A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Sunrise Royal Makadi Resort

20.05.2007 19:41:19 | Fifinka
Fifinka
Byl jste někdo v tomto hotelu?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
10.11.2017 10:50 90.178.91.***
Re: Croco club  

Zdravim, croco club v Sunrise byl bezva, jezdime s vnuckou libilo se. Letos a minuly rok jsme byli v Kalawy a tam to je jeste lepsi, poradaji pro deti ruzne karnevaly a 3x tydne si je berou devcata na spolecne vecere, tam se deti vubec nenudi je to pecka. Milca

Neregistrovaný uživatel
10.11.2017 07:21 194.228.84.***
Croco club  

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaká byla Vaše spokojenost s Croco clubem v tomto hotelu a vůbec jak moc je tento hotel vhodný pro dvě malé děti 5 a 7 let. Loni jsme byli v jednom super hotelu v Tunisu kde Croco club na jedničku 2 české animátorky v dětském clubu další česká animátorka pro dospělé + delegátka no koukali jsme kolik českých lidí se o nás staralo. Večerní animační program i minidisko pro děti s nápadem a děti si to opravdu užili. Klidně bych jel znova ale neradi jezdíme na jedno místo znova a rádi bychom zase jinam.

Neregistrovaný uživatel
31.10.2017 09:44 37.188.180.***
Re: Mapa Areálu  

Já jen prosím o doporučení :-) Hledám něco takového...kvalitní služby, jídlo, krásný šnorchl a tobogány pro syna.... Našlo by se něco takového? :-\ O:-) Může to být kdekoliv v Egyptě....

Aktimel 31.10.2017 09:14

nic nedoporučím, každému vyhovuje něco jiného. A nerad bych vám kazil dovolenou svými názory. V Makadi je celá řada kvalitnějších hotelů, se šnorchlováním a lepším jídlem. :-)

Neregistrovaný uživatel
31.10.2017 08:31 37.188.180.***

Děkuji za mapku ;-) Jak to, že se Vám tam nelíbilo? A co pro příště tedy doporučíte?

Aktimel 30.10.2017 11:56

No jednu tu mám, je asi 2 roky stará, prý tam dělali nějaké přestavby, tak asi není již aktuální. Je to jeden z mála hotelů, kam bych se již nikdy nevrátil, ale to je věc názoru :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
30.10.2017 08:24 37.188.178.***
Mapa Areálu  

Poradí mi prosím někdo, nějaký odkaz, kde najdu popsanou mapku areálu hotelu Sunrise Royal Makadi??

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Neregistrovaný uživatel
27.10.2017 10:07 37.188.162.***
Mapka areálu  

Poradí mi prosím někdo, nějaký odkaz, kde najdu popsanou mapku areálu hoteli Sunrise Royal Makadi?? O:-)

bejki 26.10.2017 17:51
Re:  

Nejspíšv zimě udělali novou venkovní restauraci,(v září nebyla,v květnu už ano)před hlavní, pěkná.Mexická je v areálu kousek za hlavní,okolo krámků doleva,je tam i venkovní terasa(nová),klídek,za ní hned ubytovací bloky,kašna s vodotryskem.Tam jsme se nechali přestěhovat.Rano se tam v sezóně podávají i snídaně, večer alla carte.

Neregistrovaný uživatel
26.10.2017 15:56 82.209.62.***
Re:  

Děkuji za informace. snad se tam neusmažíme zaživa, rezervovala jsem termín ke konci srpna :-S A snad tam nebude v tom srpnu nával lidí. Není tam v jídelně mačkanice v takovém velkém hotelu?Na mapce nevidím mexickou restauraci, asi jsem si stáhla nějakou starou :-(

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu