A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Váhový limit zavazadel na letišti

25.03.2007 22:36:58 | Barča@
Barča@
Čauky lidi, prosím pomoc, s kámoškou za chvíli odlítáme do Hurghady a pořád se nemůžem shodnout na limitu pro zavazadla. Help!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
29.05.2012 11:48 78.111.120.***
Re: Váhový limit zavazadel na letišti  

Argus do jake skupiny patrime?My co letime na dovolenou.Mame povoleno tech 15?

argus 29.05.2012 11:36

jen pro doplnění =-O Postup pro vybírání nadváhy a dalších poplatků na letech
Travel Service a SmartWings platný od 1.5.2012 =-O
http://www.travelservice.aero/dokumenty/postupy-nadvaha-01may2012.pdf

a kdo má zájem k prostudování :-\ PŘEPRAVNÍ PODMÍNKY PRO CESTUJÍCÍ A ZAVAZADLA - hlavně bod 11) ;-)
http://www.travelservice.aero/dokumenty/prepravni-podminky-pro-cestujici-a-zavazadla.pdf

959touareg 29.05.2012 08:40

pre Pepi

dakujem, dakujem krasne, konecne po lopate vysvetle pre menej chapavych...takze uz mi je to jasne :-)
pretoze uz som mala z toho gulas.....citala som to od zaciatku a tie odpovede sa casto rozchadzali a niektore boli uplne protichodne.
a kedze ja sa s poctami a logikou nikdy nekamaratim, mala som z toho gulas. najma ked tu raz bolo pisane, ze sa to scitat nesmie, raz ze smie, raz iba jeden kufor 32kil, druhy 15kil, dalsi pisali ze aj ked je na hlavu 20kil a ste 3osoby..aj vtedy maximum vahy pre troch je 47kil...nooo mala som z toho chaos.

ale uz mi je to jasne, dakujeeeem ;-)

Pepi 28.05.2012 21:04

959touareg. Pokud budete mít 3 kufry tak každý může mít max 20kg. Můžete ale taky mít jeden kufr 20kg, druhý kufr 25kg a třetí kufr 15kg. Prostě dohromady 60kg. Pokud ale budete mít jen 2 kufry, tak jeden může mít max 32kg a druhý max 20kg

Jana_Ku 28.05.2012 14:40

Pokud jste 3 a můžete mít 20 kg/osoba, tak můžete mít celkem 60 kg, přičemž hmotnost žádného kufru nesmí přesáhnout 32 kg. Co je na tom nepochopitelného ??? Tady se spíš řeší problém, že Travel Service a nově i ČSA snížili limit na osobu na 15 kg ...

959touareg 28.05.2012 13:25

ked to chapes, tak mi to vysvetli.....nerozumiem, ci pri 3 kufroch mozeme mat v kazdom po 20kil maximum....kedze pri 2 kufroch sato musi rozdelit na 32-15kg.

labros 28.05.2012 13:07

Nevím, co na tom nechápeš :-( ???

959touareg 28.05.2012 13:00

mozete mi vysvetli...mam v tom chaos :-S

ak ideme 2 dospeli a dieta 12rokov a vaha kufra na osobu je max.20kil/tak to mame uvedene/...potom mozeme mat v jednom kufri 32kil a v druhom 15kil, ano?

ale co ak mame 3 kufre, vtedy mozeme mat v kazdom 20kil, teda spolu 60kil ci ako je to pri 3 kufroch? :-\

netrefilka 28.05.2012 09:49

Ahojky,varování na váhu kufru v egyptě!!!Včéra jsme odlétali z Egypta,kamarádka s přítelem měli nadváhu 3kg,nic jim neřekli vrátili pasy s pal.lístkem a než jsme vyplnili papír pro opuštění zemně tak přišel ten kašpar a vzal si je stranou a že chce 25dolaru,už jsem byla za kontrolou tak jsem nevěděla co se děje.Bohužel mu to dali bez potvrzení.Parchantoj to šlo do kapsy.Navíc si myslím,že by měl smulu,když jim dal pas i pal.lístek.Jenže co uděláte?Navíc v Egyptě?Informujte se předem.Nám delegátka tvrdila,že jsou dost tolerantní,ale prd.My s manželem neměli ani 20kg,mohli si dát něco k nám.Před náma v druhé řafě to tak dělali.holt je to o jedincoj.Pá

Lilinka 26.05.2012 22:04

Křižík - díky, myslela jsem, že to bude takhle - já max. 15 a ona max. 32 ;-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu