A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Sharm už se znovu lítá od červa :-)

19.01.2017 06:16:09 | Helča2
Helča2
k mé velké radosti se od června s Eximem opět létá do Sharm El Sheiku,takže jsem objednala moji oblíbenou El Faraanu Reef(už po 3!) ,váhala jsem sice že dáme sousední -Iberotel Fanara,kde je prý lepší šnorchl i jídlo,ale El Farana je moje srdcovka..
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
27.01.2018 01:26 213.29.234.***
Sentido Beach Resort Senses + Reef Oasis Beach Resort  

Tyto dva hotely se nacházejí v jednom velmi rozsáhlém hotelovém komplexu. Sentido je novější část zprovozněná před deseti lety a nachází se hned za hlavním vchodem, tudíž je to k moři dál, ale protože tam jezdí po celý den malý busík, není to žádný problém, i procházkou se dá za cca 15 minut dojít k moři, pokud se nebudete každý metr někde zastavovat a kochat se nádhernou zahradou:-). Co je trošku nepříjemné jsou schody, ale i to se dá. Wc je na pláži. Pláž na to, že oba hotely čítají přes 1000 pokojů je dostačující, Sentido má svoji část blíže k Jaz Fanara + vlastní plážový bar s nápoji a obsluhou až na lehátko. Pláž je pozvolná, písčitá + molo. Poblíž sousedního Faraana Reef se nachází známý útes - myslím Temple Reef , kde povinně zastavují všechny lodě vracející se do přístavu, tudíž v létě tam bývá odpoledne ukotveno i 20 lodí. Šnorchlování dle přítele úžasné, i když údajně dle ostatních už to není jako dříve, já nešnorchluji, takže nemůžu posoudit. V celém areálu se nachází nespočet bazénů, barů, restaurací. Je tam aqua park, jacuzzi, fitko, animační programy, dětský koutek (ale nevím jestli pro všechny děti a nebo jen pro klienty Vera Tour)... Hlavní bar funguje 24 hodin, na pláži je další bar s jídlem, zákusky, dortíky, ovocem.. Hosté Sentida mohou využívat všech restaurací a barů bez omezení, hosté RO nikoliv. Sentido je trošku vyšší level než RO, tudíž pokud mohu doporučit, tak radši si připlatit a jet do Sentida. Kdyby cokoliv, ptejte se Naďa :-)

Neregistrovaný uživatel
26.01.2018 09:45 195.28.72.***
Re: Sharm už se znovu lítá od červa :-)  

Hotely v centre Naama bay majú pozvoľný vstup z pláže do mora

Neregistrovaný uživatel
25.01.2018 16:13 188.167.250.***
Re: Platenie?  

A v ktorých hoteloch ste to našli? Veď v niektorých sa do vody ináč ako po m´ole ani nedostanete. To, že sa platí čítam prvýkrát.

Neregistrovaný uživatel
24.01.2018 16:31 89.173.184.***
Re: Sharm už se znovu lítá od červa :-)  

kto poradí?ktorý z týchto hotelov v Sharm el Sheiku má pozvolnú pieskovú pláž a stravu+ubytko tak ako v škole za dvojku 8-) ?dík.

Neregistrovaný uživatel
24.01.2018 08:39 109.81.211.***
Re:  

.32 má asi pravdu. Taky se nám zdálo při procházení fotogalerií, že je nějaké pomíchané.

Neregistrovaný uživatel
23.01.2018 19:57 109.238.32.***
Re:  

Třeba Helča2 psala, že Reef Oasis má krásné útesy a odkaz na video - a tam je zrovna Reef Oasis Blue Bay.

Neregistrovaný uživatel
23.01.2018 19:52 109.238.32.***
Re:  

Když těch hotelů Reef Oasis je víc, dost se to plete a když prohlížím fotky, mám pocit, že je to pomíchané. Reef Oasis Beach a Sentido Oasis Reef jsou oblast Ras om el Sid a Reef Oasis Blue Bay v oblasti Nabq - nebo tak nějak. Píšu to dobře? Který z nich stojí za vyzkoušení? Hlavně pěkný šnorchl nejen z mola!!! Pořád v tom nemám jasno.

Helča2 22.01.2018 15:35
Re:  

46.33.96.*** byla jsem jen v El Faraana Reef(3x) pro názornost vkládám fiotku s popisem-takhle ty tři hotely jsou vedle sebe...vlevo Jaz Fanara,uprostřed Reef Oasis Beach a vpravo El Faraana Reef... hotel Reef Oasis Blue Bay je úplně jinde!!! je blízko Sharm El Sheiku. ;-) .Tudíš Reef Oasis Beach a Reef Oasis Blue Bay jsou dva jiné hotely ;-)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
22.01.2018 11:57 109.81.211.***
Re:  

Ještě jsem někde narazila na informaci, že vstup na molo se u některých hotelů platí - např. 5 dolarů. Když půjdu za den 3x šnorchlovat z mola i s manželem, tak za celou dovolenou to bude poměrně ranec :-! Můžete někdo uvést na pravou míru? Díky!

Neregistrovaný uživatel
22.01.2018 09:28 109.81.211.***

Jak se Sharm dlouho nelétal, je i aktuálních recenzí zatraceně málo. Jsem "váha" a nemohu se rozhodnout mezi hotely Sultan Gardens, Reef Oasis Blue Bay Resort, Cleopatra Luxury Resort a případně ještě El Faraana Reef. Pomůže mi někdo v rozhodování. Spíš než strava je prioritou pěkné, živé moře, možnost šnorchlování ze břehu i z mola. Děkuji @};--

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu