A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Trvanlivosť vzťahu s Egypťanom

12.12.2010 19:36:45 | aprilea
aprilea
Dobrý deň, chcem založiť tému pre pragmatických turistov a turistky, ktorí sú schopní poučiť sa zo svojich omylov na cestách. Mnohí sa na cestách za poznaním dostaneme do celkom nečakaných situácií a namiesto poznávania krajiny končíme pri poznávaní cudzej mentality vo vzťahoch so šarmantnými egypťanmi. Vzťahy vyzerajú spočiatku rozprávkovo a my občas zabúdame na vlastnú identitu a podriaďujeme sa egypťanom. Preto ma zaujíma koľko v priemere trvajú naše vzťahy, či majú o niečo dlhšiu trvanlivosť, než krabičkové mlieko :-P a kedy je treba z týchto zväzkov dobrovoľne a so cťou odísť. Musíme sa nevyhnutne ocitnúť v polohe oklamaných obetí? Ako sa z vysilujúceho vzťahu dostať s humorom a bez zranených srdiečok? Je možné obrátiť už zabehnutú schému "oklamaná turistka, neskôr okradnutá manželka" za schému "skúsenosťami zmúdrená a neoklamaná, neokradnutá európanka"? Budem rada, ak sa podelíte so skúsenosťami a s humornými situáciami s odstupom času. Čas je vraj najlepší lekár a humor má niekedy aj čiernu farbu.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
17.02.2017 21:07 91.236.69.***
Re: MAM HO NECHAT? NECHCEM BYT NAIVNA...  

Mas zaujimavy pribeh....ty mas 19 rokov..poznas sa s nim 2 roky a stretli ste sa 12 krat????asi tomu velmi nerozumiem,ale ty mas na to aby si za nim lietala tak casto???pretoze on ti tie letenky urcite neplati...prave naopak..vyzera to s nim dost zle..luxorak,pracujuci ako hotelovy upratovac...rustina mu ide lepsie ako anglictina....to je jasne ako facka...ak nepyta peniaze od teba,co myslis,odkial ich asi tak ma?????no daj mu zbohom...minimalne usetris potoky slz

cookie21 17.02.2017 20:28

Mirage new hawaii

Helča2 17.02.2017 19:58

cookie21

VE KTERÉM TO BYLO HOTELU???

cookie21 17.02.2017 14:37

No nechcem byt zaslepena aj ked odo mna nikdy nepytal peniaze..

Neregistrovaný uživatel
17.02.2017 11:29 77.119.128.***

máš život před sebou, vím že je asi pěknej a že tě zblbnul,ale věř mi, já tam žila chvilku a dodnes mi všichni kamarádí píší jak mě milujou a chtěj pozvání d Evropy, přesto že jsou polovinu mladší než moje děti, tam jde jen o jednu věc.Ušetři se trápení a následného O:-) zklamání.

cookie21 17.02.2017 11:19

Diky ukoncim to :)

Neregistrovaný uživatel
17.02.2017 11:05 77.119.128.***

už dle toho že má rád Ruštinu, an tu zná skoro každý kdo pracuje v Hurghadě, taky se podívej kolik Rusek je tam nastěhovaných, pro mnohé je t ale lepší život tam než někde na Ukrajině či jinde, být tebou tak rychle zapomenu,oni neznají co to je láska...

Neregistrovaný uživatel
17.02.2017 11:04 77.119.128.***

tak prosímtě nebud naivna a vykašli sa na něho, budeš toho později litovat.Chtěla bych ti říct že jsou všichni stejní, což dle mého je pravda, jde jim o sex a vstupenku do Evropy, je jim jedno zda do Čech či Ruska, a věř že těch Rusek on bude mít na každým prstu 5, a s každou flirtuje a každou miluje, je ti 19, žij si svuj vlastní život, s ním tě nic dobrýho nečeká, nemá ani libru, a je z Luxru a ti jsou obzvlášt chtivý.Radím ti dobře, ty jeho řečičky to je jen pozlátko. \o/

cookie21 17.02.2017 09:11
MAM HO NECHAT? NECHCEM BYT NAIVNA...  

Ahojte som tu nova a chcela by som vas poprosit o rady, kazdy nazor a vyjadrenie prijmem :) mam 19r a mam "priatela" z egypta. Neviem ci to tak nazvat. Pozname sa 2 roky ale v podstate sme sa dokopy videli 12x. On ma 23 a je z luxoru. Spoznali sme sa na dovolenke, on robil na hoteli v Hurghade upratovaca a teraz je rok tej povinnej armade. Poradte ci to ma vyznam alebo nie ja to chcem skoncit ale zaroven mi ak chyba ale strasne mu neverim. Po Anglicky vie asi len 5 slov a ked si piseme ppuziva prekladac co ma strasne stve lebo si nerozumie on nechape a ja nechapem co pise... a stale dokola len iste otazky. Nic sa o mne nespyta trebars aku mam skolu alebo take random otazky, vzdy ja musim nieco takto ho ozivovat. Namiesto toho aby sa ucil anglicky sa mu paci rustina. Na socialnych sietach lajkuje polonahe baby vacsinou blondiny rusky. A ked si spolu piseme spadne to do sex temy z jeho strany. Hovori mi tie sladke recicky bla bla... ale je s nim nuda ani komunikovat medzi sebou mevieme a bojim sa ci ma nezabije alebo neznasilni. Chcela by som 10 aprila ist do hurghady ale nechcem ist sama prosim ak by sa niekto nasiel ze by isiel so mnou z prahy za 200e. Mam zlu skusenost preto sa bojim sama chodit niekde. Ked som bola v auguste v egypte v marsa alam jeden vecer. Bolo tak 19:00 a isla som len 5 min od plaze a nejaky stary egyptan pribehol ku mne a zacal na mna hovorit a ja ze co chces isla som od neho... a on sa na mna vrhol, bol to psycho chcel ma znasilnit... hodil ma na zem este ze bol odliv.. ak by tam bola voda asi by ma utopil. Nevedela som ci ma zabije ci ma u seba noz strasne som sa bala, ale povedála som si ze dnes nie tak ma zachranili nechty s ktorymi som sa mu zaryla do oci a utekala som ako nikdy predtym... nikomu neprajem zazit to. Doteraz sa toho neviem zbavit mam to pred ocami.. no a utekala som na recepciu vsetko oznamit...Lebo ten nasilnik pracoval v hotelo videla slm ho tam no potom uz nie. Najhorsie v mojom zivote este ze ma meznasilnil a bojovála som.......

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
16.02.2017 16:46 86.49.72.***
Re:  

Kdo chce kam, pomůže si tam sám :-D!

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu