A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Trvanlivosť vzťahu s Egypťanom

12.12.2010 18:36:45 | aprilea
aprilea
Dobrý deň, chcem založiť tému pre pragmatických turistov a turistky, ktorí sú schopní poučiť sa zo svojich omylov na cestách. Mnohí sa na cestách za poznaním dostaneme do celkom nečakaných situácií a namiesto poznávania krajiny končíme pri poznávaní cudzej mentality vo vzťahoch so šarmantnými egypťanmi. Vzťahy vyzerajú spočiatku rozprávkovo a my občas zabúdame na vlastnú identitu a podriaďujeme sa egypťanom. Preto ma zaujíma koľko v priemere trvajú naše vzťahy, či majú o niečo dlhšiu trvanlivosť, než krabičkové mlieko :-P a kedy je treba z týchto zväzkov dobrovoľne a so cťou odísť. Musíme sa nevyhnutne ocitnúť v polohe oklamaných obetí? Ako sa z vysilujúceho vzťahu dostať s humorom a bez zranených srdiečok? Je možné obrátiť už zabehnutú schému "oklamaná turistka, neskôr okradnutá manželka" za schému "skúsenosťami zmúdrená a neoklamaná, neokradnutá európanka"? Budem rada, ak sa podelíte so skúsenosťami a s humornými situáciami s odstupom času. Čas je vraj najlepší lekár a humor má niekedy aj čiernu farbu.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
aprilea 12.12.2010 18:36
Trvanlivosť vzťahu s Egypťanom  

Dobrý deň, chcem založiť tému pre pragmatických turistov a turistky, ktorí sú schopní poučiť sa zo svojich omylov na cestách. Mnohí sa na cestách za poznaním dostaneme do celkom nečakaných situácií a namiesto poznávania krajiny končíme pri poznávaní cudzej mentality vo vzťahoch so šarmantnými egypťanmi. Vzťahy vyzerajú spočiatku rozprávkovo a my občas zabúdame na vlastnú identitu a podriaďujeme sa egypťanom. Preto ma zaujíma koľko v priemere trvajú naše vzťahy, či majú o niečo dlhšiu trvanlivosť, než krabičkové mlieko :-P a kedy je treba z týchto zväzkov dobrovoľne a so cťou odísť. Musíme sa nevyhnutne ocitnúť v polohe oklamaných obetí? Ako sa z vysilujúceho vzťahu dostať s humorom a bez zranených srdiečok? Je možné obrátiť už zabehnutú schému "oklamaná turistka, neskôr okradnutá manželka" za schému "skúsenosťami zmúdrená a neoklamaná, neokradnutá európanka"? Budem rada, ak sa podelíte so skúsenosťami a s humornými situáciami s odstupom času. Čas je vraj najlepší lekár a humor má niekedy aj čiernu farbu.

drakous03 12.12.2010 18:54
podívej se na hlavní stránce  

apriela vždyť na stránce dole máš celou sekci témat o vztazích S Egypťanem :-))

• Anonym (2)
aprilea 12.12.2010 19:16
RE: podívej se na hlavní stránce  

drakouš, dala som to do nezaradených tém a dúfam, že túto tému admin presunie do animátorov. tam patrí :-)

Mirivoj
12.12.2010 19:30 89.103.147.***
RE: Trvanlivosť vzťahu s Egypťanom  

Viděl jsem tam spoustu šarmantných zahradníků,uklizečů,nebo stavebních dělníků,jak to že vaše srdíčka nezaplesají i pro ně,tam by ta trvanlivost byla možná o týden déle,než by jim došlo co máte v hlavě.Animátoři a barmani už to ví.

drakous03 12.12.2010 20:09
teda teda  

apriela no to bude mít radost:-)) ty admince přidáváš práci rovnou to máš založit tam kam to patří.
Všimni si, že si to dala si to do hlavní cestovní diskuze, pak je diskuze volná a dole je diskuze o láskách.

• Anonym (1)
Deny 12.12.2010 22:32
teda teda  

drakous,ne ne ,ona dáma to myslela přesně tak jak to v názvu tématu myslela,ale potom se lekla odezvy a hraje to do autu.
Je to naprosto zbytečné téma,v srdíčkové diskuzi by se klidně vyřádila,ale zřejmě sledovala vlastní cíl.
Adminka bude mít zase co zamykat.

• Anonym (1)
ja-hoda 12.12.2010 22:44
RE: teda teda  

No ale tak tedy bychom zatím mohli témátku "nasadit parohy" :-D
Já vím, že se to nemá, že nás o to Adminka vždycky prosí......ale protože si z nás furt jen dělají psinu, občas si nějakou partyzánskou akci zaslouží......nebo vám už se zobrazují nějaké novinky z toho asi dva roky připravovaného vylepšení webu????? U mě furt nic. Tak na jaře ještě zaseju....... :-D

hojsadlo 13.12.2010 10:37
RE: RE: teda teda  

téma je to dobrý jen nevím k čemu.
Podle mě by vztah s Egypťanem měl trvat maximálně 14 dní(záleží na délce pobytu), tzn. do odletu z Egypta. ;-)

• KláraKlein
  • Anonym (1)
kajman 13.12.2010 10:51
RE: RE: RE: teda teda  

Ja myslim, ze to je zbytocne vela! Prvy a posledny den by som vynechal, lebo egyptan prekaza pri ubytovavani a potom pri baleni (myslim kufrov). Idealny je vzorec x=(Dp-2).24/Pzhd, kde x je dlzka vztahu s Egyptanom (v hodinach), Dp je dlzka pobytu, -2 su minus dva dni (prvy a posledny), 24 je plny pocet hodin denne a Pzhd je pocet ziaducich hodin denne (lebo som presvedceny, ze na takyto vztah staci tak dve az tri hodiny denne!).
Konkretne potom napriklad pri 14 dnovom pobyte a pozadovanych povedzme siestich hodinach denne (predpokladajme intezivnejsi vztah) by bol vysledny cas (14-2).24/6=48hodin, cize zhruba tie dva dni a dve noci...

admin2 13.12.2010 15:12
admin - přesun  

Dobry den, presouvam tema z hlavni diskuze do sekce o laskach, nejen na prani zakladatelky, ale proto, ze tam opravdu patri. Hezky den!

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu