A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Sharm už se znovu lítá od červa :-)

19.01.2017 05:16:09 | Helča2
Helča2
k mé velké radosti se od června s Eximem opět létá do Sharm El Sheiku,takže jsem objednala moji oblíbenou El Faraanu Reef(už po 3!) ,váhala jsem sice že dáme sousední -Iberotel Fanara,kde je prý lepší šnorchl i jídlo,ale El Farana je moje srdcovka..
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Helča2 22.01.2018 15:35
Re:  

46.33.96.*** byla jsem jen v El Faraana Reef(3x) pro názornost vkládám fiotku s popisem-takhle ty tři hotely jsou vedle sebe...vlevo Jaz Fanara,uprostřed Reef Oasis Beach a vpravo El Faraana Reef... hotel Reef Oasis Blue Bay je úplně jinde!!! je blízko Sharm El Sheiku. ;-) .Tudíš Reef Oasis Beach a Reef Oasis Blue Bay jsou dva jiné hotely ;-)

Neregistrovaný uživatel
22.01.2018 11:57 109.81.211.***
Re:  

Ještě jsem někde narazila na informaci, že vstup na molo se u některých hotelů platí - např. 5 dolarů. Když půjdu za den 3x šnorchlovat z mola i s manželem, tak za celou dovolenou to bude poměrně ranec :-! Můžete někdo uvést na pravou míru? Díky!

Neregistrovaný uživatel
22.01.2018 09:28 109.81.211.***

Jak se Sharm dlouho nelétal, je i aktuálních recenzí zatraceně málo. Jsem "váha" a nemohu se rozhodnout mezi hotely Sultan Gardens, Reef Oasis Blue Bay Resort, Cleopatra Luxury Resort a případně ještě El Faraana Reef. Pomůže mi někdo v rozhodování. Spíš než strava je prioritou pěkné, živé moře, možnost šnorchlování ze břehu i z mola. Děkuji @};--

Neregistrovaný uživatel
21.01.2018 21:43 89.24.33.***

Tak jsem myslela,ze vedlejsi hotely na tom budou lepe,hlavne s tim zachodem a ona nic. Nejak to nechapu. Chtela jsrm k hotelu Oasis na molo a hned me plavcik vypiskal,ze mam jit zpet,chtela jsem otamtud plavat k nasemu hotelu,ale opacne to slo kdyz se zadarilo. Oasis ma vetsi plaz a byl tam i anymacni tym. U nas nic,ale nevadilo mi to. Vedle nas byl jeste nejaky hotel myslim a na jejich plazi a v mori byl samej arab,byl od nich docela hluk. Petra

Neregistrovaný uživatel
21.01.2018 21:36 46.33.96.***
Re:  

Díky moc,to je podobné jako v Reef Oasis.Ale to byl krásný hotel,také moc dlouhý,z pokoje daleko na pláž.A ty záchody přesně tak,z pláže snad 100 schodů.
Komu šlo do ouzkých,tak neměl šanci tam ve zdraví vyšlapat..

Neregistrovaný uživatel
21.01.2018 20:51 89.24.33.***

Omlouvam se za spousty preklepu,pisu z telefonu,tak to jde hure. Petra

Neregistrovaný uživatel
21.01.2018 20:49 89.24.33.***

Abych pravdu rekla,tak bych se tam uz nevratila. Nepochopila jsem postaveni hotelu,od recepce dal je hotel postaveny do nudle a ,ubytovani lolem bazenu jsou hezke pokoje,ale ty davaji hlavne mistnim. Pokoje co jsou dal v te nudli jsou hrozne,horsi pokoje jsem nezazila. Pokoj se menil,tak jsme ho mel asi o 100 metru blize,ale i tak to byl kus. Mezi recepci a ubytovanymi pokoji je kus kde nikoho neubytuji a ty vilky nebo jak to nazvat jsou v hroznem stavu. Trosku jsem to nepochopila. Bazen nebyl hezky,nebyl ozdobou hotelu,plaz mala,ale mista dost. Dalo se koupat a videt hodne ryb v ohranicene casti ktera byla vhodna pro deti. Pristup pres ohraniceny vstup do otevreneho more mi prisel trochu nestastny. Jinak jidlo a sluzby dobre,vyborna kava,jen uklid slabsi. Jo a na plazi nejsoutoalety,to az nahooore u bazenu. Takzr kdo by mel srrevni potize,tak by snad ani na plazi nemohl lezet. Petra

Neregistrovaný uživatel
21.01.2018 20:25 46.33.96.***
Re:  

No říkám,mám v tom guláš.A jak se vám líbilo ve Fanara?

Neregistrovaný uživatel
21.01.2018 19:54 89.24.33.***

Jestli sr nepletu,kdyz stojite celem k mori,tak v pravo je Farana a v levo Fanara,tam hsem byla v srpnu. Petra

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
21.01.2018 19:33 194.213.47.***
Re:  

přesně Fanara nalevo, Faraana napravo :-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu