A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Sharm už se znovu lítá od červa :-)

19.01.2017 06:16:09 | Helča2
Helča2
k mé velké radosti se od června s Eximem opět létá do Sharm El Sheiku,takže jsem objednala moji oblíbenou El Faraanu Reef(už po 3!) ,váhala jsem sice že dáme sousední -Iberotel Fanara,kde je prý lepší šnorchl i jídlo,ale El Farana je moje srdcovka..
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
bejki 31.07.2017 23:46
Re: Sharm už se znovu lítá od červa :-)  

89.103,a jinak jste byli spokojeni? Myslím moře,zahrady upravené? jídlo?No ono to teď bude v Sharmu asi jiné, než dřív,chápu, než tam opět lidi z Evropy začnou lítat.Pocitam se vším, vše se má vyzkoušet, třeba se do Sharmu zamiluju, třeba mi nebude vyhovovat,vrátím se na Makadi, nebo konečně tu Marsu.Urcite dám vědět :-)A dík za info s čím můžu počítat

bejki 31.07.2017 23:30
Re:  

Koralku, našla jsem Grand Rotanu jen od BS
Peťulí, neodradí, já si opravdu jen v Egyptě opravdu odpočinula a naberu síly <3 (((clap)))

Neregistrovaný uživatel
31.07.2017 21:36 89.103.175.***
Re: Sharm už se znovu lítá od červa :-)  

Pred týdnem jsme se vrátili ze Sharmu, byli jsme s Eximem. Odlet 00:30, kolem 7hod jsme byli na hotelu - Otium Amphoras. Zoatky odlet v 5:30, odjezd z hotelu byl v 2:30.
Letiště je mensi, je tam free shop, fast food a jine bistro.
V našem hotelu bylo 90% klientely Egyptani, Jordanci, Omanci apod. Takže ženy zahalené, plavaly v tech jejich celotelovych plavkách, spousty nevychovanych deti atd. Naštěstí byla restaurace jen pro Evropany a pak jen pro ne. Nic proti nim nemam, ale tohle bylo fakt uz moc. Byl jin plný bazen a deti vam skakaly po hlave. Pak se přesouvali kolem 16hod k moři, my hned poo, tak aspoň chvili byl klid. V Sharmu jsem byla počtvrté, tohle byl nejhorší hotel, ale obavam se ze se služby zhoršily vsude od padu ruského letadla. Stejne tak bude vsude dost podobne národnostní slozeni hostů v hotelu. Od toho padu letadla tam nikdo nechce jezdit a tak tam jezdi Arabové.

Korálek 31.07.2017 21:29
Re:  

To bejki: s kym letite? My byli s Eximem, tam odlet 00:30, zpatky jsme byli v Praze kolem desate...

Neregistrovaný uživatel
31.07.2017 21:24 194.228.11.***

Bejkinko on by pak člověk nikam neletěl kdyby koukal na to o kolik dnů přijde a je jen dobře,že nás to neodradí ;-). Petra

• bejki
bejki 31.07.2017 21:06
Re:  

No bohužel jsou tyto lety že Sharmu u všech termínů :-( co jsem koukala, blbý.A tam až v 7:30 :-X,co nadělám,ale i přesto, že přijdeme o 1,5, dne se móc těšíme (((clap)))

Neregistrovaný uživatel
31.07.2017 19:28 194.228.11.***

podle mého,když je odlet ve 2 ráno,tak odjezd z hotelu múže být cca 23.30? Je to teda ale blbej čas odletu. To si člověk ani nelehne aby pak vstal. Lepší jsou odlety kolem 7 ráno a nebo ještě lépe odpoledne :-). Petra

bejki 31.07.2017 18:20
Re: Grand Rotana  

Ahojky, mám dotaz.Ze Sharmu jsou odlety ve 2 ráno,v kolik hodin bývá odjezd z hotelu, který je blízko letiště,v kolik se opouští pokoj?A jsou na letišti obchůdky,nebo je to jak teď v Hurghadě.A jak je velké?aby tam člověk jen neseděl na židli a čekal.Lety nebyly opožděné? :-\

Neregistrovaný uživatel
20.07.2017 23:35 185.94.5.***
bejki  

Rejpal už z té zavisti usnul 8-)

ach druhé molo v Rotaně je na Dive...maj svoje centrum...to bych nemusela klukum odjet na moře lodí O:-) a nějakej ponor přímo z pláže.......stejně si to musím po dvou letech znovu osahat....
Reef oasis znám jsou tam nádherné pokoje,restaurace nad pláží a Aquapark.....ale nasadila jsi mi brouka do hllavy
joooo a mají i vilky s bazénem,ale naše CK asi ne :-(

Dobrou nějak jsem se "rozkecala"

bejki 20.07.2017 23:08
Re: bejki  

:-D :-Dja myslela, že to byl ten rejpal,tak sorry neštovičko :-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu