A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Sharm už se znovu lítá od červa :-)

19.01.2017 06:16:09 | Helča2
Helča2
k mé velké radosti se od června s Eximem opět létá do Sharm El Sheiku,takže jsem objednala moji oblíbenou El Faraanu Reef(už po 3!) ,váhala jsem sice že dáme sousední -Iberotel Fanara,kde je prý lepší šnorchl i jídlo,ale El Farana je moje srdcovka..
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
27.09.2017 19:21 194.228.11.***

Tak to moc ráda čtu,že byl hotel super. Dívala jsem se na Tripadvisor a je i velmi dobře hodnocen. Vše vypadá moc hezky,jen nemám moc ráda hotely který vypadají jak nějaký panelák,prostě vysoká budova. Už koukám po hotelech v Sharmu na červen :-). Petra

deiwith 27.09.2017 13:44

Já moc na to psaní nejsem. Našel jsem tuhle recenzi na Tripu a paní Kateřina tam pravděpodobně byla buď týden před námi nebo společný první týden. Lépe bych to nenapsal. Se všem s ním souhlasím a dovolil jsem si recenzi vložit sem.

Luxusní a přívětivá Stella

Po 10 letech jsme udělali změnu a neodletěli na Marsa Alam, ale zamířila na Sinaj - dle výborných recenzí si vybrali pro náš pobyt hotel Stella Di Mare. Nebyli jsme zklamáni v žádném ohledu. Na rozdíl od jiných hotelů v okolí je tento hotel kousek od letiště, ale ani z jedné strany není obklopen dalším hlučným hotelem. Budete zde tedy v klidu. Pobřeží brázdí četné lodě, ale děje se tak pouze v pondělí a čtvrtek v ranních a večerních hodinách (lodní výlety). Jinak si užijete klid. Dále:

Areál - krásný, ne rozlehlý, upravený, čistý, mnoho zeleně, překrásné vyhlídky, více bazénů, stěna s vodopádem, jeskyňky v pískovci, sprchy a wc na pláži také v podzemí, což bylo zvláštní.
Hotel - architektonicky velmi krásné dílo, společný střed s výtahy se rozebíhá do tří křídel jako hvězdice, nejklidnější je křídlo nad masážním bazénem. Všechny prostory jsou úžasné, čisté, podlahy naleštěné, krásné živé květy. Z pokojů hledíte na moře. Je jedno, jaký pokoj máte, výhled je krásný. Klimatizace absolutně tichá.
Moře: koupání jen z mola, molo vlevo velmi krátké, plovoucí ponton, hloubka cca 7-10m. Molo vpravo delší, přístupné podzemním tunelem, má také schůdky i plovoucí ponton. Vstup rovnou do hloubky. Koráli lemují pobřeží hotelu, šnorchlujete tedy spíše čelem k hotelu, ne na volné moře. Kvůli bójím se nedostanete mimo vytyčený prostor. Vlny nejsou velké, žádné proudy, šnorchlování je bezpečné. Kdo se necítí, může si vzít bez obav záchrannou vestu, používá ji tu spousta lidí a není třeba se stydět.
Mořský život: korál u velkého mola méně poškozený, stav korálu průměrný, všechny běžné druhy ryb, dost velké exempláře. Viděli jsme elektrického parejnoka, ostence obřích rozměrů, ježíky, jen jednou sibu. Život tu není tak pestrý jako v oblasti Marsa Alam (želvy, dugong, kytarovec), ale pro laika jsou tu krásné pestrobarevné ryby obvyklých druhů. Slunce na korál dopadá dopoledne. Zapadá za hotel poměrně brzy - mezi 5. a 6.hodinou. Moře je nezakalené, čisté, má překrásnou barvu.
Jídlo: úžasné, perfektní, chutné, pestré, nejlepší, co jsme na dovolené měli. Nápoje pouze s donáškou, nenatočíte si do PET lahve, což mi trochu chybělo. Nepotřebuji permanentní obsluhu, chtělo by to alespoň barel na vodu. Na pokoji budete mít na osobu 1/2 litrovou láhev na den.
Personál: Prvotřídní. Všichni běhají kolem vás, aby vám nic nechybělo. Tvrdě pracují pánové na pláži, v baru, v restauraci i při úklidu pokojů. Všem děkuji za jejich služby, vážím si jich. Speciálně děkuji: Ahmed Mahmoud Fouda, který nás obsluhoval u večeře. Je tak milý, slušný a pohotový, příjemný člověk. Milad Gamil - pool bar, usměvavý, milý, rychlý a pamatuje si dobře, co k pití máte rádi. Mohamed Salah - pracuje na pláži a opatruje vás celý den společně s číšníkem - Milad Wasef. Oba jsou tak milí lidé, pohotoví a splní všechna přání a nabídnou dokonce více, než jste si přáli. Nesmím zapomenout na muže, který uklízel náš pokoj. Ten byl bez jediné chybičky - pan Ahmed, pokoj 604. Všem moc děkuji, také ostatním, jejichž jména neznám a pracují například na recepci. Učinili jste náš pobyt nezapomenutelným, s úctou k vaší práci se loučím a nezapomenu na vás.
Závěr: pobyt mohu doporučit všem bez obav, pro malé děti není vhodný přístup do moře, pokud mají plovací vestu, pak ano. Jídlo a služby jsou TOP, ubytování příjemné. Byl to nejkrásnější hotel, který jsme v Egyptě navštívili za posledních 10 let, jezdíme každý rok.
Výlety: RAS Mohamed - první šnorchlovací zastávka pěkná, další dvě nemají smysl, spousta lodí, mnoho lidí, hodně neplavců ve vestách a na kruzích, jak při ztroskotání Titaniku, ale je to zábavné. Moře zakalené, na Marsa Alamu je šnorchlování opravdu o něčem jiném. Výlet do čtvrti SOHO - legrační, bláznivý, s atmosférou matějské pouti. Ráda jsem poznala atmosféru, ale příště už bychom na výlety nejeli - snda leda na horu svaté Kateřiny apod. Na šnorchlovací výlety leda v oblasti Marsa Alam (maximálně pár lodí, klid, atmosféra čisté přírody).
Zobrazit méně

Tip ohledně pokoje: Hotel je luxusní, ale ne drahý. Pokoje stejné, výhled na moře, klid je nad masážním bazénem.

Datum pobytu: září 2017, cestoval(a) v páru



Umístění



Kvalita spánku



Služba

Položit dotaz ohledně hotelu Stella Di Mare Beach Hotel & Spa

2 Poděkujte uživateli Katerina K.

Neregistrovaný uživatel
27.09.2017 11:43 89.103.105.***
Re:  

A co moře a vítr na Stelle?Připadá mi tam malé pláž, velmi omezený prostor na pohyb.

Neregistrovaný uživatel
26.09.2017 19:09 77.78.89.***
Re:  

Dejvis- a co zde pověsit stručnou recenzičku, hodně nás je zvědavých. Díky, éňa @};--.

• bejki
  • deiwith
deiwith 26.09.2017 19:02

Včera jsme se vrátili ze Sharmu hotel STELLA DI MARE BEACH & SPA. Byli jsme na 15 dní. Jsem velmi náročný klient a vše bylo brilantní. Nemám ani jednu výtku na co bych si mohl stěžovat. Kdo by chtěl detailnější info ať se ozve:-)

bejki 13.09.2017 13:39
Re: Sharm už se znovu lítá od červa :-)  

Též se připojím.V Grand Rotana tak 10%Rusu a 80%Arabu.Absolutně v klidu a pohodě, žádný bordel, děti supr, žádný křik,na jídlo chodí nádherně oblečeni,mám to jak program,je pozorovat a na stolech taky nedělají binec.Opravdu mě to překvapilo.Vecer klid

Neštovička 13.09.2017 12:15

Reef jo jo taky jsem byla před lety dvakrát Sentido reef Oasis a vzpomínám dodnes.....je mrzuté co tam nyní člověk zažije. :-(
Letos jsem opět chtěla navštívit tento hotel,ale intuice podle recenzí mi říkala NE NE...a tak v říjnu Jaz Makadina a uvidíme. ;-)

Neregistrovaný uživatel
13.09.2017 11:03 37.48.43.***

Tak tome mrzi. V Jaz fanare taky bylo hodne arabu,ale ja byla zase prekvapena jaky tam byl klid. Rikala jsem si,ze i jejich deti nedelaji vubec randal. Rusu je tam pomalu. Petra

Neregistrovaný uživatel
12.09.2017 22:10 178.77.233.***

Pred tydnem jsme se vratili z Reef oasis beach resortu,ktery je hned vedle Faraany.Byli jsme zde i pred lety vratili jsme se po par letech.Nejvetsim zklamanim bylo slozeni hostu.Vetsina byli Arabove,nejaci Palestinci a nejaka smes.Po prijezdu hostu s odletovym letistem Tel Aviv (podle nalepek na kufrech) zacal mazec.Neverili jsme jaky bordel dokazali udelat v jidelne,na recepci proste vsude kam vlezli.Celou nocdelali kraval mlatili do dveri,nicili zarizeni kolem bazenu.vzpominali jsme na navonene krasne oblecene damy.Ted vsude kolem zahalene baby a nevychovane deti.Nikdy jsem nebyla rasista ale chovani techto lidi me hodne zaskocilo.A tohle ted leze do Evropy? Jinak ale chvalim personal hotelu se snazil,jidlo bylo dobre a pokoje denne vzorne uklizene.More pekne na snorchl,az nato ze tam jezdi moc lodi s vyletniky.Vyhoda Sharmu oproti Marse je klidne more.

Neštovička 11.09.2017 20:59
bejki  

Krásný večer oběma a zítra užívejte moře. ;-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu