A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Sunrise Mamlouk Palace

23.04.2007 02:21:48 | Monča
Mená někdo informace o tomto novém hotelu? Chtěla bych vědět, jsetli už funguje a jaké to tam je. Měl by být vedle hotelu Sunrise Select Garden Beach v Hurghadě. Díky.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
17.05.2018 19:29 178.41.122.***
Re:  

Budú vyššie... Giftun o cca 10 USD/osoba......

Neregistrovaný uživatel
17.05.2018 17:47 194.228.84.***

No jsem zvědav na ceny cestovky , myslím těch výletů.

Neregistrovaný uživatel
17.05.2018 13:50 194.228.84.***

Výlet za delfíny s jídlem a šnorchlováním za 15USD to je dobrá cena. Děti sebou na Giftun nebo šnorchlování brát nebudem, bude hlídat babička jsou na to moc malí a stejně je to neba.

Neregistrovaný uživatel
17.05.2018 10:36 213.211.45.***
Re:  

Já jsem byl v loni na výletě za delfíny a bylo to lepší než Giftun. Byli jsme s česky mluvícím průvodcem na lodi s jídlem, pitím, šnorchlem, jízdou na banánu za 15USD/os. Dá se objednat už od nás https://lmholiday.cz/egypt/hurghada/dolphin-house-plavani-s-delfiny/. Potom si myslím,že pro děti by mohl být atraktivní výlet do akvária, které otevřeli nedaleko od Mamlouku asi 5km zpět naproti hotelu Magawish. No a zaručeně by se dětem líbil i výlet do delfinária na Makadi. V Mamlouku pod vodou opravdu nic nenajdete.

Neregistrovaný uživatel
16.05.2018 15:19 194.228.84.***

Děkuji za Vaší recenzi každá rada dobrá . Je pravda že děti moře moc nezajímá ,ale já bych rád nějaký ten podmořský život rád viděl .Když jsme u toho moře zajímalo by mě tedy jestli si vzpomenete třeba na loňské ceny výletu třeba na Giftun nebo jiný výlety na moře a šnorchlování na korálovém útesu. Děkuji předem.

Neregistrovaný uživatel
14.05.2018 11:49 213.211.45.***
Re: Sunrise Mamlouk Palace  

To hodnocení na Tripadvisor může být v pořádku. Celkově hotel+služby+bazen hodnotím taky dobře. Můžete využívat veškerých služeb obou hotelů od jídla přes tobogány, animační program je v Gardenu ve venkovním hledišti, nadšený jsem byl z asijské restaurace alacart, do které se musíte objednat přes terminál v recepci,tam se mi moc líbilo a chutnalo. Jenže já jezdím k MOŘI !!! A to je ten problém.Proto jsem psal srovnání s 12-ti jinými hotely a Mamlouk vychází jako nejhorší. Nebojte se, koupat se tam dá, jen při odlivu mně to přišlo jako zakalený rybník a odliv je každý den. Připadalo mně,že v té umělé laguně je navezený písek,ale pod ním je nějaký jíl nebo bahno nebo co a při plném hotelu hlavně Rusů to bylo dost zkalené.Teď ale Rusi ještě nejezdí, tak to snad bude lepší. Vaše děti si na kraji vyhrají, Crokoclub funguje taky dobře, jídelna je i u moře, že nemusíte na oběd do hotelu. Jen kdo chce pravé Rudé průzračné moře, tak ať sem nejezdí. U bazénu můžu být doma.

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
11.05.2018 19:35 46.33.96.***

Jsem ráda,že se někdo přidáte,aby to nevypadalo,že si vymýšlím.Od toho tady Orbion přece je,abychom si předávali informace a pomohli předejít zklamání těch,kteří se rozhodují do kterého hotelu investovat své peníze.

Neregistrovaný uživatel
11.05.2018 17:42 178.41.111.***

ani tie najlepšie služby a 100 % servis nezachránia v Egypte hotel bez mora ! a to je práve prípad aj Mamlouku. Doplácajú na to napr. a hotely siete Pickalbatros... :-(

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
11.05.2018 17:06 46.33.96.***

Ano,toto je Mamlouk o kterém jsem psala i já.Za nás před pár lety moře škaredé,možná se zlepšilo,když se někomu líbí.Za nás hrůza,velký odliv.Nám se prostě nelíbilo,i 213...tady píše,že nejhorší za 12 let putování po Egyptě,takže nejsem asi sama komu se nelíbilo.My byli v EG 15x a také nejhorší moře co jsme zažili,zelené,zakalené..normálně jsme nevěřili že jsme v Egyptě.Ale pokud chválí 90% tak klidně jeďte.Nám jednou stačilo.

Neregistrovaný uživatel
11.05.2018 11:15 194.228.84.***

Já měl dotaz na hotel : Sentido Mamlouk : odkaz : https://www.tripadvisor.cz/Hotel_Review-g297549-d739159-Reviews-SENTIDO_Mamlouk_Palace_Resort-Hurghada_Red_Sea_and_Sinai.html

Právě mě překvapuje až tak ostrá slova ? 90% lidí chválí je pravda že je to umělá laguna tudíž koral atd. nečekáme . Ale znělo to jako že tady bych se teda nekoupal.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu