A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Sharm už se znovu lítá od červa :-)

19.01.2017 06:16:09 | Helča2
Helča2
k mé velké radosti se od června s Eximem opět létá do Sharm El Sheiku,takže jsem objednala moji oblíbenou El Faraanu Reef(už po 3!) ,váhala jsem sice že dáme sousední -Iberotel Fanara,kde je prý lepší šnorchl i jídlo,ale El Farana je moje srdcovka..
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
31.01.2018 06:08 90.182.215.***

Děkuji moc za info, jste zlatá. Bez registrace foto nedáte, ale poprosím vás na email: mitosa@seznam.cz Mapku mám ale ještě se starým číslováním pokojů, takže za loňskou budu ráda. Díky Mirka

Neregistrovaný uživatel
30.01.2018 12:18 90.182.215.***

Co já vyčetla, tak busík pořád pentluje, jen mají pauzu na oběd - hodinu. Oběd se dá buď přímo na pláži - lehký sneck a nebo v restauraci nad pláží, kde se podávají i snídaně a tato restaurace je společná pro oba hotely. WC jsem vyčetla že je v restauraci nad pláží,i spracha je na pláži snad jen jedna, ale Naďa snad poví víc. Až se vrátíte, dejte určitě vědět, my až v půlce května, ale už teď mám cestovní horečku :-)

Neregistrovaný uživatel
30.01.2018 12:01 90.182.215.***

A ještě jedna věc, jsme ranní ptáčata ( teda nedobrovolně - děti) v kolik otvírají výdej osušek??? Děkuji moc :-[

Neregistrovaný uživatel
30.01.2018 11:58 90.182.215.***
Sentido Reef Oasis  

Děkuji moc Nadi. My právě že budeme mít 2 děti, takže ubytování lze jedině s příplatkem do pokoje comfort - příplatek je cca 7 tis. tak doufám, že s pokojem v přízemí u bazénu nebude problém. My preferujeme krásnou pláž, šnorchl přístupný z pláže - pozvolný vstup do moře a to tento hotel splňuje. Jídlo je zde také dobré i výběr, že???

Neregistrovaný uživatel
29.01.2018 06:20 90.182.215.***
Sentido Reef  

Nadi a jaká byla obsazenost hotelu??? Lehátka byla volná v pohodě??? Večerní program byl kde? Děkuji Mirka

Neregistrovaný uživatel
29.01.2018 06:09 90.182.215.***

Takže Nadi Sentido doporučujete??? Já jsem se do něj zamilovala podle fotek již před lety, a letos to snad vyjde. Nemáte náhodou plánek hotelu, jeden jsem našla, ale nejsou tam čitelné čísla pokoje, ráda bych si předem napsala na recepci o pokoj v přízemí u bazénu. Děkuji Mirka

Neregistrovaný uživatel
27.01.2018 01:26 213.29.234.***
Sentido Beach Resort Senses + Reef Oasis Beach Resort  

Tyto dva hotely se nacházejí v jednom velmi rozsáhlém hotelovém komplexu. Sentido je novější část zprovozněná před deseti lety a nachází se hned za hlavním vchodem, tudíž je to k moři dál, ale protože tam jezdí po celý den malý busík, není to žádný problém, i procházkou se dá za cca 15 minut dojít k moři, pokud se nebudete každý metr někde zastavovat a kochat se nádhernou zahradou:-). Co je trošku nepříjemné jsou schody, ale i to se dá. Wc je na pláži. Pláž na to, že oba hotely čítají přes 1000 pokojů je dostačující, Sentido má svoji část blíže k Jaz Fanara + vlastní plážový bar s nápoji a obsluhou až na lehátko. Pláž je pozvolná, písčitá + molo. Poblíž sousedního Faraana Reef se nachází známý útes - myslím Temple Reef , kde povinně zastavují všechny lodě vracející se do přístavu, tudíž v létě tam bývá odpoledne ukotveno i 20 lodí. Šnorchlování dle přítele úžasné, i když údajně dle ostatních už to není jako dříve, já nešnorchluji, takže nemůžu posoudit. V celém areálu se nachází nespočet bazénů, barů, restaurací. Je tam aqua park, jacuzzi, fitko, animační programy, dětský koutek (ale nevím jestli pro všechny děti a nebo jen pro klienty Vera Tour)... Hlavní bar funguje 24 hodin, na pláži je další bar s jídlem, zákusky, dortíky, ovocem.. Hosté Sentida mohou využívat všech restaurací a barů bez omezení, hosté RO nikoliv. Sentido je trošku vyšší level než RO, tudíž pokud mohu doporučit, tak radši si připlatit a jet do Sentida. Kdyby cokoliv, ptejte se Naďa :-)

Neregistrovaný uživatel
22.01.2018 09:28 109.81.211.***

Jak se Sharm dlouho nelétal, je i aktuálních recenzí zatraceně málo. Jsem "váha" a nemohu se rozhodnout mezi hotely Sultan Gardens, Reef Oasis Blue Bay Resort, Cleopatra Luxury Resort a případně ještě El Faraana Reef. Pomůže mi někdo v rozhodování. Spíš než strava je prioritou pěkné, živé moře, možnost šnorchlování ze břehu i z mola. Děkuji @};--

Neregistrovaný uživatel
21.01.2018 21:43 89.24.33.***

Tak jsem myslela,ze vedlejsi hotely na tom budou lepe,hlavne s tim zachodem a ona nic. Nejak to nechapu. Chtela jsrm k hotelu Oasis na molo a hned me plavcik vypiskal,ze mam jit zpet,chtela jsem otamtud plavat k nasemu hotelu,ale opacne to slo kdyz se zadarilo. Oasis ma vetsi plaz a byl tam i anymacni tym. U nas nic,ale nevadilo mi to. Vedle nas byl jeste nejaky hotel myslim a na jejich plazi a v mori byl samej arab,byl od nich docela hluk. Petra

Neregistrovaný uživatel
21.01.2018 20:51 89.24.33.***

Omlouvam se za spousty preklepu,pisu z telefonu,tak to jde hure. Petra

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu