A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Sharm už se znovu lítá od červa :-)

19.01.2017 06:16:09 | Helča2
Helča2
k mé velké radosti se od června s Eximem opět létá do Sharm El Sheiku,takže jsem objednala moji oblíbenou El Faraanu Reef(už po 3!) ,váhala jsem sice že dáme sousední -Iberotel Fanara,kde je prý lepší šnorchl i jídlo,ale El Farana je moje srdcovka..
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
03.09.2017 19:43 37.48.46.***

Leraku do jakeho hotelu jedete? Dejte pak info jak bylo at mame z ceho na pristi rok vybirat

Neregistrovaný uživatel
03.09.2017 19:06 77.78.89.***
Re: Hotel  

83.208.5- asi před 10ti lety jsme zkusili poprvé Sharm- vybrali jsme hotel přímo v Naama bay a byli jsme uchváceni tou úžasnou atmosférou(hlavně večer), po večeři jsme vyráželi do nasvíceného centra(říkávali tomu malé Las vegas), na spoustě míst se něco dělo-úžasné tance rotujících tanečníků v sukních atd. Vrátili jsme se tam 3x, vždy s německou ETI z Vídně. Počtvrté nám před odletem sdělila ck, že Německo ruší všechny lety do Sharmu z důvodu zhoršení bezpečnosti na Sinai. Nabídli nám jako kompenzaci luxusní hotel pod Hurghadou a lodní výlet. Skočili jsme po tom a od té doby(6-7 let) už do Sharmu ne. Jen střídavě Marsu a Makadi. Vzpomínky máme úžasné, éňa @};--.

• bejki
  • Anonym (1)
lerak 03.09.2017 18:34
Re:  

Díky za přání. ;-) 8-) 8-) ;-)

Neregistrovaný uživatel
03.09.2017 18:32 37.48.46.***

Je Vy se mate. Ja pres tydbem priletela a mam pocit jako bych tam uz nebyla. Tak stastnou cestu a vsichni si to uzijte :-). Petra

• lerak
lerak 03.09.2017 18:26
Re:  

Také za hodinku odjíždíme na letiště, 0,30 odlétáme. :-D :-D 8-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
03.09.2017 18:02 90.182.53.***
Re:  

Sharm je v poho,dnes v noci odlétáme,po 16 do Eg,aspoň že nemusíme platit víza, takové malé plus. :-$ 8-)

Neregistrovaný uživatel
03.09.2017 14:17 37.48.46.***

Ja byla v Hurgade jen na Makadi a bylo to tam fajn. Co si pamatuji tak nekolim hotelu jibak celkem klid. V Marse jsem byla nekolikrat a tam je opravdu velky klid. Dost osamocene hotely,ale me to vubec nevadi. Nejak nevyhledavam vetsi vecerni prochazky,protoze po celem dnu horka a casteho snorchlu vecer odpadnu :-). Ted jsem byla poprve v Sharmu a nebyli to v te casti nejak hlucny nebo,ze by bylo zivo. Hitel byl sice u silnice,ale jezdilo tam par aut a hlavne hodne taxiku. Dalo se jit pesky asi 10-15 min nakupovat. Bylo to asi v 19.30 a nikdo krome nas tam nebyl,tak nevim jak to vypada pozdeji. Marsu mam rada,ale do Sharmu bych se klidne vratila ;-). Petra

Neregistrovaný uživatel
03.09.2017 13:54 83.208.5.***
Hotel  

Už delší dobu pokukuji po Sharmu, ale zatím jsem tam nikdy nebyla. Líbilo se mi vždy v Marse, ten styl- hotel v poušti- mi vždy vyhovoval víc , než Hurgada. Chtěla bych se zeptat, zda je něco podobného možné najít i v Sharmu. Nebo se to charakterem podobá spíše Hurgadě ?

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
03.09.2017 12:41 37.48.46.***

To teseni chapu. Ja se taky do Sharmu tesila vice nez do Brayky,protoze tam me uz nic neprekvapilo. Hlavne vypni a snad to sestra zvladne tdn tyden. Jinak jak jsem kdysi psala,ze se bojim jet na vylet do mesity,do Nama Bay apod,takvse probehlo bez problemu. Byl zo teda nas jediny vylet. Koukej se tesit a pak se s nami podel o zazitky

• bejki
bejki 03.09.2017 12:35
Re:  

Já tě poznala Péťo ;-)a děkuji moc.Začínám být nervózní,ale když se ségra postará o maminku,tak snad si tu Rotanu užiju bez nervů.Tesim se snad víc, než na jaře.Od Makadi jsem věděla,co očekávat.Sharm je premiéra,tak uvidím a ráda se tady podělím o zážitky a dojmy :-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu