A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Trvanlivosť vzťahu s Egypťanom

12.12.2010 19:36:45 | aprilea
aprilea
Dobrý deň, chcem založiť tému pre pragmatických turistov a turistky, ktorí sú schopní poučiť sa zo svojich omylov na cestách. Mnohí sa na cestách za poznaním dostaneme do celkom nečakaných situácií a namiesto poznávania krajiny končíme pri poznávaní cudzej mentality vo vzťahoch so šarmantnými egypťanmi. Vzťahy vyzerajú spočiatku rozprávkovo a my občas zabúdame na vlastnú identitu a podriaďujeme sa egypťanom. Preto ma zaujíma koľko v priemere trvajú naše vzťahy, či majú o niečo dlhšiu trvanlivosť, než krabičkové mlieko :-P a kedy je treba z týchto zväzkov dobrovoľne a so cťou odísť. Musíme sa nevyhnutne ocitnúť v polohe oklamaných obetí? Ako sa z vysilujúceho vzťahu dostať s humorom a bez zranených srdiečok? Je možné obrátiť už zabehnutú schému "oklamaná turistka, neskôr okradnutá manželka" za schému "skúsenosťami zmúdrená a neoklamaná, neokradnutá európanka"? Budem rada, ak sa podelíte so skúsenosťami a s humornými situáciami s odstupom času. Čas je vraj najlepší lekár a humor má niekedy aj čiernu farbu.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
19.10.2016 13:02 91.236.71.***
Re: Trvanlivosť vzťahu s Egypťanom  

Tento pribeh je podobny ako kopa inych pribehov europaniek zamilovanych do arabov...dieta v egypte patri otcovi...ak ten nejavi o dieta zaujem tak je to ten lepsi pripad, lebo zena moze bez vacsich problemov opustit Egypt aj s dietatom a zit si svoj zivot v Europe...ak je dieta narodene v Egypte tak sa moze velmi lahko stat, ze otec dietata uvali na dieta travel ban,co je zakaz vycestovania z krajiny az do 18 roku zivota....aj o tomto by vedeli mnohe zeny porozpravat....mozno by bolo poucne si precitat aj taketo smutne pribehy a nie len o tom,kto pozna Mohameda,Ahmeda,alebo Mustafu z toho a z toho hoteloveho rezortu....

Neregistrovaný uživatel
19.10.2016 10:56 151.236.224.***

Nie nieje to moj pribeh ani pripad je to moja kamaratka je mi jej luto aby nedopadla tak ako pisete aj ja som jej to hivorila nechala vsetkych tak zbalila a usla chcela by som jrj pomoct preposirlam jjej vase nazory ale nemusim vraviet co mi pise dakujem vsetkym za vase nazory

Neregistrovaný uživatel
19.10.2016 10:31 91.141.1.***

Jano a není to náhodou tvuj vlastní příběh? Nechápu doost dobře coo bys chtěla vědět a na co se to tu ptáš, to ti nikdo nepoví, at je to tvuj příběh či tvé kamarádky tak koukej dát ood toho ruce pryč, ona o tebe nestojí a ty jí pomůžeš?A jestli jsi to ty sama, tak sbal kufr a vrat se domů.Z toho nekouká nic dobrého. A dítě? Jo to klidně můžeš mít, ale může se stát že pak budeš vykopnutá z Egypta,ale dítě patří tátovi jestlipak oo tom něco víš? \o/

Neregistrovaný uživatel
19.10.2016 09:36 91.127.172.***

Viem ze som naivná ale posledný vás väzení čitatelia názor na tuto moju kamarátku :myslite ze sa vráti do daného rozumného času a v prípade akoby otehotnela co je mizne by sa tiež vrátila alebo už by ostala tam ako slúžka s deťmi ďakujem viem ze sa na toto ťažko odpovedá aa ze otázka nie je správne formulovaná no i tak by som vás vaše názory počula ďakujem Jána

abasta 18.10.2016 12:41

To je tak typické chovanie, pre zaslepené ženy.. Rozhádať sa s priatelmi s rodinou s celým svetom za svojho vyvoleného a ked padnú na ňufák a zistia, že ten ich haibi je len chrapuň, tak možno sa nakoniec ozve s prosíkom, tým, ktorí jej chceli len pomôcť a varovali ju, že nemá ani na cestu domov aby jej pomohli. Smutná, realita.

Neregistrovaný uživatel
18.10.2016 07:04 91.127.172.***

Nie deti nemá jedine asi to ju hnali tam lebo je to jej posledný vlak to možno ju ako tak ospravedlňuje ale asi nie a splácať netuším lebo už nemá peniaze a ten úver asplatky ju nájdu je mi jej naozaj ľúto vybrala si co chcela prestala Soňou komunikovať lebo ze tomu nerozumiem ďakujem Vám za odovedede jana

abasta 17.10.2016 18:19

Tvoja kamarátka má naozaj ružové okuliare. Ak má čo len trochu rozumu, musí si uvedomiť velký vekový rozdiel a priepastný rozdiel v kultúrach. Chlapec s nou bude kým neminu peniaze, ktore zobrala so sebou do HRG. Ozaj, akým spôsobom mieni splásať úver, ktorý ma na SK, ako si spomínal? Ona má deti z minulých vzťahov?

Neregistrovaný uživatel
14.10.2016 20:07 178.255.168.***

Jano....dle tvého psaní jsem poznala, že zřejmě jde o tvuj příběh, žádné kamarádky, jelikož takovéto věci přece neřeší kamarádka i když nejlepší a neptá se jejím jmenem na tyto věci.Takže co k tomu dodat, at rychle procitne a jde od toho, dokud má čas se vrátit domů.Dělat taxi v Hurghadě je sen většiny kluků tam, obzvláště když maj někoho kdo koupí to auto, ale v dnešní době jde o to, koho budou přepravovat, existuje tam několik společností oficiálních na přepravu taxi, a málokdo vleze do nějakýho křápu k černýmu klukovi. Takže toto vidím jako tabu, žádná budoucnost.A ona jakožto bez vzdělání se chce naučit arabsky číst i psát??? Oh to má krásný sen, ale jde o to, zda na to má bunky, já ač vzdělaná, nějaký čas tam žila, jsem se to nikdy nenaučila pořadně.Takže druhé tabu pro ni či pro tebe.Píšu jak to vidím. Jdi od toho, není tam budoucnost a ne 40 letá s 25 letým klukem z nějaké vesnice na severu. :-D

Neregistrovaný uživatel
14.10.2016 16:25 91.127.172.***

Viem ze Egypťania sú "šarmantný ale v tomto prípade tejto kamarátky si myslím ze ma naozaj ružové okulliare ona dúfa ze ju zamestnajú keď sa naučí citát a písať arabsky teraz ten jej akože manžel zatiaľ iba na dakom ich papieri aby sa mohli presusat po hurgade si kúpil s kamarátov dáke auto staršie a ze budú robiť taxikárov striedať sa ona by sa chcela teda potom zamestnať napíšte vaše názory prosím ako to vidíte z hľadiska veku vzťahu roboty a tak dos mi záleží lebo by som jej chcel otvorí oči život je dosť krátky na to aby sa v 40 rokoch zahrabala niekde netvrdím ze to nemôže byt aj dobre lenže je tam viac faktorov proti : vek peniaze spoločensky status prosím dáke komentáre ďakujem jano

Neregistrovaný uživatel
14.10.2016 11:50 91.236.71.***

Lea....tento prispevok co som si precitala je uz pekne stary a chcela by som vediet ako sa tej pani dari teraz po niekolkych rokoch :-)...lepsia rozpravka ako tato,je uz len o Popoluske :-)

• abasta
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu