A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Sunrise Royal Makadi Resort

20.05.2007 19:41:19 | Fifinka
Fifinka
Byl jste někdo v tomto hotelu?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Petinaaa
07.07.2009 10:34 193.179.203.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: sunrise  

tak to delfinárium můžeme pak zkusit domluvit :-)
info o odletu ještě nemám, ale asi by to mělo být 00:05..tak uvidíme.ale brala bych to!Hned ráno by jsme byli na hotelu a hurá na pláž :-D

Ivvča
07.07.2009 10:21 90.177.154.***
RE: RE: RE: RE: RE: sunrise  

Já teď volala na E.velvyslanectví, řekla mi že v pořádku, tak už se strašně těší, ikdyž teď máme doma zrovna marody tak bych tu raději zůstala,ale...
Tu Káhiru absolvoval kamarád a prý masakr, ale uvidíte.O tom delfinárium jsem slyšela že to jde s místnima domluvit,měla jsem tam kamarádku a prej to byl zážitek:-) dá se snima i zaplavat.
Tak na ten ostrov se mrknu, možná by to nebyl špatnej nápad. ;-)
Nemáte náhodou info už o odletu?

Petinaaa
07.07.2009 10:13 193.179.203.***
RE: RE: RE: RE: sunrise  

Mahmya je ostrov..(něco jako Giftun), ale podle mě je ještě krásnější 8-O
delfinárium jsem chtěla taky, ale bohužel ho nenabízejí :-(
my jsme loni byli v Luxoru a letos plánujeme Káhiru, no ale uvidíme, prý je to dost náročný..a na mahmyu musím!!tam je krásně..
s tím rychlopasem zkušenosti nemám, ale určitě to bude v poho, všude píšou, že to není problém..

Ivvča
07.07.2009 09:13 90.177.154.***
RE: RE: RE: sunrise  

Lucinqqa: Ahojky, v pohodě..byla jsem v práci asi oproti vám, tak jsem se nudila ;-)
Taky jsme uvažovali o Giftunu, jak jsem psala Petině,chtěla jsem do delfinária..
Proč aby jsi ho tam někde nenechala samotnýho, on nepije?

Ivvča
07.07.2009 09:11 90.177.154.***
RE: RE: RE: sunrise  

Petinna: taky doufám, že budou mít něco co se dá pít, před loni to byly takové slátatiny že to nešlo ;-)
My byly na čtyřkolkách, chtěla jsem do delfinária ale nevím, zda to budou nabízet, většinou je to ze Sharmu...
Ten Váš výlet vůbec neznám :-(
Letím na rychlopas,nemáte zkušenosti?

Lucinqqa
07.07.2009 09:10 213.62.150.***
RE: RE: sunrise  

Ivvča: ahoj kočko, pardon že jsem neodepsala ale dřív jsem se k emailu fakt nedostala. To víš že dáme drink, sice ten můj skučel, že doufá že ho tam nenechám samotnýho :-D ale to nějak uděláme. A výlety plánujem tak 2, asi Giftun a možná ponorku nebo tu prosklenou lod ale ještě přesně nevíme.

Lucinqqa
07.07.2009 09:06 213.62.150.***
RE: sunrise  

lucifer81: jjj jedeme s bluestyle poprvé. No pálka to nebyla, právě jsme to dobře vychytali, platili jsme cenu za kterou je ted last minute. Oni to hodně zlevnili tak jsme to koupili a pak to zase zdražili.

Petinaaa
07.07.2009 07:55 193.179.203.***
RE: RE: sunrise  

to víš, že si dáme drinčíček :-) a doufám, že né jenom jeden :-P
výlety zatím koupené nemáme, ale určitě plánujeme..My jsme byli minulý rok v Mamlouku, takže už nějaký výlety máme za sebou..ale určitě si chceme zopáknout Mahmyu, tam bylo krásně ;-) jéé, jak já už se těším!! 8-)

lucifer81 04.07.2009 06:41
sunrise  

Luccka: měli jsme normální all,protože lidi co měli ultra to absolutně nevyužily,máš v tom nějaké ty jiné restaurace a dovozový alkohol,ale vím že tam stejně lijí do lahví ten svůj,už tam s tím byly nějaké problémy ten klasik all je super a stačí to my jsme většinou pily koktejly a pivo jinak tvrdý mi v Eg.nechutná jeko kdyby v tom byla vanilka nebo co :-D no a ta fíková whiska no fůj,seznámily jsme se tam s lidma z moravy takže jsme měli slivovici :-D

Ivvča
03.07.2009 14:45 90.177.189.***
RE: sunrise  

Petinaa&Lucinqqa- holky, plánujete nějakej výlet?
Jste mi ani jedna neodepsala, že si dáme drink, tak že asi nic ;-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu