A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Sharm už se znovu lítá od červa :-)

19.01.2017 06:16:09 | Helča2
Helča2
k mé velké radosti se od června s Eximem opět létá do Sharm El Sheiku,takže jsem objednala moji oblíbenou El Faraanu Reef(už po 3!) ,váhala jsem sice že dáme sousední -Iberotel Fanara,kde je prý lepší šnorchl i jídlo,ale El Farana je moje srdcovka..
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
09.08.2018 18:12 178.255.168.***
Re: Sharm už se znovu lítá od červa :-)  

Byla jsem v Sharmu v červnu a spíš je vše uváděno v eurech, ale na dolary ti to přepočítají

Neregistrovaný uživatel
08.06.2018 11:55 176.98.99.***

Platí se i eurama,byli jsme loni v září

Neregistrovaný uživatel
08.06.2018 10:45 109.81.211.***

Prosím info, jestli se dá na Sharmu platit i eurama nebo jen dolarama a těma jejich librama. Už jsme tam 9 let nebyli, tak nevím... Díky moc!

Neregistrovaný uživatel
08.03.2018 10:42 78.45.181.***

Ahoj, pokud by někoho zajímala podrobná recenze mé cesty do Sharmu - Baron Palms, můžete mě sledovat na mé facebookové stránce " Cestuj se mnou" - https://www.facebook.com/Cestuj-se-mnou-171516566972246/

Budu průběžně přidávat hodnocení a samozřejmě fotky. Budu rád za každé připomínky :)

<3 <3 <3

• Anonym (2)
  • Alen
Neregistrovaný uživatel
31.01.2018 11:24 89.102.38.***
Neregistrovaný uživatel
31.01.2018 11:13 194.213.41.***
Re:  

Děkuji moc za všechny informace :-) Hanka

Neregistrovaný uživatel
31.01.2018 06:08 90.182.215.***

Děkuji moc za info, jste zlatá. Bez registrace foto nedáte, ale poprosím vás na email: mitosa@seznam.cz Mapku mám ale ještě se starým číslováním pokojů, takže za loňskou budu ráda. Díky Mirka

Neregistrovaný uživatel
31.01.2018 00:24 89.102.38.***
Re:  

Určitě těch 600 metrů to může být od pokojů Sentida až k pláži, ale nemám odhad :-), každopádně busík pendluje od rána až do pozdních večerních hodin a jezdí nonstop bez pauzy od recepce Sentida až skoro k pláži, otočí se a zase jede nahoru k recepci. Nazpátek z pláže se jde do kopce na busík, ale je tam asfaltová cesta, takže se vůbec po schodech nemusí ani do restaurace, dá se to ujít v pohodě. Pak tam jezdí taková elektro-vozítka a to jsme viděli, že imobilní hosty odvezou de facto až k lehátku na pláž + je tam i vyzvednou a odvezou určitě až k pokoji, jak se přivolá nevím, jestli to zařizuje klučina u ručníků, netuším, ale na recepci určitě řeknou. WC je na pláži a bylo ok, sprchy asi 3 u Sentida pláže + převlékárna, myslím, že by tam ještě sprchy mohly být vedle plážového baru u mola, ale nevím. Restaurace na pláží je společná, ale v hlavní sezóně tam musí být narváno, byly jsme RO 2006, 7, 8 a už tenkrát to byl problém, ne s nedostatkem jídla, ale s nedostatkem místa, takže oběd buď jít tam hned na 12. 30 nebo sjet do Sentiďácké a je to v klidu. Pak je společná italská Giaconda ta je u recepce RO + dříve, co byla hlavní restaurace tak z ní je gril restaurace, asi jen na večeře, tam jsme byli jednou a nic moc.Ještě jsem si vzpomněla, že wifina je jen na recepci a občas moc nefungovala... Hotel je v zálivu, takže moc nefoukalo a pokud ano, tak to byl horký vítr, ale to se může změnit... Výdej osušek se omlouvám, netuším, my chodili cca po 9 hodině a to už tam klučina byl... Večerních programů bylo více, po pravdě my po večeři vyráželi ven, ale vím, že byly u té gril restaurace + byla i dětská diskoška a možná Italové v tom jejich divadle něco měli + u Sentida byly taky občas nějaké večerní programy. Poraďte prosím, asi sem fotky nevložím bez registrace že?

Neregistrovaný uživatel
30.01.2018 12:18 90.182.215.***

Co já vyčetla, tak busík pořád pentluje, jen mají pauzu na oběd - hodinu. Oběd se dá buď přímo na pláži - lehký sneck a nebo v restauraci nad pláží, kde se podávají i snídaně a tato restaurace je společná pro oba hotely. WC jsem vyčetla že je v restauraci nad pláží,i spracha je na pláži snad jen jedna, ale Naďa snad poví víc. Až se vrátíte, dejte určitě vědět, my až v půlce května, ale už teď mám cestovní horečku :-)

Neregistrovaný uživatel
30.01.2018 12:08 194.213.41.***
Re:  

Prosím ještě o informaci k Sentidu Oasis, jak často jezdí asi ten vláček na pláž, mamka má trochu problémy s kyčlemi, mě se podle googlu maps ten hotel zdá fakt hodně daleko od pláže, asi ne těch 600 m, jak píšou, tak aby to nějak dala. A WC je teda přímo na pláži nebo se musí vylézt ty schody? a popřípadě v jakém je stavu?, protože na pokoj se to určitě nestihne =-O A na oběd se teda chodí nahoru do jídelny nad pláží? Ta je společná s Reef Oasis? Aby tam nebyly na oběd davy. A fouká tam na té pláži? My jsme jezdili roky do Marsy, ale teď musíme bohužel už březnu a to v Marse teda fouká příšerně :-( Děkuji moc za informace :-) Hanka

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu