A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Trvanlivosť vzťahu s Egypťanom

12.12.2010 19:36:45 | aprilea
aprilea
Dobrý deň, chcem založiť tému pre pragmatických turistov a turistky, ktorí sú schopní poučiť sa zo svojich omylov na cestách. Mnohí sa na cestách za poznaním dostaneme do celkom nečakaných situácií a namiesto poznávania krajiny končíme pri poznávaní cudzej mentality vo vzťahoch so šarmantnými egypťanmi. Vzťahy vyzerajú spočiatku rozprávkovo a my občas zabúdame na vlastnú identitu a podriaďujeme sa egypťanom. Preto ma zaujíma koľko v priemere trvajú naše vzťahy, či majú o niečo dlhšiu trvanlivosť, než krabičkové mlieko :-P a kedy je treba z týchto zväzkov dobrovoľne a so cťou odísť. Musíme sa nevyhnutne ocitnúť v polohe oklamaných obetí? Ako sa z vysilujúceho vzťahu dostať s humorom a bez zranených srdiečok? Je možné obrátiť už zabehnutú schému "oklamaná turistka, neskôr okradnutá manželka" za schému "skúsenosťami zmúdrená a neoklamaná, neokradnutá európanka"? Budem rada, ak sa podelíte so skúsenosťami a s humornými situáciami s odstupom času. Čas je vraj najlepší lekár a humor má niekedy aj čiernu farbu.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
22.01.2017 11:58 91.236.69.***
Re:  

Mna by tiez zaujimalo nieco konkretne o tvojom vztahu Jana,ale k tomu by si sa mala vyjadrit ty sama...my mozeme len hadat....napr.kolka manzelka v poradi si ty???a ked ides do Egypta na navstevu,nesies darcek aj manzelke tvojho manzela?

• abasta
Jana VW. 22.01.2017 10:02
Re:  

178: už se mi ani na tebe nechtěla reagovat ale přece jen - napiš něco konkrétního o mém vztahu, ale fakta a ne mlácení prázdné slámy, podpořené tvými vlastními negativními zkušenostmi ;-) Předem děkuji @};--

• abasta
Neregistrovaný uživatel
21.01.2017 19:59 178.165.131.***
Re:  

Partner....pod tím slovem si Jan W já představuji uplně něco jiného, to že tam letíš občas a nebo on přiletí sem, to není partnerství, on má svuj život a ty také,nikdo ti ho neuráží, ale je to jeden z těch co využívají Evropanky, a neříkej nic o práci, jako že ty nemůžeš tam nebo on sem, když se jedná o partnerství či manželství, jeden se pak musí přizpůsobit, ovšem ten tvuj je ženatý , takže.... ;-)

• abasta
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
21.01.2017 13:31 91.236.69.***
Re:  

Nebud vztahovacna Jana VW...nikto neuraza tvojho partnera...tato debata je o egyptanoch ako takych....

• abasta
  • Anonym (1)
Jana VW. 21.01.2017 09:47
Re:  

78: souhlasím s tebou - na druhou stranu ale svého partnera urážet nenechám, a to ani na tomto relativně anonymním webu.

Neregistrovaný uživatel
21.01.2017 09:23 178.165.129.***
Re:  

prč se divíš, vždyt tento web je o tom, každý má právo vyjádřit svůj názor nebo zkušennosti, zcela normální věc.A pak je na tobě co si z toho vezmeš a čemu uvěříš, já věřím těm holkám které tam žily..podotýkám ŽILY...ne těm které tam občas vlítnou a zase odlítnou. 8-)

Neregistrovaný uživatel
20.01.2017 05:27 78.80.152.***

Po dlouhé době jsem to tady zase otevřela a nestačím se divit...proboha... O:-)

• Anonym (4)
Neregistrovaný uživatel
19.01.2017 21:55 91.236.69.***
Re:  

Som si absolutne ista,ze moje dieta mi jedneho dna podakuje......ale z inych dovodov,ako z tych ktore predpokladas ty......

Neregistrovaný uživatel
19.01.2017 21:05 81.200.53.***
Re:  

Aha, tak zase :D článek novináře z Maroka je nesmysl. Imamové jsou svatí a jen mezi kněži je hodně pedofilů.

Jana VW. 19.01.2017 20:34
Re:  

81: k tvému příspěvku mě nenapadá, co dodat, Snad jen svatá prostoto...Doufám, že ti tvůj optimismus dlouho vydrží - a mimochodem, zkus se někdy podívat i na jiný zdroj informací, než co povídal na netu jeden Maročan, případně co pochytíš v rámci her na svém PC. Mít všeobecný přehled není opravdu na škodu a je to i znakem určité inteligence. Bohužel i tvůj slovník odpovídá tomu, jak se tedy prezentuješ, takže k tobě už asi nemám co dodat - a nezapomeň to opět zkonzultovat s tvými kolegy, víc hlav, víc rozumu :-) ;-)

91 : ..napriek tomu skus hadat ku komu budu ludia viac nepriatelski...ci k zene,ktora ma sice z polovice arabske korene,ale po uliciach sa prechadza v sukni a s krizikom na krku,alebo k takej co sa narodila v Europe

řekla bych, že k oběma stejně, asi ti jednou poděkuje :-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu