A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Sharm už se znovu lítá od červa :-)

19.01.2017 06:16:09 | Helča2
Helča2
k mé velké radosti se od června s Eximem opět létá do Sharm El Sheiku,takže jsem objednala moji oblíbenou El Faraanu Reef(už po 3!) ,váhala jsem sice že dáme sousední -Iberotel Fanara,kde je prý lepší šnorchl i jídlo,ale El Farana je moje srdcovka..
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
21.01.2018 21:36 46.33.96.***
Re:  

Díky moc,to je podobné jako v Reef Oasis.Ale to byl krásný hotel,také moc dlouhý,z pokoje daleko na pláž.A ty záchody přesně tak,z pláže snad 100 schodů.
Komu šlo do ouzkých,tak neměl šanci tam ve zdraví vyšlapat..

Neregistrovaný uživatel
21.01.2018 20:51 89.24.33.***

Omlouvam se za spousty preklepu,pisu z telefonu,tak to jde hure. Petra

Neregistrovaný uživatel
21.01.2018 20:49 89.24.33.***

Abych pravdu rekla,tak bych se tam uz nevratila. Nepochopila jsem postaveni hotelu,od recepce dal je hotel postaveny do nudle a ,ubytovani lolem bazenu jsou hezke pokoje,ale ty davaji hlavne mistnim. Pokoje co jsou dal v te nudli jsou hrozne,horsi pokoje jsem nezazila. Pokoj se menil,tak jsme ho mel asi o 100 metru blize,ale i tak to byl kus. Mezi recepci a ubytovanymi pokoji je kus kde nikoho neubytuji a ty vilky nebo jak to nazvat jsou v hroznem stavu. Trosku jsem to nepochopila. Bazen nebyl hezky,nebyl ozdobou hotelu,plaz mala,ale mista dost. Dalo se koupat a videt hodne ryb v ohranicene casti ktera byla vhodna pro deti. Pristup pres ohraniceny vstup do otevreneho more mi prisel trochu nestastny. Jinak jidlo a sluzby dobre,vyborna kava,jen uklid slabsi. Jo a na plazi nejsoutoalety,to az nahooore u bazenu. Takzr kdo by mel srrevni potize,tak by snad ani na plazi nemohl lezet. Petra

Neregistrovaný uživatel
21.01.2018 20:25 46.33.96.***
Re:  

No říkám,mám v tom guláš.A jak se vám líbilo ve Fanara?

Neregistrovaný uživatel
21.01.2018 19:54 89.24.33.***

Jestli sr nepletu,kdyz stojite celem k mori,tak v pravo je Farana a v levo Fanara,tam hsem byla v srpnu. Petra

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
21.01.2018 19:33 194.213.47.***
Re:  

přesně Fanara nalevo, Faraana napravo :-)

Neregistrovaný uživatel
21.01.2018 19:30 46.33.96.***
Re:  

Helčo,prosím,ať tomu rozumím :-\.Ty jsi byla ve všech 3?V jaz Fanara,Faraana i Oasis Blue Bay?Já když se dívám na hotely Fanara a Faraana,tak se mi zdá,že jsou tam někdy fotky připletené z obou hotelů a plácám se v tom.Byli jsme v Ref Oasis,takže podle mě je po levé straně (když jsem čelem k moři) Faraana po pravé Fanara.Jenže u Faraany vidím kolikrát na recenzích fotky Farany.Můžeš prosím podat trochu vysvětlení?Už jsi ostřílená harcovnice po Sharmu ;-).Díky.

Helča2 21.01.2018 19:10
Re:  

já byla vloni v červnu v El Faraaně(po třetí) sice dvouletý odliv turistů byl znát,ale vše tam opravovali,natírali a jídlo dobré-i maso bylo k snídani. Moc se nám líbilo a rozhodně se vrátíme-na profilu mám fotky

Neregistrovaný uživatel
21.01.2018 18:55 109.238.32.***
Re:  

Počítala jsem to, že už je 10 let, co jsme byli v Sultan Garden a 9 let v El Faraana. Celkem by mě zajímalo, jestli se za tu dobu změnilo k horšímu nebo lepšímu. Pak už celé roky jen Marsa Alam. Nebyli jste někdo poslední dobou v některém z těchto hotelů?

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu