A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Sunrise Royal Makadi Resort

20.05.2007 19:41:19 | Fifinka
Fifinka
Byl jste někdo v tomto hotelu?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
IvankaT 30.03.2014 10:40
Re: Sunrise Royal Makadi Resort  

kukačka a ostatní "nevěřící": rodinný bazén se skluzavkami se bude opravdu rekonstruovat od 1.5. do 15.7, je to 100% zaručená informace. Máme pokyny od CK uvádět do nově uzavřených smluv na Sunrise Royal Makadi, že klienti byli informováni. Před 20 minutami jsem mluvila s generálním managerem, ten mi vše potvrdil a na místě vyroste nový aquapark a bude to fakt super, viděla jsme návrh, takže se příznivci hotelu mají na co těšit! <3 ;-) <3

Zuzka
30.03.2014 07:12 85.71.5.***
Re: Sunrise Royal Makadi  

pro kukačku:jedine zkuste ješte změnit termín- šoupnout to na srpen..jestli to jde a hlavne jestli můžete,mi letíme 7.8.tak doufám ,že kluci Egyptský to pojmou fofrem,když bude ta sezona :-\ :-\ :-\

Zuzka
30.03.2014 06:53 85.71.5.***
Re: Sunrise Royal Makadi  

Ahojky rekonstrukce je napsana na str.ck BS -dolu v poznamkach,že od 1.5.-do 15.7.bude probíhat rekonsrukce rodinného bazénu,tak sem volala do CK a bylo mi řečeno, že to bude rodinný ale že přesne nemůžou říct jakej protože prý jsou tam dva, tak proto sem se tady ptala na diskuzích který to vlastne je ten rodinný??-jestli je to práve on s týma skluzavkama,, protože malej se taky teší na ne !! ale jinak sem se ptala proč jako zrovna ted -no ,že prý tam budou stavet nový aquapark takhe mi to bylo řečeno od pracovníka CK tak doufám že do 15.7.budou hotový... :'(
ale jinak se prý taky dá využít i aquapark vedle v hoteli TIA-ale za poplatek 28 dolarů dospělí a 16 dolarů dítě je to prý cena za vstup ne na hod...tak u nás je tahle nabídka variantou B protože hotel měnit už fakt nechceme,měnili jsme ho vloni v létě kvůli nepokojům tak ho chceme konečne navštívit (((clap))) (((clap))) (((clap)))

Míra76
29.03.2014 21:23 83.240.73.***
Sunrise Royal Makadi  

Asi by to bylo nejlepší

kukacka 29.03.2014 20:04

P.S. - je to vůbec 100% potvrzená informace, že se bude rekonstruovat ten bazen? Jinak kdyžtak napíšu do hotelu... díky

kukacka 29.03.2014 20:00

U nás je to stejné - holka dokáže být na klouzačkách celý den....Dlouho jsme hotel vybírali, netuším, kam to případně změnit.... :'(

Míra76
29.03.2014 19:24 83.240.73.***
Sunrise Royal Makadi Resort  

No to s tím bazénem mě celkem zaskočilo,to bych možná zvažoval změnu hotelu.V hotelu se nám moc líbilo,ale naše děti si tento bazén hodně oblíbili a trávili tam hodně času.Nechápu proč to chtějí opravovat na hlavní sezonu.No snad to nebude tak horký.Uvidíme. :-@ :-P

kukacka 29.03.2014 18:29

Zdravím! My se chystáme do tohoto hotelu prvních 14 dní v červenci... a jestli tomu dobře rozumím, tak zrovna v této době bude probíhat rekonstrukce toho bazenu s tobogany - skluzavkami? Vybrali jsme si tento hotel i díky těmto skluzavkám, takže tato informace je dost zdrcující... Nechápu, proč s rekonstrukcí čekají na sezonu??? Je možné navštívit tobogány někde v nějakém vedlejším hotelu? Prosím, řekněte někdo, že budou rekonstruovat něco úplně jiného :'(

Zuzka
29.03.2014 06:34 85.71.5.***
Re: Sunrise royal makadi  

Ivanko T,moc děkuju za info- myslela sem si to taky, přeji ti hezkej den... <3 <3 <3

IvankaT 29.03.2014 05:54
Re: Sunrise royal makadi  

Zuzko, ano jedná se o opravdu bazén se skluzavkami.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu