A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Utopia beach club

03.03.2010 16:03:11 | karpice
karpice
Hledame dovolenou byl uz nekdo v Utopii?Nejake zkusenosti?Jsou tu dve pozitivni recenze ale rada bych vedela vic.Loni jsme byli v HOLIDAY BEACH RESORT a zjistili ze Marsa je naprosto uzasna.Klidek,pohoda,nadherne more.Nejezdime nikdy do stejneho hotelu tak hledame neco podobneho.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jessie 30.08.2018 19:03
Re: boty do vody?  

Jezdíme do Utopie pravidelně.. já osobně bych si to bez bot neriskla ani náhodou.. Ale je to každého věc.

Neregistrovaný uživatel
29.08.2018 13:04 91.187.63.***
Re: Utopia beach club  

Boty do vody jsem nepotřebovala.

• Monikaaa
Neregistrovaný uživatel
29.08.2018 13:02 91.187.63.***
Re: Utopia beach club  

Na Utopii jsme byli 2krát loňi v říjnu naposledy.Moc se nám tam líbilo,je to malý hotel je spíše pro nenáročnou klientelu,služby dobré,čeští animátoři,TV 4české programy a šnorchl paráda.Určitě se tam zase vrátíme.Letos jedeme na Auroru kde je také krásný šnorchl,byli jsme se tam podívat procházkou z Brayky a zdál se nám tam korál hezčí než na Brayce.Hodně si chváli i hotel Shams kde je krásný korál a běžne se tam pasou želvy.je vedle Gorgonie kam si můžete udělat procházku.Běžně mezi těmito hotely šnorchlují. :-)

Monikaaa 28.08.2018 17:18
boty do vody?  

Dobrý den, letíme teď do Utopie. Jsou potřeba boty do vody? Nejsme hákliví a nikde jsme je zatím nepotřebovali (Brayka, Sentido).

Neregistrovaný uživatel
12.07.2018 12:31 46.33.96.***
Re: Potápění  

Jo a pro upřesnění,potápí se do 70 m.Ina.

Neregistrovaný uživatel
12.07.2018 11:50 46.33.96.***

Díky Miloši :-) Ina.

Neregistrovaný uživatel
12.07.2018 10:43 85.71.205.***

V Utopii je divecentrum -www.euro-divers.com,na tomto webu se dozvíte vše potřebné.Vedou ho Němci,takže šlape ok.Pokud se nepletu,je možno předem objednat ponory-se slevou.To je třeba ověřit na těch jejich stránkách.Výstroj na zapůjčení mají kvalitní,ale nechají si to samozřejmě zaplatit.Další divecentrum je u vedlejšího hotelu Pensee,to vedou Egypťani,ale provozujou ho na místní poměry slušně.Potápěl jsem se u nich letos v květnu a byl jsem spokojen.Ceny obou DC se téměř neliší,já jsem dal tentokrát přednost Pensee,umožnili mi soloponory.Vám bych rozhodně doporučil místní DC,skoro vše je tam na lepší úrovni.A je u nosu.Protože,jak píšete má váš syn omezení do 20m.je víceméně začátečník,pak volba na Utopii je správnná.Ponory jsou ze břehu s pohodlným vstupem do moře a nenáročné,pořád je na co koukat.
Ať se zadaří Miloš.

• lerak
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
12.07.2018 09:15 196.150.2.***

krásný den z utopie je tady krasně :-)

Neregistrovaný uživatel
11.07.2018 22:49 46.33.96.***

Díky moc,licence je (ne já,ale syn,do 20 m :-)).Jestli ještě můžu,kolik stojí ponor?Nevím ale co bude mít všechno za výbavu,neopren asi ano.

Neregistrovaný uživatel
11.07.2018 22:18 89.29.43.***

Jasně že stačí až po příjezdu na místě jako všude jinde, hlavně si doma nezapomenout licenci, jestli chcete něco víc než intro dive. Taky doporučuji si nějakou tu výbavu vzít z domu, čím víc toho budete mít vlastního, tím méně zaplatíte.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu