A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Společný byt s Egypťanem

11.02.2017 22:22:51 | Fadel
Fadel
Ahojky všem! :-) je mi jasné, že spoustu z Vás má špatné zkušenosti s Egypťanem. Ale měla bych dotaz. Pracovala jsem 3 měsíce jako animátorka, našla jsem si tam přítele Egypťana. Chceme spolu jet na pár dní do Hurghady. Problém nastává v tom, že chtěl po mě, abych podepsala myslím 'Orfi sňatek' já tohle, ale nepodepíšu. Mátě někdo zkušenosti, že jste byly i bez té smlouvy spolu? :O Budu vděčná všem za rady a zkušenosti.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
17.02.2017 23:16 62.197.243.***
no...  

Chápem, že to bude asi niečo vo vás, čo vás núti riskovať takýmto spôsobom. Každopádne keď by som bol žena, určite by som zvažoval pre a proti. Myslím, že riziko potenciálnych problémov je rovnako aj u Európanov, mám však pocit že príbehy žien, ktoré utekali z arabského sveta sú odstrašujúce.

Neregistrovaný uživatel
15.02.2017 11:06 91.236.71.***
Re: Společný byt s Egypťanem  

178..svata pravda...no, ale tie zamilovane si to nemyslia a su ochotne za tych svojich milovanych aj z okna vyskakat....tu sa uz o tom popisalo neurekom a asi to nie je vela platne....tak uz len...kto chce kam,pomozme mu tam.. :-)

Neregistrovaný uživatel
13.02.2017 13:01 178.115.129.***

já bych ji poradila ještě jednu věc, aby na něj honem rychle zapoměla, tam se nedá ani říct přítele, vždyt jsou to vyčuránci nic víc, každá Evropanka je pro ně jen ku.a, ze které těží, když už nejsou peníze tak aspon dárečky a odměna pro ně je sex, taky není k zahození a nakonec si stejně vezmou Egyptanku, tak jim velí tradice, a klidně svou sestřenici, aby náhodou nepřišli třeba o jednoho osla za chalupou..... :'(

• Jana VW.
  • Anonym (4)
  • Anonym (5)
Neregistrovaný uživatel
13.02.2017 12:18 91.236.69.***

Orfi,je len taky zbytocny papier,ktorym si v konecnom dosledku mozes akurat tak.....pouzit na zachode. :-)...no ale,ked si na tom tak potrpia,tak nech ho maju...ja som mala dokonca dva..jeden som roztrhala,tak ten druhy som dostala zaliaty v takom plastikovom obale,aby som ho nemohla roztrhat....tak som pouzila noznicky :-)....je tam proste sranda... Ale ten byt mu neplat!!!!!

Neregistrovaný uživatel
11.02.2017 23:39 89.103.105.***

To bude mít příbuzenstvo v Čechách radost, určitě sen každého z rodičů, že si dcere nabrnkne Egypťánka, Tunisánka.... >:)

• Anonym (1)
  • kulatyctverec
Neregistrovaný uživatel
11.02.2017 22:09 77.119.131.***

to bývalo,dříve i když riskantní, dělo se to, dneska bez orfi ani ránu, jeho mohou zavřít a tebe vyhostí z Egypta, i zavřít tě mohou, dnes není takvá benevolence, neriskuj to, chodí i kontroly po domech, to vubec nezkoušej jestli nechceš přijít k uhoně >:)

• Anonym (1)
Fadel 11.02.2017 21:22
Společný byt s Egypťanem  

Ahojky všem! :-) je mi jasné, že spoustu z Vás má špatné zkušenosti s Egypťanem. Ale měla bych dotaz. Pracovala jsem 3 měsíce jako animátorka, našla jsem si tam přítele Egypťana. Chceme spolu jet na pár dní do Hurghady. Problém nastává v tom, že chtěl po mě, abych podepsala myslím 'Orfi sňatek' já tohle, ale nepodepíšu. Mátě někdo zkušenosti, že jste byly i bez té smlouvy spolu? :O Budu vděčná všem za rady a zkušenosti.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu