A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Váhový limit zavazadel na letišti

25.03.2007 22:36:58 | Barča@
Barča@
Čauky lidi, prosím pomoc, s kámoškou za chvíli odlítáme do Hurghady a pořád se nemůžem shodnout na limitu pro zavazadla. Help!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
labros 19.02.2012 18:36
Re: Váhový limit zavazadel na letišti  
  • Anonym (1)
  • Anonym (1)
labros 19.02.2012 18:28

Ještě jedna velká spol. TUI. Syn letěl v lednu do Marsy - váha 20kg .

http://www.nacesty.cz/info/aerolinie/tuifly

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
labros 19.02.2012 18:16

Egypt hodně létá Air Berlin a Fly Niki . Ti mají váhu zavazadla zatím 20kg. taky Thomas Cook .

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Frida 19.02.2012 18:06

Nepamatuju s kým jsme letěli ( ale pravděpodobně to bylo z Německa ), ale už jsme měli limit 15kg - 2x...Určitě to není věc jen TS...

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Jana VW. 19.02.2012 16:49

petyn : Myslím, že je to v současné době jen aktivita Travel Servisu,ne?
A s tím vážením na letišti, to by byla aspoň prima motivace, jak s kilama dolů :-) .

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
petyn 19.02.2012 16:10

Taky jsem jeden z těch, kdo se nevejdou (ale určitě tahám spoustu blbostí). Budu muset tedy počítat s doplatkem 1000,- Kč. Neví někdo, prosím, náhodou, jak to vypadá z leteckýma společnostma létajícími např. z Drážďan? Do Prahy to mám úplně stejně daleko a vždy se mi z Německa nechtělo kvůli pár korunám, takhle se to už ale začíná nasčítávat a vážně uvažuji, že TS neletím. Ještě že mi nechtějí zpoplatnit to, že mám víc jak 50 kilo živé váhy, mohli by nás převažovat přímo na letišti a brát jako jateční kila :-D a co bude nad, pěkně zpoplatnit.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Frida 19.02.2012 14:42

Osobně nemám s 15kg problém... Máme jeden větši kufr s manžou dohromady a když ho naplníme má okolo 20kg plus mínus... Noťas a foťák, plus knihy beru do příručního zavazadla ( batohu ) a cestuji se spacákem, který jde taky na palubu. Pokud je fen v hotelu, svůj už neberu...Dřív sem vozila taky spoustu oblečení, ale jak bylo napsáno, dnes už vím, že ho potřebuji polovinu... takže za mě = 15kg limit mi stačí.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
jahoda nepřihl.
19.02.2012 14:40 89.103.156.***

Když jsem cestovala do Hurghady, kam jsem vozila spoustu dárků navíc pro známé a jejich děti, tak jsem se do 20 kil vůbec nemohla vejít. Jednou, to jsem jela jen s kamarádkami, měl můj kufřík 34kg - a to je strop 32kg na jedno zavazadlo. Ani jsem nic nedoplácela, dříve se to tak moc neřešilo......pak bylo pro převážení krámů vždycky výhoda, když jsme jeli s dětmi. Limit mají stejnej a určitě jejich boty a hadry váží logicky míň. Alkohol kupujeme vždycky až na letišti..........Letos naše dovolená startovala s Easyjetem a ti mají strop 12kg ;-) a šlo to se vejít. Jen zpět jsem zaplatila v Londýně lehkou nadváhu (co kilo to 10 angl. liber) - jenže některejm turistickejm lákadlům v letovisku nešlo odolat ;-) :-D

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
labros 19.02.2012 14:06

Musím souhlasit s tím, že co si kdo bere sebou je osobní věc každého a i kdyby si někdo bral na hotel laserovou tiskárnu s kopírkou, druhým je po tom houby. Každopádně nikdo z nás nezmění zavazadlový limit a Ti, co se nevejdou zkrátka zaplatí..

Izík: Když jsi zastáncem klidné diskuze, tak si příště odpusť větu "kašli na debily" , kterou si nás osolil v příspěvku níže. A to ani raděli necituju, jak se o jiných přispívajících arogantně a povýšeně vyjadřuješ v SZ.

Dále Tě přeskakuju a o Tobě mám jasno.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Křižík 19.02.2012 13:48

Taky patřím k těm, co se do 15kg nevejdou ani náhodou. Skořepinový relativně lehký kufr váží lehce pod 4kg. Oblečení s sebou tolik netahám, v létě na 2 týdny mám nejvíc bot - kožené pantofle na cestu, gumové na pláž, sandály na výlet, společenské na večeři a boty do vody. V zimě na týden to zkrouhnu na tenisky na cestu a na večer, gumáky k vodě a boty do vody. Pak šnorchlovací výstroj, v zimě včetně neoprénu. Dva foťáky, k oběma nabíječky, k nepodvodnímu ještě pouzdro. Hodně dělá lékárna, taky kosmetika (na opalování, po opalování, šampón, sprcháč apod., nic zbytečného podle mne netahám). Fén, kdyby hotelový nefungoval. Metaxu na dezinfekci přelévám do pevné PETky. Nějaké karty, časopisy. Nabíječku k mobilu, případně adaptér, přípravek do elektriky na komáry. Na týden tři knížky, to budu řešit čtečkou. Ale do těch 15kg se nevejdu stejně a fakt nevím, co bych z toho mohla nechat doma. Na dvoutýdenní dovolenou se se třemi tričky a jedněmi šortkami jet podle mne prostě nedá...

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu