A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Trvanlivosť vzťahu s Egypťanom

12.12.2010 19:36:45 | aprilea
aprilea
Dobrý deň, chcem založiť tému pre pragmatických turistov a turistky, ktorí sú schopní poučiť sa zo svojich omylov na cestách. Mnohí sa na cestách za poznaním dostaneme do celkom nečakaných situácií a namiesto poznávania krajiny končíme pri poznávaní cudzej mentality vo vzťahoch so šarmantnými egypťanmi. Vzťahy vyzerajú spočiatku rozprávkovo a my občas zabúdame na vlastnú identitu a podriaďujeme sa egypťanom. Preto ma zaujíma koľko v priemere trvajú naše vzťahy, či majú o niečo dlhšiu trvanlivosť, než krabičkové mlieko :-P a kedy je treba z týchto zväzkov dobrovoľne a so cťou odísť. Musíme sa nevyhnutne ocitnúť v polohe oklamaných obetí? Ako sa z vysilujúceho vzťahu dostať s humorom a bez zranených srdiečok? Je možné obrátiť už zabehnutú schému "oklamaná turistka, neskôr okradnutá manželka" za schému "skúsenosťami zmúdrená a neoklamaná, neokradnutá európanka"? Budem rada, ak sa podelíte so skúsenosťami a s humornými situáciami s odstupom času. Čas je vraj najlepší lekár a humor má niekedy aj čiernu farbu.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
25.09.2017 12:03 91.236.69.***
Re: Trvanlivosť vzťahu s Egypťanom  

Tak teda kukam,ze v tom Egypte je to o hodne horsie ako to bolo pred par rokmi....ja som rada,ze som z toho vsetkeho aj s mojou dcerou dostala bez velkych problemov...len clovek ktory tam zije ma sancu zistit ako to naozaj je a preto sa aj nadalej budem na tychto strankach drzat svojich nazorov a ak to aspon jednej,jedinej zamilovanej zene otvori oci,budem to pokladat za uspech.. ..kto zachrani aspon jedneho,jedineho cloveka,akoby zachranil cely svet.....Hemingway to bol myslim....ak nie,opravte ma... :-)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
21.09.2017 08:38 95.102.153.***
Re: Trvanlivosť vzťahu s Egypťanom  

túto tému som pred rokmi založila, tento rok aktualizujem: po desiatich mesiacoch pobytu v egyptskej hurghade- dôvod zlomená noha a operácia, som sa dozvedela informácie, ktoré som predtým hľadala na nete. pochopila som ako vzťahy a veci fungujú. dnes je na mieste menej rusiek,pribudli ukrajinky, nemky, angličanky. silné nemecká komunita, obchod s drogami skrytý za reštauračné služby, kriminalita a nevymožiteľnosť práva. zomrela tam nedávno české turistka s reznými poraneniami, zomrela poľské turistka s poraneniami po páde z výšky, vraj jej dali na diskotéke drogy do nápoja, zomreli nemecké turistky na pláži...dnes by som preto asi nazvala tému :-( aj za cenu života :-( pretože tam našim ženám naozaj o život a jeho dôstojnú kvalitu ide. napríklad- egypťan predával českú partnerku inému v jej prítomnosti na sex do trojky za 1500LE. češka sa to dozvedela od kamarátky, ktorej to iný egypťan z arabčiny preložil. s prateľom sa napriek tomu nerozišla. nemka, ktorá v minulosti dílovala drogy a jej partner egypťan je preto v base, prevzala vedenie podniku a pokračuje... postaršia angličanka sponzoruje mladíka, ktorý behá na diskotéky ako na nočné... videla som tam veľa lži, pretvárky, krádeží aj v ich vlastných egyptskćh rodinách. tak, ako sa správajú k nám, správajú sa vo vlastných rodinách.. a poznámočka: orfi vám pri cestovaní egyptom nepomôže, ubytovanie vám nikde na hoteli spoločne neposkytnú. ten papier radím vyhotoviť len v jednom exemplári -300-400LE, uschovať, po skončení vzťahu spáliť alebo spláchnuť na toalete. :-D

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
18.02.2017 16:22 86.49.72.***
Re: MAM HO NECHAT? NECHCEM BYT NAIVNA...  

Děvče zlaté, vždyť ty sis v tom svém příspěvku odpověděla sama, jen bys ráda, aby ti to někdo potvrdil ;-).... Udržovala bys takovou známost, kdyby to byl někdo z vedlejšího města nebo vesnice? Tebe láká exotika... Jednou si uvědomíš, o co ses za 2 roky blouznění ( a podvědomého strachu) ochudila.

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Neregistrovaný uživatel
18.02.2017 14:42 77.119.131.***
Re:  

91.236...že? Taky koukám že zrovna Jana... :-\

Neregistrovaný uživatel
18.02.2017 14:21 91.236.71.***
Re:  

No to je poucne video... A ze ho sem dala prave JanavWV...klobuk dole...

Neregistrovaný uživatel
18.02.2017 11:44 77.119.131.***
Re:  

já zírám Jano..... (((clap)))

Jana VW. 18.02.2017 09:44
Re:  

c: tady je namístě snad jediná rada - určitě ho nechat být. Co si asi tak vykládáte, když nemáte společnou řeč a on neumí anglicky? A navíc, pokud se domníváš, že by o tebe mohl mít zájem, tak by určitě na fc nelajkoval polonahé Rusandy ;-)

Neregistrovaný uživatel
17.02.2017 21:27 91.236.69.***

A este nieco..nenechaj sa oklamat tymi peknymi recickami o laske....pretoze,v skutocnosti ti nechyba on ako tvoj rovnocenny partner,ale len niekto,kto ti toto vsetko bude rozpravat...a to oni vedia,nakoniec je to jeden z ich zdojov zivobytia..mnohe sme uz na tie reci naleteli a doplatili...verim,ze nakoniec kazda z nas zisti,ze ten clovek je v nasom zivote len na pritaz...a voooobec nie na osoh

cookie21 17.02.2017 21:15

Vidim ho len ked 1x do roka idem s rodicmi na dovolenku.. ale mas pravdu no ked bude ma fb mu napisem

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu