A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Sharm už se znovu lítá od červa :-)

19.01.2017 05:16:09 | Helča2
Helča2
k mé velké radosti se od června s Eximem opět létá do Sharm El Sheiku,takže jsem objednala moji oblíbenou El Faraanu Reef(už po 3!) ,váhala jsem sice že dáme sousední -Iberotel Fanara,kde je prý lepší šnorchl i jídlo,ale El Farana je moje srdcovka..
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
bejki 14.07.2017 19:21
Re: Grand Rotana  

185.94.5. Na hotely jsem koukala, dobrý,ale už jsem se rozhodla.A nebude to ani Faraana,bude to ta Rotana.Videa na YouTube nás dostala.Hlavne ta zeleň,palmy, stupňovitá pláž.Snorchl z krátkého mola dám a koupačka bude v bazénech :-)

Neregistrovaný uživatel
14.07.2017 13:31 194.228.23.***

Každý hotel je úplně o něčem jiném. Pokud jedete vyloženě kvůli moři a pláži, jednoznačně doporučuji Faraana Reef (zde jsem také shodou okolností byl). Jedná se o starší hotel na útesu a pláž se nachází dole pod útesem - vstup do moře je pozvolný písečný (jako jeden z mála v Sharmu) korál úžasný. Zároveň se zde nachází i molo. Nevýhodou může být velké množství kotvících lodí na útesu, tedy i velké množství šnorchlistů. Strava v hotelu spíše průměr. Naopak hotel Rotana perfektní jídlo, více soukromí, "luxusnější" prostředí. Ano molo u hotelu Rotana je krátké neboť je zde hned korál a tudíž hloubka, v tomto případě by bylo naprosto zbytečné dlouhé molo.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
13.07.2017 21:19 193.179.209.***

Koukněte a písněte...jsem zvědavá :-) ;-)

bejki 13.07.2017 19:37

Díky moc kouknu na to :-)

Neregistrovaný uživatel
13.07.2017 19:25 185.94.5.***

Postřeh ke šnorchlování...El faraana reef je na stejném utesu jako moje srdcovka Sentido Reef Oasis. Mám licenci PADI a tak si dovolím říct,že šnorchluji dobřě a bezpečně. Celou zátoku tří hotelů mám proplavanou.molo u El Faraana bylo v té době dost pro zdatné horolezce...no ale s opatrností to šlo i starším plavcům. Tady je výhoda ,že se buď můžete rochnit na písku a nebo do hloubky přes molo.
Zkuste kouknou na Reef Oasis a Sentido reef oasis sensen..to jsou dva hotely v jednom objektu...nyní mají fantastické ceny...já tam byla před lety a to za dvojnásobek. Služby super,jídlo a teď nově opravený aquapark a ještě v ceně výřivky s výhledem na moře...ach ach...to jsem se rozepsala. :-)

• bejki
  • Anonym (2)
bejki 13.07.2017 17:49

Rotanou ;-)

bejki 13.07.2017 16:37

Díky moc.A to molo vypadá krátké,je to tak? A zvládnu to jako slabá šnorchlistka?Zaujaly nás se synem ty palmy,zahrady.Rozhodujeme se mezi Titanium a El Faraana reef

Neregistrovaný uživatel
13.07.2017 15:32 217.66.162.***

Hotel fantastický. Zaslouží 5*. Hotely sítě Rotana jsou super! Plavat se dá opravdu jen z mola, tzn. vstup do moře je z mola, není zde písečný pozvolný vstup do moře.

• bejki
bejki 13.07.2017 10:08

Prosím,byl někdo v tomto hotelu?Plavat se dá opravdu jen z mola?

Neregistrovaný uživatel
13.07.2017 09:13 185.94.5.***
Re: Senido Reef Oasis Senses  

oprava 2009 a 2010...2008 jsem byla v Makadi

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu