A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Váhový limit zavazadel na letišti

25.03.2007 22:36:58 | Barča@
Barča@
Čauky lidi, prosím pomoc, s kámoškou za chvíli odlítáme do Hurghady a pořád se nemůžem shodnout na limitu pro zavazadla. Help!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
06.10.2017 19:59 84.42.143.***
Re: Váhový limit zavazadel na letišti  

Ono taky záleží na cestovce i na letecké společnosti. Letos jsem měl do Turecka povolených 30kg, samozřejmě jsem to nevyužil. Když jsem před lety létal do Egypta, tak to nikdy nebylo pod 20kg (povolených). Jedno jsem to o něco překročil (měl jsem tam několik piv), ale pracovnice na přepážce jen mávla rukou, asi že se to v průměru nepozná (bylo to na letiši Linec).

Když jsem se pokoušel ty letošní 30kg nějak ověřit, tak jsem zjistil že všechny informace o dané letecké společnosti si odporují - prostě pokud je na vouchru 30kg, tak to platí a basta.

zdenka bos 05.10.2017 09:58

Bejki těch 15 kg je pro nás na hraně, a pořád to převažujeme, jestli se vejdeme do limitu. Vozíme taky slivovici, vodu a piva, žehličku jsem teda nikdy neměla, takže pro náš klid je lepší těch 23kg.

• bejki
Neregistrovaný uživatel
05.10.2017 09:18 194.213.47.***

Limit budete mít na odbavovacím voucheru, zhruba týden před odletem.Může být 15 až 23 kg, dle toho kam se letí a kdy.Např. Sharm 15 kg.

Vjera 05.10.2017 07:16

Moje zavazadlo je vždy tak 14-17kg. Proto uvítám 23kg, i když je zdaleka nevyužiju. Žehličku už nevozím, i když byla cestovní, přítel dostával záchvaty smíchu, když i u mně v Egyptě viděl. Vozíme si s přítelem, slivovici a 2l vody, abychom se, než nás ubytují, mohli napít. Když jsme měli těch 23kg, brali jsme i 2 piva :-) Taky si vozívám cestovní fén a knihy. Zdravím bejki @};--

• bejki
Neregistrovaný uživatel
05.10.2017 00:08 93.153.57.***

Já zas mám dotaz,asi jen pro mě.Co vše vozite, že se nevejdete do 15kg? Chápu potápěče,ale my jen šnorchlovací potřeby,já plno věcí, žehlička,plno bot, lékárnička a krémy,ty zaberou hodně místa , vždy vozím plno věcí,klasika, zbytečně,kufry těžké, ale vždy jsme byli pod 15kg.Tak by mě zajímalo,jak to máte vy,co vozite, že potřebujete 23?A prosím, není to rypaní :-),opravdu mě to zajímá.Diky, nepřihlášená bejki,(je děs,jak přihlášení stále vypadává)

Neregistrovaný uživatel
01.10.2017 19:34 77.242.95.***

Běžně je totiž 15 kg,Tak vám podají tuto informaci..Na jaře jsem měla stejné obavy,ale paní z Eximu mi vysvětlila,že se máme vždy řídit vouchrem.Táňa

zdenka bos 01.10.2017 19:16

Táňo,trochu jste mě uklidnila, ale nevím proč mi to Exim napsal.
Asi taky počkáme na vouchery a bude jasno. Letíme až 19.10.

Neregistrovaný uživatel
01.10.2017 19:10 77.242.95.***

Odletám s Eximem do Marsy 8.10 a na voucheru mám uvedeno 23 kg.Z předchozích zkušeností se vždy řídím tím co mám napsané v kompletním odbavení.Táňa

Neregistrovaný uživatel
01.10.2017 19:08 77.78.89.***

zdenka bos- dnes jsem obdržel cestovní dokumenty od BS a tam je deklarovaná váha zavazadla 23kg(s poznámkou-pouze pro klienty BS) na osobu, odlet 8.10. do Marsa alam, éňa @};--

zdenka bos 01.10.2017 18:22

teda nechápu proč je zase změna,psala jsem na Exim ohledně váhy kufru, a odepsali mi, že jen 15 kg >:). Přitom na jaře od BS bylo 23 kg.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu