A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Sunrise Royal Makadi Resort

20.05.2007 20:41:19 | Fifinka
Fifinka
Byl jste někdo v tomto hotelu?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Ivvča
07.07.2009 15:50 90.177.154.***
RE: RE: RE: RE: RE: sunrise  

Luciqqa: já už byla 2x a 2x jsem absolvovala čtyřkolky, pro mě super a přítel taky nadšenej.
Ta Mahmya o tom nic nevím, to psala Petina ale asi by jsme taky kdyžtak frčeli..
Taky jsem koukala a zatím jsem nic nenašla, tak doufám, že se to bude pohybovat okolo té půlnoci
Tak to je bezva že pije, ten můj tam chce oslavit narozky co má dva dvy před a semnou by se asi moc nerozjel, ikdyž k¨dyby měli mojito ;-)

Lucinqqa
07.07.2009 13:01 213.62.150.***
RE: RE: RE: RE: sunrise  

Ivvča: Ahojky néé samozřejmě že pije jak duha :-D , já to jen špatně pochopila ale v pohodě. Jééé do toho delfinária bych šla taky, musí to být krásné tak uvidíme. Aha ta Mahmya je ještě hezčí??Tak to by jsme radši tam. My jedeme do Egypta úplně poprvé takže nic nevíme :-? Koukala jsem na blue style a ještě tam nejsou informace o odletech.

Ivvča
07.07.2009 12:00 90.177.154.***
RE: Sunrise royal makadi a vylety  

tak to je dobře, že se vám tam líbilo, odlítáme za pár dní, tak snad budeme taky spokojeni ;-)

Mersik 07.07.2009 11:13
Sunrise royal makadi a vylety  

AHoj,pred casem jsme se vratili.Naprosto uzasny hotel,doporucuji. Jinak vylet ponorka..byli tam znami a pry vubec nic nevidite,male sklo a kdyby potapec nekrmil ryby tak tam skoro nebylo co k videńi.Byli jsme na Paradise..asi plaz na Giftunu,kupovali jsme to od arabu na plazi,maji to levnejsi nez CK. Vylet pekny,akorat byly vlny,takze pulce lidi bylo zle, vcetne me...takze priste s kinedrilem:-)Plaz pak opravdu super a koraly po ceste taky.

Ivvča
07.07.2009 11:10 90.177.154.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: sunrise  

Přesně tak, žádný zahálení..chci na sluničko a do bazénu...
to by jsme se mohli domluvit, to máš pravdu, tak uvidíme jak to tam bude ;-)

Petinaaa
07.07.2009 10:34 193.179.203.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: sunrise  

tak to delfinárium můžeme pak zkusit domluvit :-)
info o odletu ještě nemám, ale asi by to mělo být 00:05..tak uvidíme.ale brala bych to!Hned ráno by jsme byli na hotelu a hurá na pláž :-D

Ivvča
07.07.2009 10:21 90.177.154.***
RE: RE: RE: RE: RE: sunrise  

Já teď volala na E.velvyslanectví, řekla mi že v pořádku, tak už se strašně těší, ikdyž teď máme doma zrovna marody tak bych tu raději zůstala,ale...
Tu Káhiru absolvoval kamarád a prý masakr, ale uvidíte.O tom delfinárium jsem slyšela že to jde s místnima domluvit,měla jsem tam kamarádku a prej to byl zážitek:-) dá se snima i zaplavat.
Tak na ten ostrov se mrknu, možná by to nebyl špatnej nápad. ;-)
Nemáte náhodou info už o odletu?

Petinaaa
07.07.2009 10:13 193.179.203.***
RE: RE: RE: RE: sunrise  

Mahmya je ostrov..(něco jako Giftun), ale podle mě je ještě krásnější 8-O
delfinárium jsem chtěla taky, ale bohužel ho nenabízejí :-(
my jsme loni byli v Luxoru a letos plánujeme Káhiru, no ale uvidíme, prý je to dost náročný..a na mahmyu musím!!tam je krásně..
s tím rychlopasem zkušenosti nemám, ale určitě to bude v poho, všude píšou, že to není problém..

Ivvča
07.07.2009 09:13 90.177.154.***
RE: RE: RE: sunrise  

Lucinqqa: Ahojky, v pohodě..byla jsem v práci asi oproti vám, tak jsem se nudila ;-)
Taky jsme uvažovali o Giftunu, jak jsem psala Petině,chtěla jsem do delfinária..
Proč aby jsi ho tam někde nenechala samotnýho, on nepije?

Ivvča
07.07.2009 09:11 90.177.154.***
RE: RE: RE: sunrise  

Petinna: taky doufám, že budou mít něco co se dá pít, před loni to byly takové slátatiny že to nešlo ;-)
My byly na čtyřkolkách, chtěla jsem do delfinária ale nevím, zda to budou nabízet, většinou je to ze Sharmu...
Ten Váš výlet vůbec neznám :-(
Letím na rychlopas,nemáte zkušenosti?

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu