A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Sharm už se znovu lítá od červa :-)

19.01.2017 05:16:09 | Helča2
Helča2
k mé velké radosti se od června s Eximem opět létá do Sharm El Sheiku,takže jsem objednala moji oblíbenou El Faraanu Reef(už po 3!) ,váhala jsem sice že dáme sousední -Iberotel Fanara,kde je prý lepší šnorchl i jídlo,ale El Farana je moje srdcovka..
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
deiwith 26.09.2017 19:02

Včera jsme se vrátili ze Sharmu hotel STELLA DI MARE BEACH & SPA. Byli jsme na 15 dní. Jsem velmi náročný klient a vše bylo brilantní. Nemám ani jednu výtku na co bych si mohl stěžovat. Kdo by chtěl detailnější info ať se ozve:-)

bejki 13.09.2017 13:39
Re: Sharm už se znovu lítá od červa :-)  

Též se připojím.V Grand Rotana tak 10%Rusu a 80%Arabu.Absolutně v klidu a pohodě, žádný bordel, děti supr, žádný křik,na jídlo chodí nádherně oblečeni,mám to jak program,je pozorovat a na stolech taky nedělají binec.Opravdu mě to překvapilo.Vecer klid

Neštovička 13.09.2017 12:15

Reef jo jo taky jsem byla před lety dvakrát Sentido reef Oasis a vzpomínám dodnes.....je mrzuté co tam nyní člověk zažije. :-(
Letos jsem opět chtěla navštívit tento hotel,ale intuice podle recenzí mi říkala NE NE...a tak v říjnu Jaz Makadina a uvidíme. ;-)

Neregistrovaný uživatel
13.09.2017 11:03 37.48.43.***

Tak tome mrzi. V Jaz fanare taky bylo hodne arabu,ale ja byla zase prekvapena jaky tam byl klid. Rikala jsem si,ze i jejich deti nedelaji vubec randal. Rusu je tam pomalu. Petra

Neregistrovaný uživatel
12.09.2017 22:10 178.77.233.***

Pred tydnem jsme se vratili z Reef oasis beach resortu,ktery je hned vedle Faraany.Byli jsme zde i pred lety vratili jsme se po par letech.Nejvetsim zklamanim bylo slozeni hostu.Vetsina byli Arabove,nejaci Palestinci a nejaka smes.Po prijezdu hostu s odletovym letistem Tel Aviv (podle nalepek na kufrech) zacal mazec.Neverili jsme jaky bordel dokazali udelat v jidelne,na recepci proste vsude kam vlezli.Celou nocdelali kraval mlatili do dveri,nicili zarizeni kolem bazenu.vzpominali jsme na navonene krasne oblecene damy.Ted vsude kolem zahalene baby a nevychovane deti.Nikdy jsem nebyla rasista ale chovani techto lidi me hodne zaskocilo.A tohle ted leze do Evropy? Jinak ale chvalim personal hotelu se snazil,jidlo bylo dobre a pokoje denne vzorne uklizene.More pekne na snorchl,az nato ze tam jezdi moc lodi s vyletniky.Vyhoda Sharmu oproti Marse je klidne more.

Neštovička 11.09.2017 20:59
bejki  

Krásný večer oběma a zítra užívejte moře. ;-)

Neregistrovaný uživatel
11.09.2017 20:37 37.48.38.***

Tak jsem Bejkinko rada,ze prvni dojem dobry. Uzivejte a podejte dalsi info ;-). Petra

bejki 11.09.2017 20:25
Re: Mojí zlatí Orbioňáčci  

Zdeni,tak to se mi už taky několikrát stalo,jsem levačka,tak automaticky prejizdim vlevo.A palce dolů taky nedávám ;-)Tak teď frčime na program k pláži a pak hurá postel a zítra moře (((clap)))

zdenka bos 11.09.2017 20:20

Bejki, nechápu jak se to stalo, ale dávám Ti palec dolů, tam jak píšeš, že budeš podávat hlášení z hotelu ...atd. Možná jsem při přejíždění jen zavadila, ale nevím o tom. Jinak se tam měj moc hezky :-D

bejki 11.09.2017 20:15

Dekuji Ivčo aZdravíme vsechny z Rotany a je tu hezky a fajn, klídek.Je toho dost před námi, vše projít a tak.Takze info později.Prvni dojem můj i syna pozitivní,Až na polívky :-D ;-), podobné evropským,jako v Arabesce, uvidíme dál.Snorchl bude zítra,tak písnu. :-*

• Neštovička
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu