A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Trvanlivosť vzťahu s Egypťanom

12.12.2010 19:36:45 | aprilea
aprilea
Dobrý deň, chcem založiť tému pre pragmatických turistov a turistky, ktorí sú schopní poučiť sa zo svojich omylov na cestách. Mnohí sa na cestách za poznaním dostaneme do celkom nečakaných situácií a namiesto poznávania krajiny končíme pri poznávaní cudzej mentality vo vzťahoch so šarmantnými egypťanmi. Vzťahy vyzerajú spočiatku rozprávkovo a my občas zabúdame na vlastnú identitu a podriaďujeme sa egypťanom. Preto ma zaujíma koľko v priemere trvajú naše vzťahy, či majú o niečo dlhšiu trvanlivosť, než krabičkové mlieko :-P a kedy je treba z týchto zväzkov dobrovoľne a so cťou odísť. Musíme sa nevyhnutne ocitnúť v polohe oklamaných obetí? Ako sa z vysilujúceho vzťahu dostať s humorom a bez zranených srdiečok? Je možné obrátiť už zabehnutú schému "oklamaná turistka, neskôr okradnutá manželka" za schému "skúsenosťami zmúdrená a neoklamaná, neokradnutá európanka"? Budem rada, ak sa podelíte so skúsenosťami a s humornými situáciami s odstupom času. Čas je vraj najlepší lekár a humor má niekedy aj čiernu farbu.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
16.02.2017 09:13 91.236.71.***
Re:  

A co ta teda trapi???....tu sa docitas pozitivne,ale aj negativne nazory...je na tebe si vybrat...ked mozeme,pomozeme :-)

cookie21 15.02.2017 15:29

Ahojte som tu nova chcela by som poradit, prijmem kazdu kritiku a nazory preto sem aj pisem

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
06.02.2017 13:33 77.119.128.***
Re:  

abasta, přesně tak, velice dobře si odpověděla, mluvíš mi z duše... :-)

Neregistrovaný uživatel
05.02.2017 16:10 91.236.69.***
Re:  

No tak ten Abdallah...egyptan zijuci trvale v SAE,zenaty a s manzelkou cakaju uz druhe dieta,pravdepodobne patri medzi tych egyptanov s lepsej spolocnosti...mal sa tak dobre chudacisko,ze mu uz ku stastiu nechybalo nic ine,len si ist zatancovat macetovy tanecek do Pariza.....achhh ty moj Alah :-)....hlupe hlavy..hluuuuuupe.... :-)

abasta 05.02.2017 14:36
Re:  

Jana, dovolím si oponovať ti. Mňa si bezdôvodne napadla niekolko krát a urážky od teba lietali jedna radosť a to som ja písala všeobecne, nie k tebe. Tvoje reakcie bývajú vždy neprimerané a agresívne. Reaguješ ako typická frajerka muslima. Takže nechci sa tu zrazu hrať na slušnú, nikto ti neuverí.

• Jana VW.
  • Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
04.02.2017 11:54 86.49.72.***
Re:  

Tak ať vám to holky vydrží =-O .

Neregistrovaný uživatel
04.02.2017 11:53 86.49.72.***
Re:  

Útočník s mačetami od Louvre byl Egypťan, motiv je stále nejasný............

Neregistrovaný uživatel
03.02.2017 18:28 88.80.254.***

Nas vztah trva 6 rokov, z toho 5 rokov sme manzelmi a sme stastni a spokojni.

• Anonym (1)
  • Jana VW.
Neregistrovaný uživatel
29.01.2017 12:05 91.236.69.***
Jana VW. 29.01.2017 11:59
Re:  

46: klidně si můžeme někdy napsat nejlépe třeba přes SZ.

Jinak já nikdy nemám v úmyslu někoho urážet nebo nepříjemně psát, pokud s tím někdo nezačne jako první. Z mé strany se vždy jedná pouze o konkrétní reakci.

• abasta
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu