nakonec jedeme do Jaz Fanara. Zajímá mě ten hotel Dreams Beach,na něj jsem před pár lety koukala. Jaký je tam šnorchl a kdy jste tam byla? Moc děkuji @};--. Petra

Neregistrovaný uživatel
01.08.2017 10:24 37.48.47.***

Otium Amphoras od Eximu.
Predtim jsem byla Dreams Beach, Reef Oasis (ten byl top) a Grand Azur a proste nesrovnatelné proti tomu Amphorasu

Neregistrovaný uživatel
01.08.2017 09:42 77.78.89.***

37.48.47- poprosím o upřesnění- o jakém hotelu je tento příspěvek? Zvědavý éňa @};--.

Neregistrovaný uživatel
01.08.2017 08:15 37.48.47.***

Bejki: Jinak jsme byli spokojený, ja bych pro snorchlovani obetovala cokoliv.
More krásný, zahrady upravené. Jídlo za me jedno z nejhorších co jsem kde byla. Chutove celkem Ok, ale na večeři jedno jídlo dělané venku a jedno hotové vevnitr a tim to končilo, ryze a těstoviny s tomatovou omáčkou. Jeden druh ovoce a to ne příliš voňavé pomeranče. Dorty asi pet druhu. Nedoplnovali. Kdyz chtěly deti k obědu i hranolky, tak musely sledovat az je ponesou, jedné maly tac a hned tam běžet. Co mi jeste vadilo, ze voda jen jedna velká flaska pri úklidu na pokoji a jinak nesla voda nikde vzít a musela se koupit. To jsem nikde nezažila. Stejne tak ze v restauraci neslo objednat piti, ale museli jsme ven k automatu, do 1dcl plastových kelimku. Takže jak se prohybaly, tak člověk vzal tak max 3.
Letadla jsou plna, tim ze létají je dvě týdne z ČR co vim, tak jsou plna, začátek zari je treba prodany uz.
Jak jsem psala, mne Arabove nevadí, ale tim ze tam byl jen jeden bazen, tak byl brutálně narvany a špinavý a lidi si tam skakali po hlave. Jinak treba se musely přebírat talíře, protoze jich třetina byla špinava. Proste za me tenhle hotel nikdy vic.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu