A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Sunrise Royal Makadi Resort

20.05.2007 19:41:19 | Fifinka
Fifinka
Byl jste někdo v tomto hotelu?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
27.08.2017 07:34 94.113.92.***
Re: Září 2017  

Prosím, co kde píšou??? Také letíme, ale až v říjnu...

Helča 26.08.2017 20:35
Září 2017  

Vrátil se někdo z tohoto hotelu? Některé recenze mi nahání strach :'(, Jedeme tam 7.9. tak už je to hotový.

bejki 24.08.2017 13:26
Re:  

Na pokoji konvice nebyla, vezla jsem si spirálku a plecháček.Bez ranního turka?To by nešlo

MirkaVa 24.08.2017 11:36

Zdravím, a potřebuji poradit, už si nevzpomínám, jestli je na pokoji rychl. konvice?? Rodiče za týden letí a bez turka si ráno nedovedou představit :-)

bejki 23.08.2017 11:16
Re: Neštovička  

Mám to stejné, vždy všude výpisky a hledám,vykoukany oči a :-Da manžel si klepe na čelo ;-).

Neregistrovaný uživatel
23.08.2017 11:00 185.94.5.***
bejki  

Sice nejsme na vláknu o SSH,ale holka já teď brala hotel po hotelu na mapce.Koukala jsem jen když mi to ukázalo luxusní a recenze asi u tří hotelů znepokojivé...vypadá to ,že Sharm hodně zasáhla v minulém asi 3letém období velká krize...nějaké hotely jsou zavřené. Jsem dost rozčarovaná a smutná jestli je to pravda. A hotely střední kategorie jako je "můj" Sentido Reef jsou více obsazování místím hostem. Do těch jak se píše Luxusní a tam patří Grand Rotana to je také ,ale ne v takovém počtu,proto i služby jsou nastavené jinak než dřív :-(

Teď projdu stejným postupem Marsu a další.
Jsem jak šílená.
Vždy si dávám záležet vybrat,ale to to je hon na čarodějnice :-D

Neštovička

Jinak The royal Savoy nebo Four Seasons Resort nebo "tvojí"Rotanu v SSH

bejki 23.08.2017 10:40
Re: Neštovička  

:-D,tak to je dobrý.No a jestli hledáš tedy i lepší ubytko,tak to jsme měli lepší v Arabesce, ale jen to s příplatkem s přímým výhledem na moře,letos boční výhled a ty pokoje jsou o dost starší,chodby docela smradek.To samé v Sunrise, starší a chodba smrad, až z toho malá malém pokaždé zvracela.No pokud vybiraš podle manžela, služby atd.na 1*tak doporučuji Magic life Kalawy,(Safaga),ale zas to je 90km od letiště.Ale vše supr, gastronomie skvělá,koktejly, šampaňské, okolí, čistota, všude voňavo.Ale.Snorchl jen z mola a hned velká hloubka(já se sama bála)a manžel se mnou jen 2x,laguna, nó, takový Mácháč, mě po pár dnech nebrala.Pro děti skvělý klub.

Neregistrovaný uživatel
23.08.2017 09:06 185.94.5.***
bejki  

Pěkně se nám to komplikuje...asi se přidá kamarádka s prckem co mě chtěla vytáhnout na Sardinii.
Mangel dnes ráno prohlásil,že jsem cestovní maniak jak mám vše napsané kde je co a jak to tam vypadá....vidí,že jsem v čarovaném kruhu a říkal ať vyberu cokoli hlavně ne zatuchlinu ...raději ještě udělá "oslíku otřes se" prohlásila jsem.... no to bych jela na Maledivy :-D a už raději opět mlčel :-D
Neštovička

Neregistrovaný uživatel
23.08.2017 07:31 91.192.35.***
Re: bejki  

Jo jo Neštovičko.Tu unavu z vybírání hotelu znám.Loni jsme byli dvakrát,tak letos si dáváme pohodu doma.Na jaře zase začnu něco hledat. :-)

Neregistrovaný uživatel
23.08.2017 00:40 185.94.5.***
bejki  

Sunrise i Arabesque jsem koukala odpoledne...už jsem z toho unavená.
Mají opravené bazény,ale opravdu prej studené v říjnu...já teda z moře nestíhám bazény. Sunrise je hoooodně velký
Na pláž k Arabesce je to kousek co?
Co ty aquaparky dá se tam zajet,zajít?
Neštovička

Zítra má Exim zlatou středu to mají některé zajímavé hotely s dobrou cenou,tak zas zítra budu šmírovat dál,ale už jsem fakt unavená měnit pláže,jídlo,aquaparky :-D

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu