A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Sunrise Royal Makadi Resort

20.05.2007 20:41:19 | Fifinka
Fifinka
Byl jste někdo v tomto hotelu?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
22.05.2012 17:28 62.245.80.***
Re: Sunrise Royal Makadi Resort  

Zdravím, s jakou CK či CA cestujete do toho to hotelu? :-) Máte někdo zkušenosti s invii? Díky za reakce ;-)

janie
21.05.2012 11:17 178.143.230.***
Re:  

More by vraj malo mať teraz okolo 26 st. O:-) viem, že bazény boli aj minulý rok studené. Medúzy mi nevadia :-) Ak by ťa ešte čokoľvek napadlo, tak napíš, budem rada (((clap)))

lenka
21.05.2012 11:11 77.104.223.***

Někdo tady psal, že moře mělo 20-22st, a že se nedalo dlouho plavat...Mě to tak nepřišlo, moře se mi zdálo krásně teplé:))
Byli jsme tam se synem, a te byl ve vodě pořád. I v bazénu. Ten se mi dokonce zdál o malinko studenější, jak moře. Jinak v moře bylo hrozně moc fialových medúz (průměr. 10 cm), který NEŽAHALY, což se malýmu moc líbilo, nosil je sem tam..:))) Mě se tam moc líbilo, personál příjemný, nevtíravý, jela bych zas. Měli jsme celý týden azuro, jen 1 den zamračeno, ale horko.

janie
21.05.2012 10:57 178.143.230.***
Re:  

Lenka, ďakujem, my sme boli minulý rok a tiež maximálna spokojnosť, zato sa vraciame :-) More je dúfam už teplé O:-) tak hádam sa nič nezmenilo a hotel je stále rovnako úžasný :-[

lenka
21.05.2012 10:51 77.104.223.***

Ahoj, my tam byli začátkem května, přiletěli jsme na hotel v půl 6 ráno, na recepci nám dala naše delegátka náramky a mohli jsme jít hned na snídani. Klíče od pokojů jsme dostali asi až kolem 13h, kufry jsme si mohli ponechat před recepcí. Jinak co se týká času o hodinu napřed, tak opravdu od 1.května je u ni ch o hodinu více, tzn. veškeré dění na hotelu (snídaně, programy u bazénu,animace) jsou řízeny podle nového času, ale schůzky s delegátem atd je řízen časem naším českým..:)))
Program AI je dost bohatý, zahrnuje ráno snídani, od 12h pak snack u bazénu, tam byly vždy hranolky,pizzy dle vl.přání, špagety,zmrzlina,ovoce a sladké pečivo, hamburgery atd...včetně nealko nápojů (Coca-Cola,Fanta,Sprite,jablečné,pomerančové,ananasové džusy,alko,Ice coffe atd,Ice čokoláda), pak oběd, odpolední snack, večeře a myslím, že snad i něco pozdě v noci, ale to jsme už spali..:))). Jídla dostatek, velký výběr, jen jsem postrádala červené melouny, na ty jsem se těšila nejvíc a nebyl ani jeden den..:(((

janie
21.05.2012 10:11 178.143.230.***

Prosím, je tu niekto kto sa tento rok vrátil z tohto hotela? Potrebujem vedieť ako je to s ubytovaním a čerpaním AI ak priletíte skoro ráno a odlietate až večer. My sme boli minulý rok a vtedy ešte neboli náramky, pokiaľ viem, tak tento rok už sú. Ďakujem za odpovede. :-)

Neregistrovaný uživatel
15.05.2012 11:06 109.224.64.***

zdravím............letíme v létě do sunrise select royal...........dívala jsem se na stránky blue style a našla pouze u tohoto hotelu tuto poznámku

Poznámky

Od 1.5.2012 je v hotelu SUNRISE SELECT ROYAL MAKADI RESORT používán tzv. „klubový čas“ (Club Time) – tzn. je zde o 1 hodinu více než ve zbylé části Egypta. Samotný provoz hotelu, jako např. otevírací doby restaurací, barů, animační programy apod. jsou v souladu s tímto klubovým časem. S tímto časem souvisí i doba pro check in a check out (počátek ubytování a konec ubytování).

už jste se s tím někdo setkal? Přece si nebudu přetáčet hodinky když půjdu z hotelu...díky za info

chobotnice
14.05.2012 12:18 109.224.64.***

zdravím, nevrátil se ted někdo kdo by podal čerstvé info jak to tam vypadá :-D :-D

Jitka2
23.04.2012 08:32 90.179.240.***

Když máš ALL tak můžeš 1x za pobyt do kterékoli restaurace a nic nedoplácíš,
Při UALL můžeš každý den do kterékoli a nic nedoplácíš. Jestli je možné si to tam zaplatit při ALL navíc, když už máš vyčerpáno 1x to nevím,nevšimla jsem si že by někdo platil ,ale to se asi stejně nevyplatí.V hlavní restauraci je také slušný výběr a tématické večeře ,ale kdo má rád větší změny tak je lepší UAL ,ale zase to trochu časově omezuje protože se to rezervuje na určitý čas. Do hlavní můžeš jít v kolik chceš.Na týden úplně stačí ALL,na delší pobyt je UAL takové zpestření a pokud máte rádi dortíky a ovoce a na dovolené si rádi užíváte jídlo ,tak stejně ještě po večeři z zajdete do hlavní...Největší dojem El Arabia -beduínská -souhlasím s Jirkou níže.

RickiTyna 22.04.2012 11:42

to Gabriela24 Ano u sunrisu kotví lodě.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu