A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Sunrise Royal Makadi Resort

20.05.2007 20:41:19 | Fifinka
Fifinka
Byl jste někdo v tomto hotelu?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
23.08.2017 11:00 185.94.5.***
bejki  

Sice nejsme na vláknu o SSH,ale holka já teď brala hotel po hotelu na mapce.Koukala jsem jen když mi to ukázalo luxusní a recenze asi u tří hotelů znepokojivé...vypadá to ,že Sharm hodně zasáhla v minulém asi 3letém období velká krize...nějaké hotely jsou zavřené. Jsem dost rozčarovaná a smutná jestli je to pravda. A hotely střední kategorie jako je "můj" Sentido Reef jsou více obsazování místím hostem. Do těch jak se píše Luxusní a tam patří Grand Rotana to je také ,ale ne v takovém počtu,proto i služby jsou nastavené jinak než dřív :-(

Teď projdu stejným postupem Marsu a další.
Jsem jak šílená.
Vždy si dávám záležet vybrat,ale to to je hon na čarodějnice :-D

Neštovička

Jinak The royal Savoy nebo Four Seasons Resort nebo "tvojí"Rotanu v SSH

bejki 23.08.2017 10:40
Re: Neštovička  

:-D,tak to je dobrý.No a jestli hledáš tedy i lepší ubytko,tak to jsme měli lepší v Arabesce, ale jen to s příplatkem s přímým výhledem na moře,letos boční výhled a ty pokoje jsou o dost starší,chodby docela smradek.To samé v Sunrise, starší a chodba smrad, až z toho malá malém pokaždé zvracela.No pokud vybiraš podle manžela, služby atd.na 1*tak doporučuji Magic life Kalawy,(Safaga),ale zas to je 90km od letiště.Ale vše supr, gastronomie skvělá,koktejly, šampaňské, okolí, čistota, všude voňavo.Ale.Snorchl jen z mola a hned velká hloubka(já se sama bála)a manžel se mnou jen 2x,laguna, nó, takový Mácháč, mě po pár dnech nebrala.Pro děti skvělý klub.

Neregistrovaný uživatel
23.08.2017 09:06 185.94.5.***
bejki  

Pěkně se nám to komplikuje...asi se přidá kamarádka s prckem co mě chtěla vytáhnout na Sardinii.
Mangel dnes ráno prohlásil,že jsem cestovní maniak jak mám vše napsané kde je co a jak to tam vypadá....vidí,že jsem v čarovaném kruhu a říkal ať vyberu cokoli hlavně ne zatuchlinu ...raději ještě udělá "oslíku otřes se" prohlásila jsem.... no to bych jela na Maledivy :-D a už raději opět mlčel :-D
Neštovička

Neregistrovaný uživatel
23.08.2017 07:31 91.192.35.***
Re: bejki  

Jo jo Neštovičko.Tu unavu z vybírání hotelu znám.Loni jsme byli dvakrát,tak letos si dáváme pohodu doma.Na jaře zase začnu něco hledat. :-)

Neregistrovaný uživatel
23.08.2017 00:40 185.94.5.***
bejki  

Sunrise i Arabesque jsem koukala odpoledne...už jsem z toho unavená.
Mají opravené bazény,ale opravdu prej studené v říjnu...já teda z moře nestíhám bazény. Sunrise je hoooodně velký
Na pláž k Arabesce je to kousek co?
Co ty aquaparky dá se tam zajet,zajít?
Neštovička

Zítra má Exim zlatou středu to mají některé zajímavé hotely s dobrou cenou,tak zas zítra budu šmírovat dál,ale už jsem fakt unavená měnit pláže,jídlo,aquaparky :-D

bejki 23.08.2017 00:08
Re: Neštovička  

Pokud přemýšlíš i o Makadi,tak bych brala tenhle hotel.Byli jsme v září a teď v květnu procházka tam 2x.Udelali tam moc práce, nové chodníčky,fitko, nová venkovní restaurace, nový plážový bar, přidáno plno nových lehátek na zatravněnou plochu,fakt jsem zírala (i manžel) který tam kdysi se mnou procházel (tedy jen po okraji :-D)byl nadšený.Myslim 6alla carte restaurací,my stihli myslím 4,supr prostředí,servis, chutě,fakt bomba a vše v ceně,jen nejlepší objednat hned první den, místní tam nebyli.(v těch restauracích)jinak jich tam plno,bez problémů.
Arabesku mám ráda moc,je malá, má své kouzlo, ale :-\se sluzbama a jídlem se nedá srovnat.A hlavně tady vyžití pro děti, hlídání.Jen bazény jsme chytli ledové, což se nám nikdy v Egyptě nestalo.Jinak plno jídla,pizzy, několik druhů a supr zdarma atd.No jsem zvědavá co vybereš,ale Arabesku už mají jen na říjen a Sunrise zdražilo

Neregistrovaný uživatel
23.04.2017 15:58 88.102.224.***
Re: Oprava bazénu  

již je OPRAVENO

Neregistrovaný uživatel
23.04.2017 12:22 194.213.202.***

Prosím nevíte, zda stále probíhá rekonstrukce bazénu? Moc díky za info Lenka

Neregistrovaný uživatel
15.02.2017 19:41 89.176.38.***

Dobrý večer

Velice děkui za zpětné info. a přiložené video jste moc hodný/á. Známe to tam byli jsme v Sunrisu již dvakrát a ted chceme vzít do Egypta rodiče a hledáme ideální hotel.

Daniel.

Neregistrovaný uživatel
15.02.2017 08:59 194.228.20.***

V resortu jsme byli na přelomu ledna a února, kdy opravy probíhaly v plném proudu - kopání a bourání. Jedná se o celou oblast hlavního bazénu v centru resortu, u hlavní restuarce a baru. Vše je ohrazeno zelenou plachtou. Nemyslím si, že by byl narušen komfort ubytování a pobytu.V celém resortu dbají na čistotu, takže s prachem a špínou jsme se nesetkali. Až bazén opraví, bude to perfektní. Kdyžtak mrkněte na tohle video, tam je vidět stav bazénu: https://www.youtube.com/watch?v=_k1XdHtFw-s. Ale jeďte, nám se tam moc líbilo a s CK Blue Style naprostá spokojenost.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu