A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Utopia beach club

03.03.2010 16:03:11 | karpice
karpice
Hledame dovolenou byl uz nekdo v Utopii?Nejake zkusenosti?Jsou tu dve pozitivni recenze ale rada bych vedela vic.Loni jsme byli v HOLIDAY BEACH RESORT a zjistili ze Marsa je naprosto uzasna.Klidek,pohoda,nadherne more.Nejezdime nikdy do stejneho hotelu tak hledame neco podobneho.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
03.06.2018 23:40 46.33.96.***
Re: Utopia  

Tak teď tomu trochu nerozumím.Byli jsme v Utopii 2x a vždycky chodili z Pensee šnorchlovat a koupat se do Utopie,protože Pensee má korálové plotny a nemohlo se chodit do moře.Nejhezčí šnorchl je v Utopii směrem od mola a to je na uplně opačném konci od Pensee.Také se dalo šnorchlovat na rozhraní obou hotelů,nebylo celkem poznat kde končí Utopie a začíná Pensee,ale tam to bylo slabší.Nebo se něco změnilo a Pensee má vstup do moře :-\?

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
01.06.2018 23:13 78.45.183.***
Re: Pokoje v Utopii  

Děkuji za info :-)

Neregistrovaný uživatel
31.05.2018 22:49 109.81.211.***

Byla jsem v březnu v Pensee a do Utopie jsem chodila nakupovat a do vyhřívaného bazénu, všichni říkali, že dobře vaří a jsou spokojeni, což se o jídle v Pensee nedá říci. Ovšem z Utopie se zas přechází na potápění do Pensee a to za to stojí, je to hned vedle sebe a korály se všemi svými půvaby a barevnými rybami jsou nádherné.

• Anonym (1)
Honza (hensel) 30.05.2018 12:57
Re: Pokoje v Utopii  

Když stojíte na recepci a koukáte na moře tak pravá strana j
. Nej výhled z pokojů 143 a 144.

Vlevo je slyšet DA(diesel agregat)

Loni konvice na pokojich v červenci nebyly.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
29.05.2018 23:47 78.45.183.***
Re:  

My jsme byli loni ve druhé polovině října, teploty vzduchu okolo 30, voda asi 26. Stmívalo se brzy, asi okolo šesté hodiny.

Neregistrovaný uživatel
29.05.2018 07:33 212.96.176.***
Re:  

Chtěli bychom začátkem října do Utopie, můžete sdělit jaká je teplota vzduchu a moře a v kolik hodin je tma. děkuji

Neregistrovaný uživatel
28.05.2018 22:50 78.45.183.***
Pokoje v Utopii  

Zdravím, máte nějaký tip na "lepší" pokoje v hotelu? Myslím tím co nejdál od zmiňovaného el. agregátu :-) Také jsem se chtěla zeptat, jestli je na pokojích varná konvice? Díky moc. Pavlína

Jessie 22.05.2018 14:29

Mají tam takový podivný ceník, kdy třeba půl hodiny je dle nich 35 jejich liber, paní, co tam byla s námi tu půlhodinu kupovala za 3 dolary nebo eura, teď nevím přesně. Jinak na týden je tam psané 270 eg.liber.. ale pokrytí možná nebude nic moc.. třeba na pláži nebo v hotelu. Loni jsem měla zdarma 24 hodin, ale stejně jsme nakonec jela přes data..Já to moc neřeším, svoji sim dám bokem a jsme jen na datech na jejich sim, vše obstarám přes whatsapp nebo fb.

Neregistrovaný uživatel
22.05.2018 14:01 185.185.128.***

Mě by přeci jen zajímal spíš ten hotelový, kolik je cena nevíte? Dík
Ono koupit kartu je asi výhodnější, ale to pak chce mít mobil na 2 SIM, nebo 2 mobily...nebo pořád měnit SIM karty v mobilu :-(

Jessie 22.05.2018 13:36

Koupit kartu na letišti.. internet drahý a nic moc..

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu