A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Sunrise Mamlouk Palace

23.04.2007 02:21:48 | Monča
Mená někdo informace o tomto novém hotelu? Chtěla bych vědět, jsetli už funguje a jaké to tam je. Měl by být vedle hotelu Sunrise Select Garden Beach v Hurghadě. Díky.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
30.07.2018 11:13 213.211.45.***
Re: Komáři ?  

Přes den areál hotelu vykuřovali, tak s komáry problém nebyl. Je to ale tři roky zpět. Aktuální info nemám.

Neregistrovaný uživatel
24.07.2018 14:36 194.228.84.***
Komáři ?  

Dobrý den, jak je to v tomto hotelu večer s komárama ? Je třeba si vzít nějaký prostředek proti komárum ? Nebo je to v pořádku .

Neregistrovaný uživatel
17.05.2018 19:29 178.41.122.***
Re:  

Budú vyššie... Giftun o cca 10 USD/osoba......

Neregistrovaný uživatel
17.05.2018 17:47 194.228.84.***

No jsem zvědav na ceny cestovky , myslím těch výletů.

Neregistrovaný uživatel
17.05.2018 13:50 194.228.84.***

Výlet za delfíny s jídlem a šnorchlováním za 15USD to je dobrá cena. Děti sebou na Giftun nebo šnorchlování brát nebudem, bude hlídat babička jsou na to moc malí a stejně je to neba.

Neregistrovaný uživatel
17.05.2018 10:36 213.211.45.***
Re:  

Já jsem byl v loni na výletě za delfíny a bylo to lepší než Giftun. Byli jsme s česky mluvícím průvodcem na lodi s jídlem, pitím, šnorchlem, jízdou na banánu za 15USD/os. Dá se objednat už od nás https://lmholiday.cz/egypt/hurghada/dolphin-house-plavani-s-delfiny/. Potom si myslím,že pro děti by mohl být atraktivní výlet do akvária, které otevřeli nedaleko od Mamlouku asi 5km zpět naproti hotelu Magawish. No a zaručeně by se dětem líbil i výlet do delfinária na Makadi. V Mamlouku pod vodou opravdu nic nenajdete.

Neregistrovaný uživatel
16.05.2018 15:19 194.228.84.***

Děkuji za Vaší recenzi každá rada dobrá . Je pravda že děti moře moc nezajímá ,ale já bych rád nějaký ten podmořský život rád viděl .Když jsme u toho moře zajímalo by mě tedy jestli si vzpomenete třeba na loňské ceny výletu třeba na Giftun nebo jiný výlety na moře a šnorchlování na korálovém útesu. Děkuji předem.

Neregistrovaný uživatel
14.05.2018 11:49 213.211.45.***
Re: Sunrise Mamlouk Palace  

To hodnocení na Tripadvisor může být v pořádku. Celkově hotel+služby+bazen hodnotím taky dobře. Můžete využívat veškerých služeb obou hotelů od jídla přes tobogány, animační program je v Gardenu ve venkovním hledišti, nadšený jsem byl z asijské restaurace alacart, do které se musíte objednat přes terminál v recepci,tam se mi moc líbilo a chutnalo. Jenže já jezdím k MOŘI !!! A to je ten problém.Proto jsem psal srovnání s 12-ti jinými hotely a Mamlouk vychází jako nejhorší. Nebojte se, koupat se tam dá, jen při odlivu mně to přišlo jako zakalený rybník a odliv je každý den. Připadalo mně,že v té umělé laguně je navezený písek,ale pod ním je nějaký jíl nebo bahno nebo co a při plném hotelu hlavně Rusů to bylo dost zkalené.Teď ale Rusi ještě nejezdí, tak to snad bude lepší. Vaše děti si na kraji vyhrají, Crokoclub funguje taky dobře, jídelna je i u moře, že nemusíte na oběd do hotelu. Jen kdo chce pravé Rudé průzračné moře, tak ať sem nejezdí. U bazénu můžu být doma.

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
11.05.2018 19:35 46.33.96.***

Jsem ráda,že se někdo přidáte,aby to nevypadalo,že si vymýšlím.Od toho tady Orbion přece je,abychom si předávali informace a pomohli předejít zklamání těch,kteří se rozhodují do kterého hotelu investovat své peníze.

Neregistrovaný uživatel
11.05.2018 17:42 178.41.111.***

ani tie najlepšie služby a 100 % servis nezachránia v Egypte hotel bez mora ! a to je práve prípad aj Mamlouku. Doplácajú na to napr. a hotely siete Pickalbatros... :-(

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu