A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Sunrise Royal Makadi Resort

20.05.2007 19:41:19 | Fifinka
Fifinka
Byl jste někdo v tomto hotelu?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
bejki 26.10.2017 13:52
Re:  

U tohoto hotelu bych šla taky do FM.Ale počítejte s tím, že obsazenost tam je z 80%Arabove.Za nás loni absolutně bez problémů, teď v květnu jich tam bylo taky moc(chodila jsem tam na prochajdu z Arabesky)I bandu,kterou jsme tam vedli,líbilo se jím.Areal rozlehlý,pokuste se ubytovat blízko malé mexické restaurace,odtud všude kousek.Arabové se nejvíc zdržovali u tobogánů,tam je také ubytovávají.Na to, že jich tam bylo tolik,u moře je pomalu nepotkáte.Na jídlo oni chodí většinou před koncem,tak pokud se chcete vyhnout návalu, choďte dřívDo alla carte nechodiliA ty urcite využijte,středomořská nemá chybu a ta polévka -mořské plody <3 ).My tam byli velice spokojeni, přeju krásnou dovču a šnorchl od Arabesky,nebo dál od Prima life

Neregistrovaný uživatel
26.10.2017 12:16 82.209.62.***

Děkuji, asi opravdu využiji First minute Jana

Neregistrovaný uživatel
25.10.2017 14:15 90.182.215.***

Hotel vyprodaný nebývá, spíš nejsou letenky, ale jestli můžete kdykoliv v červenci a v srpnu tak klidně čekejte. My jedině na LM a to i v 8 lidech, ale v květnu nebo v červnu. Letos jsem měla nahnáno, ale odletěli jsme jak jsme chtěli, ale cena hrůza - ale ne do SRM - tam jsme byli již několikrát.

Neregistrovaný uživatel
25.10.2017 11:56 37.188.248.***
Re: Sunrise royal makadi  

No právě, zmeškala jsem tu první vlnu!!! =-O a než jsem se rozkoukala, tak na 10 -11 nocí, v srpnu 2+1 syn 8let vychází na 45.580 až 49.780 v různých termínech bez pojištění a víza. Dítě tam je pořád zdarma, ale cena na osobu je vysoká. Tak mě napadlo, jestli nepočkat na last, otázka je jestli vůbec bude nějaký last a jestli budou volné 3 místa. Máte někdo zkušenost s tímto hotelem so se týče vyprodání....Děkuji Jana

Neregistrovaný uživatel
25.10.2017 09:19 77.242.95.***

Teď jsem získala info od dcery.Letí do tohoto hotelu v polovině srpna,zájezd kupovala asi 1.10. pro dva dospělé a jedno dítě 7 let,s pojištěním a parkováním na letišti na 10 nocí za 37 ooo kč..Asi za týden byla cena o 10tis.vyšší.Táňa

bejki 24.10.2017 14:55

Teď jsem koukala do mailu,co mi nabízela CK lumis.
11-21.7.2dospeli a dítě do 13let 34580, absolutně suprová cena,já loni na týden nějak přes 42t.

bejki 24.10.2017 14:50

Určitě koupit teď,loni lasty narostly skoro o 2tisice.My platili 10t.i za 2letou vnučku,2+1, teď máte dítě zdarma.Kupovala jsem měsíc před odjezdem a ceny opravdu do odjezdu nešly

Neregistrovaný uživatel
24.10.2017 09:37 37.188.160.***
Sunrise royal makadi  

Dobrý den, má někdo zkušenost s tím, jestli je lepší koupit first minute do tohoto hotelu nebo počkat ma last minute pro 2 dospělé a jedno dítě? Plánujeme tam jet červenec - srpen 2018. Děkuji Jana

bejki 28.08.2017 18:44
Re: Září 2017  

Helčo,v Sunrise je supr, určitě se ti bude líbit.I recepce a lobby nová, vyměnili sedačky,nová venkovní restaurace,no uvidíš sama.Opravdu velké změny,co jsem viděla v květnu, oproti loňskému září, paráda.Těma negativnima recenzema asi myslí velký počet místních.Ale za nás v pohodě a že jich bylo.(jen u jídla jsou prasátka,,ale mi to přechazeli,jini nebudou)při pěnové párty tam byli snad jen oni a já s dcerou a 2letou vnučkou a byla tam s nima sranda.Dospělí domorodci si to úžasně užívali,jak malé děti. :-)Bylo to fajn (((clap)))

Helča 28.08.2017 18:25
Re: Září 2017  

Až se vrátíme tak sem napíšu jaké to tam bylo, zatím jsme se vrátili vždy spokojení a to už jsme byli 9x ovšem v Sunrisu ještě ne. :-[

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu