A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Váhový limit zavazadel na letišti

25.03.2007 22:36:58 | Barča@
Barča@
Čauky lidi, prosím pomoc, s kámoškou za chvíli odlítáme do Hurghady a pořád se nemůžem shodnout na limitu pro zavazadla. Help!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Lucíí 29.07.2009 09:32
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Balení  

No tak na příruční zavazadlo také vsázím ;-) budu tam mít boty a techniku ;-) jinak osušku mám, protože nevím, zda v tom hotelu budou a potom, když budeme u moře tak abych se měla do čeho utřít...
Další kila naberou hygienické potřeby, ale ty zpátky nepovezu :-(

badawi 29.07.2009 09:27
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Balení  

a nevím, jak vy, ale my nepotřebovali ani jednu osušku (pouze jeden malý ruční :-D), nakonec nám k ničemu byl i stan, který manžel celou dobu poctivě nosil na zádech. jen spacáky jsme využili :-D.

a z oblečení jsem nosila polovinu (a to jsem ho brala na 3 týdny sakra málo ;-) )

tak pouvažujte (hlavně na poznávačkách), co je potřeba a co ne (a nemyslete si, že jsme pořád chodili špinavý, nebo tak... večer jsem si dala přemáchací desetiminutovku - a bylo to.

badawi 29.07.2009 09:25
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Balení  

LUcíí, příruční ni komu nevážili... My tam naskládali to nejtěžší (teda co šlo) a když šlo do tuhého, viděla jsem, jak lidi berou noťas do ruk, foťáky na krk - a taky jim to prošlo (do příručního dávali věci z velkých zavazadel)

Lucíí 29.07.2009 09:00
RE: RE: RE: RE: RE: RE: Balení  

Andreiuska: no tak to jsi mě opravdu nepotěšila, tak odeberu trika 3 :-P Nejhorší jsou osušky - ty zaberou plno místa :-?

Lucíí 29.07.2009 08:59
RE: RE: RE: RE: RE: Balení  

Sari: Loni to bylo jedno, já také měla nadváhu 8kilo cestou zpět z egypta, ale od 16.7. jsou zpřísněná pravidla. Zaměstnanci letišť na chech-inu dostávají bonusy z toho když jim lidí zaplatí za nadváhu :-x

andreiuska 29.07.2009 07:56
RE: RE: RE: RE: RE: Balení  

loni jsme také neplatili,teď letíme za 11 dní.Ale tohle jsem slyšela v TV ve zprávách :-(

Sari26 29.07.2009 07:53
RE: RE: RE: RE: Balení  

Loni v Egyptě nekoukali vůbec kolik váží který kufr, před námi byla holčina, co měla v kufru podle jejich váhy asi 38 kg a nikdo si toho nevšiml a to že se platí i z Egypta je pro mě novinka :-(
chlapík u kufrů měl teda nastavenou ruku, myslíte že by bakšiš stačil????
Díky

andreiuska 29.07.2009 07:38
RE: RE: RE: Balení  

Lucíí,říkali v TV,že z Egypta budou chtít 900Kč za kg 8-O Asi budeš muset vyndat víc než 2 trika ;-) Jinak ti přeji krásnou dovolenou.My se do Izraele chystáme v říjnu(pokud tedy bráška který tam pracuje nebude mít moc práce ;-) )

Lucíí 29.07.2009 07:05
RE: RE: Balení  

nevíte jaké jsou teď pokuta za nadváhu?? Mám mít na osobu 20Kg a příruční 8kg.. Podle váhy, kterou máme doma, kufr váží 17kg, ale věřte tomu.. Určitě si budu chtít přivést nějaké suvenýry, tak at pak nekoukám za vysoký poplatek za nadváhu.. Můžu odebrat až dvě trika :-P :-P

anoela 29.07.2009 00:41
RE: Balení  

To Hanyyk: mě se osvědčilo balit věci/oblečení do takových balíčků, jakoby zarulovat do ruličky ;-) - ne klasicky skládat, není to pak pomačkané a víc se toho vejde ;-). Co se týče příručního zavazadla, viděla jsem rozměrově i větší a prošlo, asi záleží i na šťastné náhodě v podobě namátkové kontroly, vážit jsem nikde neviděla a měli jsme batoh "naknop" s těmi všemi kabely, nabíječkami, kamerou, atd. ;-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu