A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Sharm už se znovu lítá od červa :-)

19.01.2017 06:16:09 | Helča2
Helča2
k mé velké radosti se od června s Eximem opět létá do Sharm El Sheiku,takže jsem objednala moji oblíbenou El Faraanu Reef(už po 3!) ,váhala jsem sice že dáme sousední -Iberotel Fanara,kde je prý lepší šnorchl i jídlo,ale El Farana je moje srdcovka..
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Helča2 15.10.2017 07:26
Re:  

El Faraana Reef...byli jsme v červnu a hotel se sice po dvouleté pauze teprve vzpamatovával,nicméně se snažili,jídlo bylo dobré-a bylo ho dost! i k snídani byli třebas i karbanátky.Hotel má atmosféru,v jídelně hraje krásná hudba,my tam byli už 3x a určitě ne naposledy. tady naše fotky- http://egypt.orbion.cz/fotogalerie/el-faraana-reef-57321/?step=8&do=nextPage#Page8

Neregistrovaný uživatel
14.10.2017 16:49 213.194.249.***

Dobrý den.Zná prosím někdo i jiné hotely v Šarmu,kde je písečný vstup do moře? Nějaký levnější než Baron. Děkuji Jana

Neregistrovaný uživatel
08.10.2017 20:20 37.48.44.***

Ja prave byla v 5* jako je treba Gorgonie v Marse a za ty penize to bylo super. V Sharmu jsou celkove drazsi hotely nez v Marse a o Hurgade ani nemluve. Taky se mi Baron zda drahy;ale treba je fakt;ze kdo nezazije,tak nepochopi :-). Petra

• Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
08.10.2017 18:21 94.112.111.***
Re:  

Co se týče zábavy - programů, tak to nemoho posoufit, nebot jsme byla parta 4 dospelych a k veceru jsme vsichni vetsinou pracovali. Co se týka restaurací alacarte jsou na výber 4 a tusim kazda jednou za tyden - italska, rybí speciality, egyptská a indická. Mohu hodnotit jen egyptskou a ta byla super. Procházet se dá od hotelu Cyrene Grand az k Jaz Belvedere cca. 5km.

Korálek 08.10.2017 10:55
Re:  

Dovolim si nesouhlasit... ne vzdy je to o penezich... ale ze je Baron spica, to souhlasim.

• deiwith
Neregistrovaný uživatel
08.10.2017 10:25 89.103.105.***
Re:  

Ano, Baron je 5, a ta cena tomu ale odpovídá.Máte 5 za 12 tisíc a pak 5 jako Baron za jednou tolik.Což znamená, 5 vám nezaručí kvalitu.Tu vám zaručí jedině cena.Řada lidí tohle vůbec nechápe a furt si myslí, že když je hotel 5 a dají za to 12 litrů, bude to špica...ne ne vždy to je o prašulích :-)

• deiwith
  • Anonym (1)
bejki 08.10.2017 00:02
Re:  

Na lást teď na 8dni skoro 21t.jsem teď koukala.To je tedy dost.
78:24 a plavat se dá tedy vpohodě?A kolik alla carte večerních je v ceně?A večerní program? Procházet se tam dá mezi kterými hotely,je to jako na Makadi?

Neregistrovaný uživatel
07.10.2017 12:43 89.173.184.***
Re:  

no a rozdiel cenový je asi koľko e ?

Neregistrovaný uživatel
07.10.2017 12:22 78.24.10.***
Re:  

Obsazenost byla z velké časti Angličané, Američané, Němci, plno asiatů (Korea, Malajsie, Čína apod.) seveřané a pak turisti z Kazachstánu a Arabové. Rozložení hostů bylo dost různorodé. Pokud mohu já srovnat Rotanu a Baron, tak Rotana bohužel nemá jíž kvalitu jako zpočátku. Pláž je v Rotaně moc pěkná ale pouze pro plavce. V Baronu se dá do moře i mimo molo a navíc pláže jsou volně průchozí. Pokud člověk Baron nenavštíví, tak nepochopí. Nqvíc v reálu je hotel ještě daleko hezčí než v katalogu. Navíc recenze na tripadvisoru mluví jasně. Rozhodně bych se nerozhodoval dle fotek/videí, ale na základě recenzí.

• bejki
  • Anonym (1)
bejki 06.10.2017 23:21
Re:  

78.24.10,tak jste mě nějak navnadil,ale koukala jsem na YouTube,moc tam toho tedy není, připadal mi resort obří a takový, nevím,jak to napsat neosobní? Pláž? Třeba v Rotaně pro nás absolutně supr ty pláže, řekla bych víc květeny a všeho,velice příjemné, klidné prostředí,jen jídlo pro nás nic moc.No hledání na květen,zas to bude velké rozhodování,Sharm-Makadi.Jeste prosím,obsazenost hotelu, jaké národnosti?

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu